همه چیز درباره ی Xbox Live

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان اگر کد لایو رو تو قسمت redeem code بزنیم بعدش میشه با گیمرتگ های مختلف رفت لایو و بازی کرد یا فقط یکی ؟ ( ببخشید اگر سوال احمقانه ای بود چون تا حالا لایو کار نکردیم )

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان اگر کد لایو رو تو قسمت redeem code بزنیم بعدش میشه با گیمرتگ های مختلف رفت لایو و بازی کرد یا فقط یکی ؟ ( ببخشید اگر سوال احمقانه ای بود چون تا حالا لایو کار نکردیم )
با همون گیمرتگی که توش کد رو وارد کردی.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
سلام این آپدیت آخریه مشکلی نداره بعضی ها میگن مشکوکه
مشکلی نداره
تو تاپیک لایو یکی گفت بازی اساسینم بعد آپدیت کا نمی کنه و.....
چه کار کنم دادا:-/:(

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
با همون گیمرتگی که توش کد رو وارد کردی.

خب دیگه نمیشه با گیمرتگ دیگه هم بازی کنم ؟؟؟

---------- نوشته در 01:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

مشکلی نداره

من اپدیت کردم اتفاقی نیفتاد اگر شما مشکوکی اپدیت نکن اما اونایی که میگن بعد اپدیت اینجوری شده 80% تا 90% مشکل از اپدیت نیست

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید من گیمرتگ خودم رو با کشور امریکا ساختم میخواستم بدونم گیمرتگی که با امریکا ساخته شده سرعتش بیشتره یا گیمرتگی که با اروپا مثلا انگلیس ساخته شده؟کلا سرعت به نوع سرور کشوری که ساختیم بستگی داره؟اخه از شرکتی که اینترنت میخرم هر مهندس کامپیوتری اونجا یه چیزی میگه یکی میگه امریکا بهتره یکی میگه اروپا بهتره!!!:-/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مشکلی نداره
من و کسانی که تو لایو میشناسم آپدیت کردیمو هیچ مشکلی نداره

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:52 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید من گیمرتگ خودم رو با کشور امریکا ساختم میخواستم بدونم گیمرتگی که با امریکا ساخته شده سرعتش بیشتره یا گیمرتگی که با اروپا مثلا انگلیس ساخته شده؟کلا سرعت به نوع سرور کشوری که ساختیم بستگی داره؟اخه از شرکتی که اینترنت میخرم هر مهندس کامپیوتری اونجا یه چیزی میگه یکی میگه امریکا بهتره یکی میگه اروپا بهتره!!!:-/
فکر نکنم فرقی داشته باشه من خودم دو تا گیمر تگ دارم یکی برای آمریکا و یکی اروپا.گیمر تگ اصلیم آمریکا هست و هیچ فرقی نداره.تو بازی ها هم به سرور بازی ربط داره

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
من و کسانی که تو لایو میشناسم آپدیت کردیمو هیچ مشکلی نداره

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:52 PM ارسال شده بود ----------

فکر نکنم فرقی داشته باشه من خودم دو تا گیمر تگ دارم یکی برای آمریکا و یکی اروپا.گیمر تگ اصلیم آمریکا هست و هیچ فرقی نداره.تو بازی ها هم به سرور بازی ربط داره

مرسی اقا بهرام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر