همه چیز درباره ی Xbox Live

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
دوستان که میگن با LT+1.1 دوباره میشه بازی کرد از جمله خودم
همین 10 دقیقه پیش با رفیقه هکرم اقای عربیه (فروشگاه سونیک کرج) کرجی ها همه میشناسنش تلفنی صحبت کردم که گفت اگه اپدیت کنید حتی با LT+1.1 هم قابل برگشت نیست چون دستگاه DVD KEY رو دیگه نمیده و فقط کسانی که DVD KEY رو از قبل داشتن می تونن که شاید کمتر از 10% بچه ها دی وی دی کی رو دارن.
یعنی اگه LT+V2.0 هم بیاد وقتی نرم افزار DVD KEY رو به شما نمی ده دیگه نمی تونید از XBOX کار بکشید و باید قابش کنید بزنید دیوار تا یه نرم افزار جدید بیاد.
پس خواهشن اپدیت نکنید

آخرین ویرایش:

bbaahhrraamm

کاربر سایت
Apr 7, 2011
18
سلام منم رفتم پیش همین اقا گفت سریال رام بیار راه میندازام ولی اونی که قبلا لنز برام عوض کرده گفت نمیشه بایاد صبر کنی تا التی 2 بیاد سریلم دستشه نمیده س اگر سریال رام باشه با التی 1-1 میشه را بندازام

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام منم رفتم پیش همین اقا گفت سریال رام بیار راه میندازام ولی اونی که قبلا لنز برام عوض کرده گفت نمیشه بایاد صبر کنی تا التی 2 بیاد سریلم دستشه نمیده س اگر سریال رام باشه با التی 1-1 میشه را بندازام

اره اگر سریال باشه هم LT1.1 و هم LT 2 درست میشه ولی اگه نداشته باشی حتی LT+2 رو جوابتو نمیده و باید صبر کنی یه نرم افزار جدید به جز این JF بیاد که DVD KEY بهت بده

bbaahhrraamm

کاربر سایت
Apr 7, 2011
18
ممنون فقط یک مشگل است سریالام رو نمده بهم التی 1-1 نمیزانه میگه وایستا تا التی 2 بیادش چه جوری بهش صابت کنام با 1-1 و کد رام درست میشه.خیلی اقایی

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
این Shadow complex چرا اینجوریه؟ اولای بازی خیلی خوبه ولی بعدش همه چی قاطی پاتی میشه یه درو بازمیکنی میبینی اومدی مرحله های اوله بازی من موندم الان باید چی کرد خیلی شیر تو شیره

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
ممنون فقط یک مشگل است سریالام رو نمده بهم التی 1-1 نمیزانه میگه وایستا تا التی 2 بیادش چه جوری بهش صابت کنام با 1-1 و کد رام درست میشه.خیلی اقایی

شماره سونیک رو بهش بده بگو یه زنگ بزنه بعنوان USER بپرسه اگر DVDKEY رو داشته باشی میشه LT+1.1 ریخت یا جلو خودش زنگ بزن

bbaahhrraamm

کاربر سایت
Apr 7, 2011
18
اقا دستگاه من درست شد (ماتریس کامپیوتر )دوستام اقایی کمالی از قبل پیش بینی کرده بود سریال رام برداشته بود درستش کرد البته مغازه تویه کرج 45متری اگر سریال دارین ببرید پیشش دستگاهتون نجات میده
3515100شماراشه ممنون از دوستان بابت راهنمایی.

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
اقا دستگاه من درست شد (ماتریس کامپیوتر )دوستام اقایی کمالی از قبل پیش بینی کرده بود سریال رام برداشته بود درستش کرد البته مغازه تویه کرج 45متری اگر سریال دارین ببرید پیشش دستگاهتون نجات میده
3515100شماراشه ممنون از دوستان بابت راهنمایی.

ممنون
خدا رو شکر پس حرفه بنده خالی از اشکال بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر