همه چیز درباره ی Xbox Live

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
دوستان،این اکانت لایو کجای دستگاه هست؟مثل کارت اینترنت میمونه یا باید در سایت رجیستر بشه؟
من میخوام یه دستگاه دسته دو بگیرم(arcade).طرف میگه دو ماه خریده.حالا می خوام بدونم اگر از این اکانت استفاده کرده باشه میتونم تاریخ شروعش رو از سایت ببینم؟
آیا این اکانت از زمانی که برای اولین بار به اینتنت وصل میشی محاسبه میشه یا از وقتی که دستگاه رو خریداری کردی؟
ممنونم

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام بچه ها میخواستم روتر بخرم برای شر کردن اینترنت بین کامپیوتر و کنسول فقط میترسم اگر روتر بخرم وقتی یه نفر با کامپیوتر اینترنت کار کنه من نتونم انلاین بازی کنم کسی میتونه جواب بده این کار رو بکنم یا نه اینترنتم 128 با پینگ 120 :d

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
سلام بچه ها میخواستم روتر بخرم برای شر کردن اینترنت بین کامپیوتر و کنسول فقط میترسم اگر روتر بخرم وقتی یه نفر با کامپیوتر اینترنت کار کنه من نتونم انلاین بازی کنم کسی میتونه جواب بده این کار رو بکنم یا نه اینترنتم 128 با پینگ 120 :d

با روتر اگه وصل کنی اصلا شیر لازم نداره هرکدوم جدا به اینترنت وصل میشن

سرعتت نسبتا خوبه پینگت اگه واقعا 120 باشه که عالیه ولی یه پینگ با گوگل هم بگیر بعیده تو ایران 120 پینگ بدن

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
یکی از دوستان تو یکی از پست های همین تاپیک خیلی وقت پیش طریقه عوض کردن کشور رو گفته بود !!
فکر کنم این طوری کار کنه:
برو تو سایت xbox
sign in کن و بعد از اینکه به اکانتت وارد شدی در قسمت My Xbox گزینه
Account و بعد در قسمت Account Information گزینه Change Password رو بزن
ازت دوباره پسورد رو می خواد وارد کنی و وارد بخشه Account overview می شوید که اوتجا میتونی تغییر بدی البته اگه بخواید تغییر بدید تمامی اطلاعات محل جدید رو می خواد.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
یکی از دوستان تو یکی از پست های همین تاپیک خیلی وقت پیش طریقه عوض کردن کشور رو گفته بود !!

من خیلی دنبالش بودم ولی همه گفتن نمیشه چه فروم ایرانی چه خارجی

اگه پیدا کردی یه جایزه داری ;)

فکر کنم این طوری کار کنه:
برو تو سایت xbox
sign in کن و بعد از اینکه به اکانتت وارد شدی در قسمت My Xbox گزینه
Account و بعد در قسمت Account Information گزینه Change Password رو بزن
ازت دوباره پسورد رو می خواد وارد کنی و وارد بخشه Account overview می شوید که اوتجا میتونی تغییر بدی البته اگه بخواید تغییر بدید تمامی اطلاعات محل جدید رو می خواد.

اسمش روشه پسوورد رو عوض میکنه کاری به ریجن نداره

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
با روتر اگه وصل کنی اصلا شیر لازم نداره هرکدوم جدا به اینترنت وصل میشن

سرعتت نسبتا خوبه پینگت اگه واقعا 120 باشه که عالیه ولی یه پینگ با گوگل هم بگیر بعیده تو ایران 120 پینگ بدن

بله پینگ 4.2.2.4 و گوگل و یاهو 120 بالا تر نمیره 4 تا isp عوض کردم تا این پینگ رو پیدا کردم کلا بگذریم فقط می خوام بدونم وقتی مثلا داداشم داره با pc اینترنت هدر میده :d من کند نمی شم تو لایو با روتر

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
بله پینگ 4.2.2.4 و گوگل و یاهو 120 بالا تر نمیره 4 تا isp عوض کردم تا این پینگ رو پیدا کردم کلا بگذریم فقط می خوام بدونم وقتی مثلا داداشم داره با pc اینترنت هدر میده :d من کند نمی شم تو لایو با روتر

چرا میشی

چون سرعتت مینیمم لازم برای لایو هست یذره کمتر بشه دیگه لگ پیدا میکنی

سرعت دانلودت چقدره؟ همون 16 کیلوبایت؟

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
بله همون 16 کیلوبایت

میتونی راحت بازی کنی و Join بقیه بشی ولی HOST نمیتونی بشی

پینگت هم عالیه روی بازی هایی که سرور اختصاصی دارن (مثل Bad company 2 و halo reach) توپ میتونی بازی کنی

ولی اگه یه گوگل هم با PC همزمان باز کنی لگ میگیری

• Like
Reactions: kingmammad110

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان من همش از لایو دیسکانکت میشم.مثلا ۲ دقیقه وصله بعد قطع میشه.با کامپیوتر این مشکل رو ندارم.خواهشا یک کمکی بکنید.
زنگ زدم پشتیبانی داتک میگه اینکه با کنسول قطع میشه به ما ربطی نداره! مشکل خودته! چی باید بگم من الان بهشون اخه؟!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان من همش از لایو دیسکانکت میشم.مثلا ۲ دقیقه وصله بعد قطع میشه.با کامپیوتر این مشکل رو ندارم.خواهشا یک کمکی بکنید.
زنگ زدم پشتیبانی داتک میگه اینکه با کنسول قطع میشه به ما ربطی نداره! مشکل خودته! چی باید بگم من الان بهشون اخه؟!
حالا ما یه بار سوال کردیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر