همه چیز درباره ی Xbox Live

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
درسته می گن اول باید ofw بریزی ولی اگر اپدیت 19 می رو بریزی ، به طور پیش فرض فریمورت اصلی میشه. پس اول dvdkey و بعد 19 می و بعد LT1.9 (اون حرف برا شرایط خاصیه)

این ofw دقیقا چطوری باید بریزم؟ این dvd key چطوری بدست بیارم؟ (درایو من Benq هستش)

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
دوستان یه مشکل جدی دارم ، asssasssins brotherhood رو با abgx چک کردم دوباره رایت کردم ، همه چیز سبز بود . dvd رو گذاشتم تو xbox رفتم تو بازی یه آپدیت 9 مگی کرد ، بعدش رفتم تو قسمت multiplayer ارور disk unreadable داد ، بازی رو نصب کردم بعدش دگه اصلا بازی نمی اومد همش disk unreadable d می داد . فریم ورم هم lt+1.9 هست . مشکل چیه ؟ فلگ شدم ؟

atnn.tk

کاربر سایت
Jan 28, 2010
64
سلام
من یک پست گذاشتم آقایون می گن پست بی ربطه:
می شه اول آپدیت کرد بعد lt2 ریخت برای این آپدیت جدید؟(درایورم سامسونگه)
این همه دارید در مورد آپدیت جدید و lt صحبت می کنید حالا این سوال بی ربطه؟؟؟؟؟؟

M4hd1

کاربر سایت
Sep 17, 2009
155
نام
Meiti
سلام
جا این سئوالا این جا نیست،اینجاست:http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2367&page=111
Lt+2.0 که نیومده هنوز،برای درایورتون 1.9 هست،اگه آپدیت جدید رو تا حالا انجام ندادین،(بهتره)که اول فریمور درایورتون رو اصلی کنید،بعد آپدیت و در آخر 1.9 رو بریزین.

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
سلام
دوست عزیز پیشنهاد شده اول ofw رو بریزد چون اگه اول آپدیت کنید ممکن تو عملبات فلش مشکل پیش بیاد .

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام

دوست عزیز lt ورژن دو هنوز نیومده شما چطور می خواهی بریزی اخرین هکی که چند روز پیش برای رفع مشکل لایو بازها اومد lt1.9 بوده برای همین جواب شمارو ندادند ولی من جوابت رو میدم شما در حال حاظر فقط می تونی lt1.9 رو بریزی اگر ابدیت کردی کنسولت رو باید یا خودت یا بیرون بدی فریمور کنسولت رو اورجینال یا خام کارخانه ای کنند بعد lt 1.9 رو بریزند تمام اگر هم ابدیت نکردی اول فریمور باید اورجینال شود بعد کنسولت با فلش ابدیت 19 می شود و بعد هک lt 1.9 بریزی تمام این کارها هم فقط برای ایکس باکس لایو هست و کسانی که لایو وصل نمیشوند اصلا ابدیت نکنند و با همون ورژن هک قبلی به نام lt plus بازیهارو انجام میتونند بدند تا lt 2 بیاد lt2 هم فقط برای این میاد چون ماکروسافت مقدار 1 گیگابایت به حجم بازیها و یا بهتر بگم dvd ها اضاف میکنه و بازیهای جدید رونمیشه نه با هک lt1.9 نه با هک lt plus اجرا کرد امیدوارم مفهوم بوده باشه

atnn.tk

کاربر سایت
Jan 28, 2010
64
دوست عزیز lt ورژن دو هنوز نیومده شما چطور می خواهی بریزی اخرین هکی که چند روز پیش برای رفع مشکل لایو بازها اومد lt1.9 بوده برای همین جواب شمارو ندادند ولی من جوابت رو میدم شما در حال حاظر فقط می تونی lt1.9 رو بریزی اگر ابدیت کردی کنسولت رو باید یا خودت یا بیرون بدی فریمور کنسولت رو اورجینال یا خام کارخانه ای کنند بعد lt 1.9 رو بریزند تمام اگر هم ابدیت نکردی اول فریمور باید اورجینال شود بعد کنسولت با فلش ابدیت 19 می شود و بعد هک lt 1.9 بریزی تمام این کارها هم فقط برای ایکس باکس لایو هست و کسانی که لایو وصل نمیشوند اصلا ابدیت نکنند و با همون ورژن هک قبلی به نام lt plus بازیهارو انجام میتونند بدند تا lt 2 بیاد lt2 هم فقط برای این میاد چون ماکروسافت مقدار 1 گیگابایت به حجم بازیها و یا بهتر بگم dvd ها اضاف میکنه و بازیهای جدید رونمیشه نه با هک lt1.9 نه با هک lt plus اجرا کرد امیدوارم مفهوم بوده باشه
کاملا مفهوم بود.منم قصد داشتم آنلاین بازی کنم البته مطمئن نبودم.
الآن هم فهمیدم نباید می نوشتم lt2
با این حال ممنون.

dxhhh

کاربر سایت
Jun 1, 2011
36
دوستان میشه یه چند تا سوال مبتدیانه کنم؟
الان واسه بازی در xbl حتما نیاز به کارته؟ اگر کارت یه ماهه بگیریم هرچی بازی کنیم از این یه ماه کم میشه یا اگه یک ماه تموم ببشه کارت هم تموم میشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان میشه یه چند تا سوال مبتدیانه کنم؟
الان واسه بازی در xbl حتما نیاز به کارته؟ اگر کارت یه ماهه بگیریم هرچی بازی کنیم از این یه ماه کم میشه یا اگه یک ماه تموم ببشه کارت هم تموم میشه؟

برای آنلاین بازی کردن باید Gold Membership داشته باشید که وقتی Gamertag می سازید به شما 1 ماه رایگان داده میشه.ولی از ماه های بعد باید خریداری کنید Gold Membership رو.
در طول این 1 ماه شما هرچقدر دوست داشتید می تونید بازی کنید :)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من یه سوال دارم

من الان بخواهم به لیو وصل بشم(واسه اولین بارم)باید چه آپدیتی روی کنسولم نصب باشه؟آخه الان همه بازی ها رو اجرا میکنه و روی بازی های جدید هم مثل اینکه آپدیتی وجود نداره که منو مجبور کنه داشبورد جدید نصب کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر