همه چیز درباره ی Xbox Live

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام دوستان
من تا 2 هفته پیش راحت به لایو کانکت میشدم و فیفا بازی میکردم...
اما الان دیگه کانکت نمیشم و اخطار MTU میده...
ممکنه بن شده باشم؟؟؟؟

The Lodger

کاربر سایت
Mar 18, 2011
1
نام
عرفان
سلام.آقا من مودم دی لینک دارم مدلش DSL-2730u هست.برایه اولین بار هم هست لایو میخوام برم.
تست کانکشن رو زدم همه اوکی شد الا قسمته آخر ارور داد گفت MTU شما کافی نیست باید حداقل 1364 باشه.من تو تنظیماته مودم رفتم اما نمیدونم کجاشه.اگه میشه بگید کجاشه من این بی صاحاب شده رو درست کنم.اعصاب نذاشته برام!!

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
قضیه چیه
الآن کنسول را روشن کردم که پیغام داد حتماً باید آپدیت کنی وگرنه نمی تونی به لایو وصل بشی!
هیچ مشکلی این چند روزه نبود
قضیه چیه؟الآن نیم ساعت گذشته تازه نصفش دانلود شده

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
کمکم کنید
من هیچجوره نمیتو نم به liveوصل بشم مودممو آوردم پیش 360 همون چیز هایی رو که گفتید میزنم کانکت نمیشه ...حتی چراغ های adsl-internet رو مودم روشن نمیشه ولی وقتی مودمو میزنم به pc همهی چراغ ها روشن میشه باید چی کار کنم

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
بالاخره بعد از دوبار خاومش شدن دستگاه و یک بار پاک شدن خود به خودی پروفایلم!(البته recovery کردمش) امروز صبح آپدیت BFBD2 تموم شد ام وقتی رفتم تو بازی LAUNCHER ERROR :((داد و نوشت:
failed to load DLL "GAME:/game.xex"
ضرب المثل خره ما از کرگی دم نداشت کاملا واسه ما صدق می کنه!
راستی بگم که آپدیت رو تو فلش ریختم و 3 درصدی که مونده بود بعد از ریکاور شدن گیمرتگ دانلود شد،هارد هم ندارم و بازی رو فلش نصب نیست.
منتظر راهنمایی های کارساز شما!:x
آخه این چه وضعشه؟!
چرا هیچکس جواب نمیده؟
برین ببینید قبل از من چند تا پست بی جواب هست.چند بار باید یه سوالو بکنم تا جواب بگیرم؟!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
روی هر XB360 3تا پروفایل میشه ساخت و هر کدوم میتونند 1 ماه به لایو وصل باشند,درسته؟
اگه روی یکی از پروفایل ها گلد یک ساله باشه,وبخوایم دو پروفایل دیگه هم بسازیم و مثلا یکیشو به لایو وصل کنیم ایا از مدت زمان گلد اون پروفایل اصلی کم میشه؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
روی هر XB360 3تا پروفایل میشه ساخت و هر کدوم میتونند 1 ماه به لایو وصل باشند,درسته؟
اگه روی یکی از پروفایل ها گلد یک ساله باشه,وبخوایم دو پروفایل دیگه هم بسازیم و مثلا یکیشو به لایو وصل کنیم ایا از مدت زمان گلد اون پروفایل اصلی کم میشه؟
بله
گلد قابلیت انتقال نداره و از مدت اولین کانکت به مدت یکسال ( در کارت های یکساله) فعال هستش چه استفاده بشه چه نشه

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دوستان شما رو به خدا کمک کنین،امروز از سایت gamecredits یه اکانت گلد 3 ماهه خریدم اما وقتی رفتم وارد کنمش بعد از اینکه کد رو دادم پسورد ایمیل خواست که دادم بعد اسمم رو خواست که اونم دادم اما بعدش billing information اومد که آدرسو تلفن و... می خواست چون نمیدونستم دستگاهو خاموش کردم.شما رو به خدا بگین باید چیکار کنم؟یعنی پولم سوخت؟

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
دوستان شما رو به خدا کمک کنین،امروز از سایت gamecredits یه اکانت گلد 3 ماهه خریدم اما وقتی رفتم وارد کنمش بعد از اینکه کد رو دادم پسورد ایمیل خواست که دادم بعد اسمم رو خواست که اونم دادم اما بعدش billing information اومد که آدرسو تلفن و... می خواست چون نمیدونستم دستگاهو خاموش کردم.شما رو به خدا بگین باید چیکار کنم؟یعنی پولم سوخت؟
دوست عزیز نگران نباش
الان دوباره همون مراحل رو برو و اگه پروفایلت برای آمریکا هست این ادرس رو وارد کن:

آدرس: 1250
San carlos Ave , 2nd fl (این عدد بالا قبل از san carlos هست)

شهر : San carlos
ایالت: CA
کد پستی: 94070
تلفن: 6506371936

• Like
Reactions: li@

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دوست عزیز نگران نباش
الان دوباره همون مراحل رو برو و اگه پروفایلت برای آمریکا هست این ادرس رو وارد کن:

آدرس: 1250
San carlos Ave , 2nd fl (این عدد بالا قبل از san carlos هست)

شهر : San carlos
ایالت: CA
کد پستی: 94070
تلفن: 6506371936
الان از سایت XBOX.COM رفتم که یه قسمت باید نوع کارت رو انتخاب می کردی،من زدم VISA اما وقتی که کد رو میدادی می گفت اشتباهه.دوباره با خود کنسول رفتم وقتی کد رو دادم زدم REEDEM NOW که این ارور اومد:
can't retrieve information from xbox live.
please try again later.
status code:80169D3A
حالا صبح امتحان می کنم.پناه بر خدا.:(^:)^

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
الان از سایت XBOX.COM رفتم که یه قسمت باید نوع کارت رو انتخاب می کردی،من زدم VISA اما وقتی که کد رو میدادی می گفت اشتباهه.دوباره با خود کنسول رفتم وقتی کد رو دادم زدم REEDEM NOW که این ارور اومد:
can't retrieve information from xbox live.
please try again later.
status code:80169D3A
حالا صبح امتحان می کنم.پناه بر خدا.:(^:)^
دوستان لطفا کمکم کنین هر چی میزنم همین ارورو میده باید چیکار کنم؟:((:-s
یعنی به خاطر اینه که دوبار زدم؟

آخرین ویرایش:

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
کمکم کنید
من هیچجوره نمیتو نم به liveوصل بشم مودممو آوردم پیش 360 همون چیز هایی رو که گفتید میزنم کانکت نمیشه ...حتی چراغ های adsl-internet رو مودم روشن نمیشه ولی وقتی مودمو میزنم به pc همهی چراغ ها روشن میشه باید چی کار کنم
شرمنده من یکم سریشم ..بابا میخام وصل شم به لایو mkv نگاه کنم باید چی کار کنم تا بتونم mkv نگاه کنم؟؟

آخرین ویرایش:

nima vilon

کاربر سایت
Nov 28, 2010
12
نه جانم ربطی به دو بار زدن نداره مودمت رو بصورت brige تنظیم کن در ویندوز از حالتppoe دربیار و یک اکانت هم بساز در net work shering با یوزر و پسورد و بعد در ایکس هم یوزر و پسورد خطتت رو بزن و بازی کن فقط چون سرعتت قد بازیه دانلود کردن و فیلم دیدن رو بیخیال چون این مشکل جهانیه اگه بزنی تو سایت یوتیوب میبینی همه دچار مشکل شدن و راه حل میدن ولی تو ایران عملی نیست

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان لطفا کمکم کنین هر چی میزنم همین ارورو میده باید چیکار کنم؟:((:-s
یعنی به خاطر اینه که دوبار زدم؟
این اروره کانکشنه .
با یه پروفایل دیگه امتحان کن چون برای منم همین ارور رو میداد با یه پروفایل دیگه ثبت نام کردم درست شد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر