همه چیز درباره ی Xbox Live

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
هیچ مشکلی در صحبت های بابک وجود نداره. کپی خور شدن اصلاً ربطی به پروفایل نداره.
ساختن پروفایل جدید برای لایو یک کار بیهوده هست چون شناسایی کنسول ربطی به اکانت نداره. با همین پروفایل فعلیت هم اگر با بازی اورجینال بری لایو مشکلی پیش نمیاد. ولی بهترین کار اینکه تا اواخر نوامبر صبر کنی ببینی چی می شه بعد وصل شی.

خوب اگر با این پروفایلم بتونم بدون مشکل برم لایو که خوب چرا بازی اریجینال بگیرم ؟! یعنی LT اینقدر مطمئنه ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خوب اگر با این پروفایلم بتونم بدون مشکل برم لایو که خوب چرا بازی اریجینال بگیرم ؟! یعنی LT اینقدر مطمئنه ؟

نگا عزیز برا این که بتونی تو لایو مطمئن بازی کنی کپی 2 شرط داره :
1- فیرمویر مطمئن داشته باشی

2-دیسکت Stealth patch باشه

اگه کپی خور نشده باشه که بالطبع کپی نمی خونه و چون فیرمویره خوده ماکروئه مشکلی نداره
اگه کپی خور شده باشه دیسک کپی هم میخوره و ماکرو هم بخاطر قانون حمایت از کپی رایت بن میکنه کنسول رو اگه شناساییش کنه .

اگه کپی خور شده اوریج نگیر . پول مفت میدی . اگه میخوای اوریج بگیری فیرمویر رو بده یکی برات فیرمویر اصلی کنسول که ماله ماکروئه بریزه . حداقل اونطوری بن نمیشی .

نگا اگه هنوز نفهمید چرا یه مثال برات بزنم : تو اگه الان جای LT با فیرمویر 1.51 بری اوریج بزنی سریع بن میشی . چون ماکرو اطلاعات و سورس های فیرمویر رو میدونه و میبینه با ماله خودش مطابقت ندارن پس شناساییت میکنه و بن . کاری نداره تو همشو اوریج زدییا نه . چون اگه Stealth ـه مطمئن باشه فرقی با اوریج نداره !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کمک سریع!!دارم pc یمو میدم بره باید اینترنت داشته باشم پس جون هر کی دوست دارین کمک کنین
من میخوام برای 360 ام adsl بگیرم البته الانم با adsl آن هستم اما در هر صورت باید داشته باشم!!
اگه وصل شم به نت یا 360 فریمورم LT باشد و دیسک هم STEALTH PATCH اگه بن بشم هارد بن میشه درست؟من میتون کنسولو از بن در ارم و هارد هم از بن در آرم؟اگه میشه جون من این تن بمیره کمک کنین قربونتون!!!یه عالمه هرچی بگم بازم کمه کمک کنین!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کمک سریع!!دارم pc یمو میدم بره باید اینترنت داشته باشم پس جون هر کی دوست دارین کمک کنین
من میخوام برای 360 ام adsl بگیرم البته الانم با adsl آن هستم اما در هر صورت باید داشته باشم!!
اگه وصل شم به نت یا 360 فریمورم LT باشد و دیسک هم STEALTH PATCH اگه بن بشم هارد بن میشه درست؟من میتون کنسولو از بن در ارم و هارد هم از بن در آرم؟اگه میشه جون من این تن بمیره کمک کنین قربونتون!!!یه عالمه هرچی بگم بازم کمه کمک کنین!
کسی نیست ضروریه ها تو رو خدا قسمتون دادم!

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
پروفایلت بن نمیشه کنسولت بن مشیه اگه بن شی
1 کنسول بخر هارده قبلیتو هم بذار بازی کن اگه بن شدی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پروفایلت بن نمیشه کنسولت بن مشیه اگه بن شی
1 کنسول بخر هارده قبلیتو هم بذار بازی کن اگه بن شدی
من کی گفتم پروفایلم بن میشه؟
بعدشم پرسیدم میشه از بن در آوردش چون اگه پول خرید یه 360 دیگه داشتم که اصلا این کارو نمیکردمو...

moheb

کاربر سایت
Sep 5, 2010
15
سلام بر همگی
یکی از دوستام می گه که براش آنتی بن ریختن و یارو بهش گفته که به هیچ وجه بن نمیشی حتی با وجود دیسک های full stealth نشده .
آیا اصلا چنین نرم افزاری وجود داره ؟
ممنون میشم کسایی که مطلعند نظر بدن .

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام بر همگی
یکی از دوستام می گه که براش آنتی بن ریختن و یارو بهش گفته که به هیچ وجه بن نمیشی حتی با وجود دیسک های full stealth نشده .
آیا اصلا چنین نرم افزاری وجود داره ؟
ممنون میشم کسایی که مطلعند نظر بدن .
من فقط میتونم بگم Thats Bu+ll S_hit
مسلما این دوستتون شمارو اذیت کرده...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اتفاقف یکی به من گفت 1 ماه دیگه این نرم افزار میاد ولی خالی بندی کرده بود:))
کسی نمیخواد جوابمو بده؟حتما باید التماستون کنم؟

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
دوستان سلام.
من و 3 تا از دوستام الان 2 ماهه که وقتی به لایو وصل میشیم به جز تب های MY XBOX و FRINDS دیگه بقیه تب ها رو نداریم.یعنی اون HOT SPOT ,INSIDEBOX رو اصلا نمایش نمیده.و وقتی وصل میشیم به لایو با ارور:status code:8b010008 مواجه میشیم .و میگه بعضی از قسمت ها فعلا در دسترس نیستند.در حالی که از بچه های دیگه که تو لایو هستن سوال کردم اونا گفتن ما همچین مشکلی نداریم. به ISP هم زنگ زدیم اونا میگن شما باید IP هاش و پورت هاش رو به ما بگین تا ما بتونیم مشکل رو حل کنیم.تو رو خدا اگه کسی IP مخصوص XBOX LIVE رو داره به من بگه یا اگه میتونه راهنمایی کنه.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سال قبل هارد مشکلی براش پیش اومد که تمام اطلاعات داخلش برای کنسولهای دیگه غیر قابل شناسایی میشد که بعد از مدتی تونستن هکش کنن و به حالت عادی برگردونن و بعد از مدتی هم خود مایکروسافت با اپدیتش هارد رو به حالت اول برگردوند.
کنسول رو به هیچ وجه نمیشه از بن در اورد چون سریال نامبر شما که داخل چیپ Nada(احتمالا) هست از طرف سرورهای مایکروسافت بلاک شده.
فقط میشه کلا برد کنسول رو عوض کرد که به صرفه نیست یا سریال نامبر یک برد دیگه رو به روشهایی داخل کنسول خودتون بریزین و خوب کلا برد عوض میشه که این هم به صرفه نیست.
بن بشی بهترین کار اگه علاقه به فعالیت در لایو پیدا کردی خرید یک کنسول جدیده.
دوستان سلام.
من و 3 تا از دوستام الان 2 ماهه که وقتی به لایو وصل میشیم به جز تب های MY XBOX و FRINDS دیگه بقیه تب ها رو نداریم.یعنی اون HOT SPOT ,INSIDEBOX رو اصلا نمایش نمیده.و وقتی وصل میشیم به لایو با ارور:status code:8b010008 مواجه میشیم .و میگه بعضی از قسمت ها فعلا در دسترس نیستند.در حالی که از بچه های دیگه که تو لایو هستن سوال کردم اونا گفتن ما همچین مشکلی نداریم. به ISP هم زنگ زدیم اونا میگن شما باید IP هاش و پورت هاش رو به ما بگین تا ما بتونیم مشکل رو حل کنیم.تو رو خدا اگه کسی IP مخصوص XBOX LIVE رو داره به من بگه یا اگه میتونه راهنمایی کنه.
راستش برای من هم یه مدتی اینجوری میشد بعدش خودش درست شدهمونطور که گفتی همه چی به خود isp برمیگرده.ولی متاسفانه فکر نکنم کسی اینجا بدونه مشکل از چیه.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان من یه سری سوال برام پیش اومد اگه احیانا تکراری هستند به بزرگواری خودتون ببخشید. انتظار من از وصل شدن به لایو فقط ثبت مدت زمان هر بازی و لیست اچیمنت‌های دریافتیم هست. من بازی Stealth نشده چندبار گذاشتم حالا می‌خواستم بدونم این موضوع تو بن شدن برای ثبت بازی‌ها و ورود به مارکت پلیس و بقیه موارد تاثیری داره یا نه؟ منظورم اینه که فقط و فقط در حین آنلاین بازی کردن ممکنه کنسول شناسایی بشه یا تو داشبورد خالی بودن و سایر امکانات شبکه هم، بن شدن ممکنه ؟
ممنون می‌شم راهنمایی کنید. با تشکر...

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام به همه دوستان.یه سوال فنی داشتم.کنسولهای آرکید که گلد مجانی ندارن دیگه درسته؟یادش بخیر قبلنا یه ماه مجانی با هر پروفایل میتونستی رو سریهای قدیم بازی کنی
میخواستم بدونم اکانت 24 ساعته یا حتی کمتر برای گلد سراغ ندارین؟پینگم وضعش خرابه نمیتونم مدام بازی کنم.فقط میخوام آپدیت پخش avi و اینا رو بگیرم و یه پرخ مختصر بزنم تو لایو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر