همه چیز درباره ی Xbox Live

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
عزیز من خیلی متوجه مشکل شما نشدم چون خیلی مبهم نوشته بودی ولی فکر میکنم یا اکانت پولی EA شما تموم شده یا اعتبار Xbox live goldتون.به هر حال یه بازی دیگه رو هم امتحان کنید اگه تونستید اون بازی رو انلاین بزنید یعنی گلدتون تموم نشده.

منظورتون چه نوع هکی هست تا توضیح بدم براتون.
همین هاردای هک شده به قیمت 70 ت.(که هارد اکسترنال رو هک میکنن میزارن تو قاب اوریج)
مثل همین یکی های همین فروشگاه های اینترنتی یا ...

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
همین هاردای هک شده به قیمت 70 ت.(که هارد اکسترنال رو هک میکنن میزارن تو قاب اوریج)
البته من دقیق متوجه منظورتون از نوع هاردی که میگین نشدم ولی ببینین مایکروسافت اصولا نمیتونه اطلاعات داخل هارد رو برای بن کردن چک کنه وپایه اصلی بن شدن در درایو و دیسک هست.
بعید میدونم مشکلی براتون پیش بیاد ولی ترجیحا نرین بهتره.

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
البته من دقیق متوجه منظورتون از نوع هاردی که میگین نشدم ولی ببینین مایکروسافت اصولا نمیتونه اطلاعات داخل هارد رو برای بن کردن چک کنه وپایه اصلی بن شدن در درایو و دیسک هست.
بعید میدونم مشکلی براتون پیش بیاد ولی ترجیحا نرین بهتره.
مشکل این جاست که من فقط مولتی میزنم...
هارد اورجینال هم گیر نیاوردم.
منظورم از بن کردن همین خوندن سریال و یا کد و یا هر چیز دیگه ی هارد و شناسایی اون و بن کردن کنسول هستش.
تا حالا موردی دیده شده؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
مشکل این جاست که من فقط مولتی میزنم...
هارد اورجینال هم گیر نیاوردم.
منظورم از بن کردن همین خوندن سریال و یا کد و یا هر چیز دیگه ی هارد و شناسایی اون و بن کردن کنسول هستش.
تا حالا موردی دیده شده؟
بن کردن فقط از طریق چک کردن درایو و دیسک بازی توسط مایکروسافت صورت میگیره و اصولا نمیتونن اطلاعات داخل هارد رو چک کنن و تاحالا هم موردی دیده نشده ولی ترجیحا استفاده نشه بهتره.

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
بن کردن فقط از طریق چک کردن درایو و دیسک بازی توسط مایکروسافت صورت میگیره و اصولا نمیتونن اطلاعات داخل هارد رو چک کنن و تاحالا هم موردی دیده نشده ولی ترجیحا استفاده نشه بهتره.
از راهنمایی ممنون.
ببینم خدا چی میخواد و پیدا میشه اورجینال.
بازم متشکر.

saeedsoftness

کاربر سایت
Apr 30, 2011
82
نام
سعید
سلام من حدود 1 هفتس دارم خودکشی م یکنم وصل بشم به xbl ولی هنوز موفق نشدم.

مودم من mtu 1300 و حتی معجزه هم نمیتونه زیادش کنه ... من حدود 4 تا نرم افزار امتحان کردم نشد...

کانکشنمم بریدجه بازم وصل نمیشه...تنها راهش فکر کنم خرید یه مودم که باید 50 هزار تومن هزینه کنم

که منم گفتم ولش کن خر ما از کرگی دم نداشت...

الانم با دیال آپ وصل میشه راحت ولی با adsl ارور mtu میده...به حداقل 10 نف راز کارشناسای پارس آنلاین

صحبت کردم تا حالا همشون میگن به ما چه مودمت همینجوریه نمیشه...

خلاصه با دیال آپ هم که وصل میشم همون اولش میزنه آپدیت چون سرعت دیال آپ کمه خیلی طول میکشه

برا ی همین من کلا بیخیال xbl شدم...

حالا شما یه راهی یه مینبری یه هکی یه راهی که بشه وصل شد به xbl به جز خرید مودم به من بگید

ممنونتون میشم چون پول ندارم مودم بخرم 50 هزار تومن وگرنه همین امروز میخریدم

نمر افزار drtcp و tcp optimizer و چند نرم افزار دیگه هم امتحان کردم فقط تو خود نرم افزا رمیزنه 1500 شده

ولی وقتی تست میگیرم همون 1300 .

خلاصه همون خر ما از کرگی دم نداشت شده قضیه من. یکی از بچه ها همینجا برگشت گفت خودکشی که

هیچی 7 تا کفن هم بپوسونی نمیتون یوصل بشی جز خرید مودم منم گفتم پول ندارم گفت پس برو بمیر.

مودمم symphony 602 همون کپی asus am602

asus602.jpg

...................

اگر راهی نمونده فقط بگید اون آپدیته که وقتی وصل میشه چه قدر طول میکشه و چند مگه؟ چون با دیال آپم وقتم رو باید تنظیم کنم..

اصلا اون آپدیته برای چیه؟ نکنه آپدین 100 مگی باشه که با دیال آپ باید 3 روز کانکت باشه تا تموم بشه...

راهنمایی کنید ممنون میشم
N_aggressive%20%2817%29.gif

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir

خواهشا اطلاعات غلط به ملت ندین
دوسته من بیبین تو اروپا
چند هزار کلی از ملت بن شدن فقط واسه استفاده از هارد هک شده
حالا شما هر طور راحتی عمل کن

سلام من حدود 1 هفتس دارم خودکشی م یکنم وصل بشم به xbl ولی هنوز موفق نشدم.

مودم من mtu 1300 و حتی معجزه هم نمیتونه زیادش کنه ... من حدود 4 تا نرم افزار امتحان کردم نشد...

کانکشنمم بریدجه بازم وصل نمیشه...تنها راهش فکر کنم خرید یه مودم که باید 50 هزار تومن هزینه کنم

که منم گفتم ولش کن خر ما از کرگی دم نداشت...

الانم با دیال آپ وصل میشه راحت ولی با adsl ارور mtu میده...به حداقل 10 نف راز کارشناسای پارس آنلاین

صحبت کردم تا حالا همشون میگن به ما چه مودمت همینجوریه نمیشه...

خلاصه با دیال آپ هم که وصل میشم همون اولش میزنه آپدیت چون سرعت دیال آپ کمه خیلی طول میکشه

برا ی همین من کلا بیخیال xbl شدم...

حالا شما یه راهی یه مینبری یه هکی یه راهی که بشه وصل شد به xbl به جز خرید مودم به من بگید

ممنونتون میشم چون پول ندارم مودم بخرم 50 هزار تومن وگرنه همین امروز میخریدم

نمر افزار drtcp و tcp optimizer و چند نرم افزار دیگه هم امتحان کردم فقط تو خود نرم افزا رمیزنه 1500 شده

ولی وقتی تست میگیرم همون 1300 .

خلاصه همون خر ما از کرگی دم نداشت شده قضیه من. یکی از بچه ها همینجا برگشت گفت خودکشی که

هیچی 7 تا کفن هم بپوسونی نمیتون یوصل بشی جز خرید مودم منم گفتم پول ندارم گفت پس برو بمیر.

asus602.jpg

...................

اگر راهی نمونده فقط بگید اون آپدیته که وقتی وصل میشه چه قدر طول میکشه و چند مگه؟ چون با دیال آپم وقتم رو باید تنظیم کنم..

اصلا اون آپدیته برای چیه؟ نکنه آپدین 100 مگی باشه که با دیال آپ باید 3 روز کانکت باشه تا تموم بشه...

راهنمایی کنید ممنون میشم
داداش میگم حالت بده ها
حداقل بیا بگو چه اروری میده
تمام کارارو انجام دادی
ای پی از مرکزی که سرویس میده گرفتی
دی اس انم گرفتی

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322

asus602.jpg

...................

راهنمایی کنید ممنون میشم

آقا مشکلت از جای دیگست من عین همین مودم رو دارم که باید بگم واقعا مودم عالی و خوبیه و تا حالا هم از 3 تا ای اس پی نت گرفتم که با همشون سازگاری داشته و طرف که اومد مودمو وصل کنه کفش بریده بود و می گفت ما الان این مودم رو برای شعب بانکها می ذاریمb-) و تازه یه بارم مودم من از اتاق شوت شده به بیرون ولی همچنان با قدرت داره ادامه میده:d
در کل می خوام بگم که فکر نکنم مشکل مودمت باشه مشکل جای دیگست و یا اینکه شاید اصلا نمی تونی مودمو نصب کنی و یا اینکه تنظیمات لایو رو درست انجام ندادی...
به هر حال دقیقا مشکلتو بگو تا دوستان راهنماییت کنن.

saeedsoftness

کاربر سایت
Apr 30, 2011
82
نام
سعید
ن

داداش میگم حالت بده ها
حداقل بیا بگو چه اروری میده
تمام کارارو انجام دادی
ای پی از مرکزی که سرویس میده گرفتی
دی اس انم گرفتی
آقا مشکلت از جای دیگست من عین همین مودم رو دارم که باید بگم واقعا مودم عالی و خوبیه و تا حالا هم از 3 تا ای اس پی نت گرفتم که با همشون سازگاری داشته و طرف که اومد مودمو وصل کنه کفش بریده بود و می گفت ما الان این مودم رو برای شعب بانکها می ذاریمb-) و تازه یه بارم مودم من از اتاق شوت شده به بیرون ولی همچنان با قدرت داره ادامه میده:d
در کل می خوام بگم که فکر نکنم مشکل مودمت باشه مشکل جای دیگست و یا اینکه شاید اصلا نمی تونی مودمو نصب کنی و یا اینکه تنظیمات لایو رو درست انجام ندادی...

من با دیال آپ وصل میشم به xbl و مشکلم بخاطر پایین بودن mtu هستش

ای پی نگرفتم و دی ان اس هم نگرفتم من مشکل mtu به آی پی و د یان اس کاری نداره

من با دیال آپ که سرعتش دانلودش3 کیلوبایته وصل میشم

ولی با adsl پارس آنلاین که سرعت دانلودم 120 کیلوبایته وصل نمیشم..

بخاطر ارور کم بودن MTU

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
تأیید می شه.
اگه نگم بهترین، یکی از بهترین مودم ها هست. ضمناً بنده هم همین مودم رو دارم و از پارس آنلاین هم سرویس می گیرم و هیچ مشکلی با لایو ندارم!
شما مشکلت جای دیگه است.
من با دیال آپ وصل میشم به xbl و مشکلم بخاطر پایین بودن mtu هستش

ای پی نگرفتم و دی ان اس هم نگرفتم من مشکل mtu به آی پی و د یان اس کاری نداره

من با دیال آپ که سرعتش دانلودش3 کیلوبایته وصل میشم

ولی با adsl پارس آنلاین که سرعت دانلودم 120 کیلوبایته وصل نمیشم..

بخاطر ارور کم بودن MTU
درسته که MTU کاری به IP و DNS نداره ولی شما می دونی که این زیاد بودن MTU هست که مشکل ایجاد می کنه نه کم بودنش؟
شاید غیر مستقیم و از PC دستگاهتون رو وصل می کنید که کار رو خراب می کنه. مودم رو مستقیم وصل کنید ببینید بازم خطای MTU می ده؟

saeedsoftness

کاربر سایت
Apr 30, 2011
82
نام
سعید
تأیید می شه.
اگه نگم بهترین، یکی از بهترین مودم ها هست. ضمناً بنده هم همین مودم رو دارم و از پارس آنلاین هم سرویس می گیرم و هیچ مشکلی با لایو ندارم!
شما مشکلت جای دیگه است.

درسته که MTU کاری به IP و DNS نداره ولی شما می دونی که این زیاد بودن MTU هست که مشکل ایجاد می کنه نه کم بودنش؟
شاید غیر مستقیم و از PC دستگاهتون رو وصل می کنید که کار رو خراب می کنه. مودم رو مستقیم وصل کنید ببینید بازم خطای MTU می ده؟

نه دوست عزیز اشتباه م یکنید من mtu رو در یک سایتی تست م یگیرم اونجا میزنه 1300

بله xbox غیر مستقیم از طریق لن pc وصل شده به اینترنت...

ولی هیچ فرقی نمیکنه ا زپورت لن خود مودم هم میزنم همین ارور کم بودن mtu رو میده

از usb مودم هم که مشخصا نمیشه وصل کرد چون درایور داره و xbox از usb نمیشناسه

مشکل مودمه 100% و من همه راها رو رفتم بازم من باورم نمیشه شما مودمتون symphony 602 باشه و وصل شده باشید

شما برید تو این سایت

speedguide.net/analyzer.php

ببینید mtu چنده که راحت دارید وصل میشید به لایو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر