همه چیز درباره ی Xbox Live

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
اگه میشه آموزش Share اینترنت بین PC و X360 رو بزارید؟

من صبح وصل می شدم الان هر کاری می کنم وصل نمیشه و توی قسمت NETWORK ارور می ده و هر کاری کردم 4 ساعته درگیرم با هاش میشه راهنمایی کنید؟ اینترت SHARE بود و ویندوز XP !

:((:((

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اقا این ip مودمم رو از کجا پیدا کنم تو pc و عوضش کنم ؟؟ فکر کنم مشکل از همین باشه که نمیتونم برم لایو
IP مودم اغلب موارد 192.168.1.1 یا 192.168.2.1 هست !! هیچ ربطی هم به لایو نداره که بخوای عوضش کنی !!
شاید برای تنظیمات داخل مودم مثل نت و این چیزا باشه !!

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
IP مودم اغلب موارد 192.168.1.1 یا 192.168.2.1 هست !! هیچ ربطی هم به لایو نداره که بخوای عوضش کنی !!
شاید برای تنظیمات داخل مودم مثل نت و این چیزا باشه !!
مودم که نه همون به قول معروف انتن (wirless) چه طوری این تنظیمات که میگی رو عوض کنم که دوباره بتونم برم لایو ؟؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
ایول!یکمی بیشتر توضح می دی1کجا باید تنظیمات مودم را پیدا کنم؟

برو تو IE بزن 192.168.1.1 بعد ازت یوزر پسورد میخواد که هر دوتا رو بزن admin بعد میری تو تنظیمات مودمت که بسته به نوع اون فرق داره باید بری و Firewall رو دیسیبل کنی..

مطمئنی؟
آخه فک کنم ازين چيزا بيشتر شه ها

2 سال دارم این غلط رو میکنم..

shuahin_kh

کاربر سایت
Aug 8, 2008
12
نام
شاهین
درود. دوستان يه مشكلي دارم،
من ارتباطم مابين كنسول و كامپيوتر مشكلي نداره. اينترنت هم درست share شده. وقتي ميخوام به XBL وصل بشم، موقع test گرفتن، ارتباط با pc و اينترنت رو درست رد ميكنه ولي ارتباط با سايت XBL رو خطا ميزنه. توضيح خود كنسول هم اينه كه شما با اينترنت مشكلي نداريد و شايد ISP با سايت XBL مشكل داره.
البته بايد بگم فقط براي تست ميخواستم وصل بشم و از DIALUP استفاده كردم.
اگر از adsl استفاده كنم، مشكلم حل ميشه؟؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
یه سوال دارم من چطوری میتونم mtu مودم عوض کنم؟؟؟؟
زود تر جواب بدید ممنون میشم

MTU مودم فکر نکنم عوض بشه. MTU اگر مشکل داره بیشتر از لایو هستش. موقع آپدیت لایو MTU مشکل پیدا می کنه و Failed میده. اطلاعاتم کامل نیست اگر کسی اطلاعات بیشتری داره شاید بتونه کمکت کنه.

samabrisham

کاربر سایت
Jun 2, 2010
2
نام
مهدی
راهنمایی

سلام بچه ها من تازه به جمع لیو باز ها پیوستم می خواستم بدونم چه بازی هایی رو میشه با اکانت سیلور انلاین بازی کرد ؟ مثلا سوکر 2010 رو میشه ؟یا حتما نیاز به اکانت گولد داره ؟
یکی جواب منو بده ممنون میشم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام بچه ها من تازه به جمع لیو باز ها پیوستم می خواستم بدونم چه بازی هایی رو میشه با اکانت سیلور انلاین بازی کرد ؟ مثلا سوکر 2010 رو میشه ؟یا حتما نیاز به اکانت گولد داره ؟
یکی جواب منو بده ممنون میشم.

Multiplayer همه بازی ها به گلد نیاز داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر