همه چیز درباره ی Xbox Live

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
هیچکدام بن نمیشه مگه بن شدن الکیه ماکروسافت تا دلیل منطقی پیدا نکنه کسی رو بی مورد بن نمیکنه به دیسک 97 و 100 برنر مکس هم ربطی نداره.

چه دليلي منطقي تر از اينكه يه بازي ١٠٠ تومني رو داريم با قيمت ٥ تومن ازش لذت ميبريم؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
چه دليلي منطقي تر از اينكه يه بازي ١٠٠ تومني رو داريم با قيمت ٥ تومن ازش لذت ميبريم؟؟؟

اولا هر بازی 49 دلار یا 59 دلار هست که میشه 200 تا 250 متغیر به نسبت دلار هیچ بازی 100 t نیست اورجینال مگه اینکه چند سالی از ریلیز بازی گذشته باشه دوما این همه ما در مورد امنیت در صفحه های قبلی با دوستان بحث کردیم و توضیح دادیم امنیت مال ایرانی ها نسبی هست بگیر نگیر هم داره شانس آوردن و... هم هست ولی یه مواردی قابل پیش بینی هم داره مثلا زودتر از ریلیز بازی کردن سر بعضی بازی های خاص که ماکروسافت روشون انگشت گذاشته که در اخبار ریلیز بازی معمولا میشه پی برد به جزییات و در موارد بازی های انحصاری کپی دیده شده با برنر مکس هم بن شدن بعضی دوستان Gears of War Judgment-halo 4 فورزا و... که ماکروسافت براش اهمیت داره بیشتر بن کنسول میکنن هنوز که هنوزه چون توی این موارد انحصاری حساسیت بیشتری داره لایو حالا مگه بد هست یه بازی 200 تومانی رو با 5 تومان توی لایو آنلاین هم میتونید شما بازی کنید اگه چند تا cd key گیم مال pc خریده باشی شما تفاوت قیمت بازی اورجینال توی pc رو با لایو میفهمید !!!

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من تازه واردم تو بازی آنلاین اگه میشه به سوالات من جواب بدید
1.برای بازی کردن آنلاین من اکانت دارم حالا به غیر از گلد و بازی برنر مکس چه چیزی لازم دارم
2. اکانت گلد فقط برای یه بازی هست یا همه بازیها
3. از کجا بدونم بازی من 100% هست
4.چند درصد امکان بن شدن هست
5.چه چیزایی باعث بن شدن میشه
6.اگه آنلاین بازی کنم اچیومنتهام نمیره آخه من با پلی استیشن 3 به psn وصل شدم تمام تروفیهام رفت تو اکانتم دیگه هم نتونستم برگردونمشون
7.الان شما به راحتی لایو بازی میکنید یا مشکلاتی هم داره اگه مشکلی داره در چه مواردی هست
8.اگه دستگام بن شد چه مشکلی برای دستگاه پیش میاد
9.ping چند باشه خوبه
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
1.برای بازی کردن آنلاین من اکانت دارم حالا به غیر از گلد و بازی برنر مکس چه چیزی لازم دارم
6.اگه آنلاین بازی کنم اچیومنتهام نمیره آخه من با پلی استیشن 3 به psn وصل شدم تمام تروفیهام رفت تو اکانتم دیگه هم نتونستم برگردونمشون
7.الان شما به راحتی لایو بازی میکنید یا مشکلاتی هم داره اگه مشکلی داره در چه مواردی هست
9.ping چند باشه خوبه

١.توكل به خدا و انديشه صالح :|
٢.همه
٣.آموزش چك كردن ديسك تو همين انجمن هست
٤.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي كم
٥.استفاده از گليچ در بازي هاي آنلاين
استفاده از ديسك ٩٧ در بازي هاي انحصاري
٦نه اكانت خودتون رو لايو كنيد هيچي نميره تازه يه چيزاي خوبي هم مياد :)
٧.فقط پينگتون زياد بالا نباشه مشكلي پيش نمياد
٨.هيچي فقط بدون لايو ميشه
بعد از لن پيشنهاد ميشه جيتگ كنيد
بالاتر از ٣٠٠ نره ديگه

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
9.ping چند باشه خوبه

درود:d
1.برنر مکس از لحاظ اینکه نصب میشه روی دستگاه اهمیت داره که باعث میشه به لنز دستگاه کم تر فشار بیاد که عوارضی مثل سوختن لنز یا پایین اومدن سرعت لنز به مرور زمان اثر میذاره البته لنز به این راحتی ها هم نمیسوزه ولی در مجموع با بازی 97 درصد XGD3 هم میشه بازی کرد مشکلی نداره.
2.گلد برای کل بازی ها هست که شما میخواد آنلاین بازی کنید و اگه نداشته باشید اجازه ورود به بخش آنلاین بازی ها رو ندارید.
3.معلوم که نیست ولی تا انتها دیسک پر هست برنر مکس راه تشخیص فقط بعد از نصب معلوم میشه روی هارد کنسول اگه بعد از ورود به بازی((بعد از نصب))دستگاه به خش خش کردن افتاد و ارور داد دیسک بازی که دیسک شما کثیف هست یا خرابه اون برنرمکس نیست باید از روی هارد پاک کنید و با همون دیسک خالی به بازی ادامه بدید.
4.درصد نمیشه داد ولی ترجیحا از بازی های انحصاری دوری کنید برای آنلاین بازی کردن بهتره اگه برنر مکس باشه اونم میشه بازی کرد ولی تجربه ثابت کرده بیشتر بچه هایی که بن شدن از کنسول بازی انحصاری بازی کردن یکیش هم خودم !!!
5.قبل از ریلیز رسمی بازی ها از بازی کردن درون شبکه خوداری کنید که معمولا سر این هم بن زیاد میکنن توی موج بن چند سال یکبار.
6.اچیمنت به هیچ وجه نمیپره نه توی شبکه نه در حالت آفلاین اگر هارد دستگاه هم بسوزه((یک در میلیاردم)) شما میتونید دوباره پروفایل تون رو از شبکه پس بگیرید مشکلی نداره.
7.بزرگ ترین مشکل ما خود اینترنت ایران هست که 4 ماهه داغونه و بازی آنلاین رو زهرمار آدم میکنه یا دیسکانکت میشه از بازی یا اتصال از شبکه قطع میشه از این دو حالت خارج نیست.
8.به کنسول بن شده پیغامی میده شبکه که حق اتصال به شبکه رو تا تاریخ31/11/9999 نداری یعنی سال 100000 از بن در میاد کنسول آفلاین میشه بازی کرد تمام بازی ها رو ولی در مجموع با کنسول جی تگ خیلی فرق نداره کنسول بن شده چون هر دو شبکه لایو رو نمیتونن دیگه استفاده کنن و هیچ راهی هم نداره برای unban کردن اگر هم بشه همون یکی دو روز بعد دوباره بن میشه کنسول بی برو و برگد قطعی هست.
9.من همیشه به دوستان میگم هر چی به صفر نزدیک تر باشه بهتره ولی معمولا 100 تا 150 بهترین حالت هست مال ایران البته !!!
ولی با این پینگ فعلی تابستون افتضاع توصیه میکنم بازی نکنید اعصاب فولادی میخواد بازی کردن با پینگ های 300 400 به بالا

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
9.ping چند باشه خوبه

درود

۱-یه اینترنت خوب ((:

۲-شما پروفایلتونو گلد میکنید و باهاش انلاین بازی میکنید البته ممکنه بعضی بازیا بجز نیاز به گلد برای انلاین بازی کردن پوینت هم بدی(یا اصطلاحا online pass دارن،البته بازی اورجینال خریداری کنی این کد داخل پک هست)
البته کمکم دارن دیگه این کدهارو حذف میکنن

۳-روش چک کردن دیسک برای لایو با برنامه abgx360 امکان پذیره که تاپیک اموزشیش هست من با موبایلم اگه پیدا نکردیم بگید تا براتون بزارم

۴-اگه نکاتو رعایت کنی درصد کمه ولی خب اصلا نمیشه به این صورت پیشبینی کرد چون هیچ چیز صددرصد و قطعی نیست ولی نگران نباش مشکلی پیش نمیاد

۵-اینم نمیشه گفت صددرصد این کارارو بکنی حتما بنی ولی اینا درصد بن شدنتو بالا میبره
((اصلی ترین دلیل بن شدن همین بازی با دیسک نامناسب هست اما نصب بازی داخل هارد/چیت زدن(اگه خودش همچین قسمتی نداشته باشه/قبل رلیز رسمی و جهانی بازی کنی/جیتگ کردن)))

۶-اکانتتونو که جوینه لاینوبکنید اطلاعات منتقل میشن توی سرور ولی رو کنسول و هاردتونم هست و نمیپره فقط توی سرور ها هم کپی میشه برای دسترسی های بعدی

۷-مشکل واسه انلاین بازی کردن بیشتر حول اینترنت میگرده که پورتا بسته شده پینگ ها داغون شده ممکنه هی وسط بازی دی سی شی یا لگ خفن یه دفه بزنه و اونا دی سیت کنن اینا هست که این روزا بیشترم شده با بسته شدن پورت udp

۸- با بن شدن هارد کنسول قفل میشه و نمیشه استفاده کرد(البته یه سری روشا واسه باز کردنش هست)
دیگه نمیتونید لایو وصل شید دقیقشو شما تو نت یا همین جا یه سرچ بزنی پاسختو میگیری

۹-با کجا چند باشه سرور داخل یا همون کرج باس زیر۸۰-۹۰ باشی با 4.2.2.4 پینگ بگیر توی cmd اون اگه زیر۲۵۰ باشی خوبه
اخه با همشون میشه میشه بازی کرد یکم ممکنه اونوقت لگ بزنه البته الان با پینگ خوب هم لگ میزنه و قط میشه بخاطره بسته شدن بعضی پرت ها که اگه توی بازی سنتر بگردی تاپیکای زیادی رو بابت گله و شکایت از این مشکل میبینید

موفق باشی
(-؛

soroushlink

کاربر سایت
Nov 18, 2011
14
با سلام :d
آقا من اومدم تو live و میخوام black ops 2 و battl efield 3 رو بازی کنم و باز ها هم اوریج هستند و من میرم تو بازی ولی نمیدونم بقیشو چیکار باید بکنم.....راستی اکانت گلد هم زدم ولی فک کنم آخراشه.....لطفا یه کمکی بدین به من....

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
پیشنهاد میکنم یه سرور مجازی داخلی یا بصرفه تر اینه که یکی از کاهشدهنده های پینگ رو بخرید با کارت شبکه رو ایکس باکس شیر کنید خلاص
بنده حدود 4 روز هست دارم بازی میکنم شب و روز هردوتا در تایم های مختلف تست کردم عالی عالی حتی دیشب تا امروز ساعت 4 صبح داشتم بازی میکردم هیچ مشکلی نداشتم ساعتهای شلوغ هم مثل عصر و اواسط شب هم عالی اکثرا فیفا بازی میکنم مد پرو هم بازی میکنم بعضی مواقع 7 به 7 یا بالاتر هم بازی کردم بدونه کوچکترین لگی
موفق باشید

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
دوستان باسلام
من حساب انلاینم رو ۷$ دلار شارژ کردم برای خرید از XBL اما وقتی میخوام تو شبکه اقدام به خرید بکنم پیغام خطا میده و میگه باید روش پرداخت رو عوض کنی
دوستانی که اطلاع دارن از روش خرید از ایکس باکس لایو لطفا راهنمایی کنن
ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk HD

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
دوستان باسلام
من حساب انلاینم رو ۷$ دلار شارژ کردم برای خرید از XBL اما وقتی میخوام تو شبکه اقدام به خرید بکنم پیغام خطا میده و میگه باید روش پرداخت رو عوض کنی
دوستانی که اطلاع دارن از روش خرید از ایکس باکس لایو لطفا راهنمایی کنن
ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk HD
سلام
شما باید V.N شیر کنید

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
درود بر شما دوستان يكي از فاميلام رفته امريكا يك ايكس باكس ٣٦٠ هم برده با خودش ميخوام بدونم مني كه تو ايرانم احتمال بن شدنم چه با ديسك ٩٧ چه ١٠٠بيشتر يا اوني كه تو امريكا هست

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
سلام دوستان نمیدونم جای درستی این سوالو میپرسم یا نه میخواستم ببینم چجوری میشه تنظیمات سرور پیدا کرن رو محدود به اروپا کرد آمریکا پینگش داغونه مشکل ایجاد میکنه !

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان نمیدونم جای درستی این سوالو میپرسم یا نه میخواستم ببینم چجوری میشه تنظیمات سرور پیدا کرن رو محدود به اروپا کرد آمریکا پینگش داغونه مشکل ایجاد میکنه !

فك نكنم بشه چون سرور هاي لايو همه تو امريكا هستن

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

سرور ها هر بازی با بازی دیگر متفاوت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر