همه چیز درباره ی Xbox Live

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
سلام بنده تا حالا به لایو وصل نشدم ولی به خاطر پاک شدن سیو های fifa 14 برای ابدیت ترکیب می خواستم به لایو وصل بشم همه مراحل رو هم خوندم ولی وقتی واسه dns زنگ به شرکتی که ازش سرویس میگیرم(اسیا تک) میگم dns رو میخوام میگن ما به مشتری هامون نمیگیم از این چرت و پرتا

و وقتی هم میگن واسه چی میخوای؟ میگم واسه لایو اینجوری میشن:| (یه مشت....) خلاصه راهنمایی کنین بنده چطور این زبون نفهمارو حالی کنم مرسی

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سلام بنده تا حالا به لایو وصل نشدم ولی به خاطر پاک شدن سیو های fifa 14 برای ابدیت ترکیب می خواستم به لایو وصل بشم همه مراحل رو هم خوندم ولی وقتی واسه dns زنگ به شرکتی که ازش سرویس میگیرم(اسیا تک) میگم dns رو میخوام میگن ما به مشتری هامون نمیگیم از این چرت و پرتا

و وقتی هم میگن واسه چی میخوای؟ میگم واسه لایو اینجوری میشن:| (یه مشت....) خلاصه راهنمایی کنین بنده چطور این زبون نفهمارو حالی کنم مرسی

اصن dns لازم نداره....اگر هم خیلی حساسید برید تو تنظیمات مودم اونجا dns ها رو نوشته

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
اصن dns لازم نداره....اگر هم خیلی حساسید برید تو تنظیمات مودم اونجا dns ها رو نوشته Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
دوست عزیز میشه قدم به قدم به توضیح بدید مودم من tp -link باید کدوم قسمت تنظیمات مودم برم و شما که میگید dns لازم نداره پس اون قسمت که تو راهنمایی ها گفته باید dns رو وارد کنم چیرو باید وارد کنم (شرمنده که توضیحاتم دست و پا شکسته بود اخه نه به تنظیمات مودم اشنا هستم نه به لایو)[

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
دوست عزیز میشه قدم به قدم به توضیح بدید مودم من tp -link باید کدوم قسمت تنظیمات مودم برم و شما که میگید dns لازم نداره پس اون قسمت که تو راهنمایی ها گفته باید dns رو وارد کنم چیرو باید وارد کنم (شرمنده که توضیحاتم دست و پا شکسته بود اخه نه به تنظیمات مودم اشنا هستم نه به لایو)[

تنظیماتش رو بزار رو اتوماتیک خودش پیدا میکنه.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
برای اولین بار به لایو وصل شدم( به خاطر پاک شدن سیوهای فیفا) حالا نکته اینجاست بنده به لایو وصل شدم(game trg ساختم و...)

ولی نمیتونم به سرور ea وصل بشم هی خطای پسورد میده (در صورتی که من درست میزنم(درقسمتی که ایمیل ادرس شما رو خودش اتومات بالا زده و در قسمت زیرش از شما پسورد
میخواد) من در پسوردم از حروف کوچیک و اعداد استفاده کردم (یکی از بچه ها گفت باید تو پسورد هم حروف بزرگ و هم کوچک واعداد استفاده کنی ولی من از حروف بزرگ استفاده نکردم) حالا من چیکار کنم یعنی راهی نداره

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
درود دوستان من امروز چندین فروشگاه بازی بودم و در یک مورد همه اتفاق نظر داشتند که بازی Watch Dogs نسخه x360 مشکل هک داره و یک مورد هم فایل هاشو یه فروشنده جلو خودم تست کرد با اینکه داشت گفت میخوای لایو بازی کنی نخر فایل هاش مشکل داره و تا اومدن یه نسخه هک یه شرکت معتبر صبر کن شما هم بد نیست این رو بدونید پس فردا بن اگه شدید نگید نمیدونستیم میل خودتون هست انتخاب با خودتونه !!!
فعلا عقل حکم میکنه چند روزی صبر کنید تا نسخه اصلی بازی بیاد هک بشه نه به خاطر ریلیز رسمی بلکه نسخه هک ناقص بازی که لیک شده...
اگر هم میگید کامل هست بازی کنید به من ربطی نداره دعوا که نمیخوام بکنم دارم یه اخطار جدی میدم درباره Watch Dogs فایل های بازی برای لایو مشکل داره !!!
((احتمال بن درباره این بازی بسیار زیاد هست با این نسخه های توی بازار فعلی العان معلوم نمیشه توی موج بن معلوم میشه احتمال اینکه بازی
Watch Dogsمثل نسخه هک اولیه:
assassin brotherhood
بشه مثل اون ساله که خیلی ها رو بن کرد بیشتر شده
))

آخرین ویرایش:

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
درود دوستان من امروز چندین فروشگاه بازی بودم و در یک مورد همه اتفاق نظر داشتند که بازی Watch Dogs نسخه x360 مشکل هک داره و یک مورد هم فایل هاشو یه فروشنده جلو خودم تست کرد با اینکه داشت گفت میخوای لایو بازی کنی نخر فایل هاش مشکل داره و تا اومدن یه نسخه هک یه شرکت معتبر صبر کن شما هم بد نیست این رو بدونید پس فردا بن اگه شدید نگید نمیدونستیم میل خودتون هست انتخاب با خودتونه !!!
فعلا عقل حکم میکنه چند روزی صبر کنید تا نسخه اصلی بازی بیاد هک بشه نه به خاطر ریلیز رسمی بلکه نسخه هک ناقص بازی که لیک شده...
اگر هم میگید کامل هست بازی کنید به من ربطی نداره دعوا که نمیخوام بکنم دارم یه اخطار جدی میدم درباره Watch Dogs فایل های بازی برای لایو مشکل داره !!!
((احتمال بن درباره این بازی بسیار زیاد هست با این نسخه های توی بازار فعلی العان معلوم نمیشه توی موج بن معلوم میشه احتمال اینکه بازی
Watch Dogsمثل نسخه هک اولیه:
assassin brotherhood
بشه مثل اون ساله که خیلی ها رو بن کرد بیشتر شده
))

یعنی فقط لایو نمیشه رفت یا بازی هم ناقصه؟
بعد الان نسخه complex اومده

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
یعنی فقط لایو نمیشه رفت یا بازی هم ناقصه؟
بعد الان نسخه complex اومده

چند نفر میگفتن که بازی کرده بودم مرحله دوم بازی دیسک خراب میشه !!! نمیدونم والا من هم خیلی دوست داشتم بگیرم ولی حرفایی رو که شنیدم تا هفته دیگه که یه هک جدید نسخه x360 بیاد صبر میکنم بازی رو pc هم نصب کردم اونم مشکل داره توی کرک !!! پایان نصب قفل میکنه و بازی هم میگه به uplay وصل بشید!!! کرک سالم نداره اونم کسی اگه کرک سراغ داشت سایت رو به ما هم بگه.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
چند نفر میگفتن که بازی کرده بودم مرحله دوم بازی دیسک خراب میشه !!! نمیدونم والا من هم خیلی دوست داشتم بگیرم ولی حرفایی رو که شنیدم تا هفته دیگه که یه هک جدید نسخه x360 بیاد صبر میکنم بازی رو pc هم نصب کردم اونم مشکل داره توی کرک !!! پایان نصب قفل میکنه و بازی هم میگه به uplay وصل بشید!!! کرک سالم نداره اونم کسی اگه کرک سراغ داشت سایت رو به ما هم بگه.

امروز من بازی رو نصب کردم تا اینجا که بدون مشکل بازی رفته ولی چون هنوز عرضه رسمی نشده جرات نکردم کنسول رو به لایو وصل کنم
ولی بازی آفلاین مشکل نداشت
+ در ضمن به چیزی هم اضافه کنم اونم اینکه بازی رو پچ کردم و تو تست هم مشکلی نداشت یعنی به گفته شما نمیشه به این پچ اعتماد کرد؟

rocknrolla

کاربر سایت
May 3, 2013
6
دوستان سلام من اکانت یه ماهه گلد خریدم الان که میخوام نسخه ی مخصوص جام جهانی فیفا رو آنلاین بازی کنم بعد از اتصال یه پسورد تازه میخواد قضیه ی این چیه ؟ باید چیز دیگه ای هم بخرم
یه سوال دیگه اینکه از کجا ببینیم که چقدر از مدت اکانتمون مونده
سئوال آخر هم اینکه قضیه ی این پوینت چیه یه جا نوشته بود مثلا برای فیفا 800 پوینت میخواد پوینت رو باید از کجا بخریم ، هزینش چجوریه ؟

آخرین ویرایش:

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
دوستان سلام من اکانت یه ماهه گلد خریدم الان که میخوام نسخه ی مخصوص جام جهانی فیفا رو آنلاین بازی کنم بعد از اتصال یه پسورد تازه میخواد قضیه ی این چیه ؟ باید چیز دیگه ای هم بخرم
یه سوال دیگه اینکه از کجا ببینیم که چقدر از مدت اکانتمون مونده مرسی اگه بگید .
اره عملا باید نسخه ی دیجیتالی فیفا رو بخری

- - -ویرایش - - -

دوستانی که 360دارن، کیا قصد دارن در اینده وان رو بخرن؟؟

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
نسخه ی دیجیتالی چیه لطفا یه توضیح بدید .
فیفا وقتی اوریجینالشو میخری یه کد داره که برای انلاین بازی کردن حتما باید اون کدرو بزنی ولی ماها که اوریجینال نمیخریم برای انلاین بازی کردن باید اون کد رو بخریم حالا شماهم اگه میخای انلاین بازی کنی باید اون کدرو بخری همونجا که میگی کد ازت میخاد یه گزینه داره که کدرو بخری.اونو که بزنی باید پول تو اکانتت باشه و بخریش.حالا دقیقا نمیدونم برای خریدنش باید چیز پی ان شیر کنی یا نه بدون اونم میشه خرید

- - -ویرایش - - -

من:d...
اخه برای این میپرسم که نیخوام ببینم در اینده تعداد ما ایرانیا تو وان چند نفر میشه حدودا.وگرنه شک نکنید که وان خیلی خیلی عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر