همه چیز درباره ی Xbox Live

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
سلام من گيمرتك رو از روي هارد پا كردم و (البته فري يك ماه بود ) حالا مي خوام اكانت رو يك ساله شارژ كنم ولي نمي دونم چطوري بايد دباره اكانتم رو تو پروفايل قرار بدم . مي رم تو لايو مي خوام يه اكانت درست كنم نمي شه بعد اكانت قبليم رو مي دم مي گه ريكاوري بكن ولي ريكاوري رو نمي دونم چطوري انجام بدم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام من گيمرتك رو از روي هارد پا كردم و (البته فري يك ماه بود ) حالا مي خوام اكانت رو يك ساله شارژ كنم ولي نمي دونم چطوري بايد دباره اكانتم رو تو پروفايل قرار بدم . مي رم تو لايو مي خوام يه اكانت درست كنم نمي شه بعد اكانت قبليم رو مي دم مي گه ريكاوري بكن ولي ريكاوري رو نمي دونم چطوري انجام بدم

To recover your gamertag

1:دکمه وسط دسته را فشار بده

contlrftbtn.jpg

Recover Gamertag :2 را انتخاب کن.

guideprofile_recvrgmrtgsignedout.jpg

recovergamertagrecover.jpg

یسری سوال میپرسه ازت مثل آدرس میل LIVE ID و پسورد و اینجور مسائل و بعد تمام

• Like
Reactions: aliatlas

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
To recover your gamertag
1:دکمه وسط دسته را فشار بده

contlrftbtn.jpg

Recover Gamertag :2 را انتخاب کن.

guideprofile_recvrgmrtgsignedout.jpg

recovergamertagrecover.jpg

یسری سوال میپرسه ازت مثل آدرس میل LIVE ID و پسورد و اینجور مسائل و بعد تمام

دستت در نكنه درست شد حالا از كجا اكانت گلد بگيرم من كه هرچي تو سايتهاي مختلف گشتم نتونستم پيدا كنم وچون تازه كار هم هستم نمي تونم چطوري بايد وقتي اكانت خريدم وارد گيمرتك كنم اگه يكي از دوستان مي تونه برام يه اكانت يك ساله شارژ كنه خيلي ممنون مي شم :)

آخرین ویرایش:

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دستت در نكنه درست شد حالا از كجا اكانت گلد بگيرم من كه هرچي تو سايتهاي مختلف گشتم نتونستم پيدا كنم وچون تازه كار هم هستم نمي تونم چطوري بايد وقتي اكانت خريدم وارد گيمرتك كنم اگه يكي از دوستان مي تونه برام يه اكانت يك ساله شارژ كنه خيلي ممنون مي شم :)
اونطور که دوستان گفتن سایت www.gamecredits.ir مطمئنه در ضمن کسه دیگه ای هم نمیتونه واست شارژ کنه اگه اشتباه نکنم وقتی به لایو وصل شدی از قسمت پروفایلت یه قسمتی هست که خودت ببینی متوجه می شی (حالا من دقیقا نمیدونم چیزی نمی گم بعدا ضایع نشم) اونو میزنی بعد کدی که اون سایت بهت داده رو وارد می کنی(بعد از پرداخت همون لحظه بهت میده) و گیمرتگت شارژ میشه

Villa7

کاربر سایت
Nov 17, 2010
5
نام
مهزیار
سلام به همه
1.اساتید برای لایو بازی کردن باید پول داد؟ ما که نفهمیدیم:d
2.من پینگم بین 40 تا 60 و اکثرا رو 48 تا 51 هست. میتونم لایو بازی کنم؟
3.فقط کابل لَن رو به ایکس باکس وصل کنم حلله یا کار دیگه ای باید کرد؟
ممنون:x

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام به همه
1.اساتید برای لایو بازی کردن باید پول داد؟ ما که نفهمیدیم:d
2.من پینگم بین 40 تا 60 و اکثرا رو 48 تا 51 هست. میتونم لایو بازی کنم؟
3.فقط کابل لَن رو به ایکس باکس وصل کنم حلله یا کار دیگه ای باید کرد؟
ممنون:x
1.یک ماهه اول مجانه ولی برای باقیش باید گلد بگیری.
2.مطمئنی پینگت انقدره؟؟؟

Villa7

کاربر سایت
Nov 17, 2010
5
نام
مهزیار
1.یک ماهه اول مجانه ولی برای باقیش باید گلد بگیری.
2.مطمئنی پینگت انقدره؟؟؟
از اون سایتی که شما استقاده میکنید حدودا میاد 445.
فقط کابل رو وصل کنم حلله؟ یا باید نرم افزار یا سخت افزار دیگه ای هم بگیرم؟
---------------------
سوال درباره ی خود ایکس باکس رو کجا بپرسم؟
مثلا سیو رو چجوری پاک کنم؟ عکس و تم چجوری بریزم؟ پچ میشه ریخت یانه؟چجوری؟
و......

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
آنلاین

سلام بچه اگه میتونید منو راهنمایی کنید
من تو لایو عضوم اما نمی دونم چطوری میشه تو لایو بازی های مثل call of duty بازی کرد
آیا باید بازی اورجینال باشه؟
سرعتadsl هم 512
چیکار کنم؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام بچه اگه میتونید منو راهنمایی کنید
من تو لایو عضوم اما نمی دونم چطوری میشه تو لایو بازی های مثل call of duty بازی کرد
آیا باید بازی اورجینال باشه؟
سرعتadsl هم 512
چیکار کنم؟
ببین رامین جان مهم نیست که شما بازی اریج داشته باشی یا کپی، فقط مهمه که استیلث باشه بازی کپیت تا با خیال راحت بازی کنی
بعد برای سوال دومت:
بازی های دارای مولتی ، تو خود بازی یه قسمتی دارن به نام Multilayer یا یه چیزی تو همین مایه ها، اونجا که بری همه چی میاد دستت

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان من یه اکانت اسند سال پیش ساختم,از یه ماه مجانیش استفاده کردم,بعدش دو تا سه ماهه گلد خریدم.تا اینکه هفته ی پیش تموم شد.امروز خواستم دومین اکانتم را بسازم وصل شم,ساختم منتها منو xbox live free کرده.یعنی نمی ذاره بازی کنم سیلور شدم.مگه تا سه بار بهت یه ماه مجانی نمی ده؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان من یه اکانت اسند سال پیش ساختم,از یه ماه مجانیش استفاده کردم,بعدش دو تا سه ماهه گلد خریدم.تا اینکه هفته ی پیش تموم شد.امروز خواستم دومین اکانتم را بسازم وصل شم,ساختم منتها منو xbox live free کرده.یعنی نمی ذاره بازی کنم سیلور شدم.مگه تا سه بار بهت یه ماه مجانی نمی ده؟
مطمئنی؟
یه بار دیگه تست کن ببین سیلور میزنه؟
یا برو توی سایت Xbox.com ببین زده گلد یا سیلور

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مطمئنی؟
یه بار دیگه تست کن ببین سیلور میزنه؟
یا برو توی سایت Xbox.com ببین زده گلد یا سیلور
آره,سیلوره,تازه وقتی بازی می زارم می رم بخش مولتی می گه این اکانت اجازه ی بازی نداره.
البه یه سری اتفاقات عجیب هم افتاد,بعد از اینکه به لایو وصل شد خودش اسم پروفایلمو عوض کرد!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام
اکنت گلد وقتی وارد می کنم postal code و چیکارکنم؟
postal code یه شهر مثل لندن رو پیدا کن بزن البته باید ببینی اکانتت مال کجاس و postal code یه شهر مخصوص محل اکانتت رو بزنی مثلا برای اکانت uk پستال کد لندن(http://en.wikipedia.org/wiki/London_postal_district) رو بده یا اگه اکانتت us پستال کد نیویورک(100xx) رو بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر