همه چیز درباره ویندوز 7

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوسته من من هم از همین اسکپولور 9 استفاده میکنم ولی نمیدانم چه مرگش شده
احتمال داره که ویندوز مشکل داشته باشه و من باید ویندوز را فرمت کنم شاید این طوری درست شد :-/
من که گفتم, بهتره از اون مرورگرهایی که گفتم استفاده کنی که از IE9 بهترند. (با اونا کلی صفحه هم باز کنی مشکلی پیش نمیاد)
فرمت و نصب دوباره ی ویندوز شاید مشکلتو حل کنه ولی به نظرم کار جالبی نیست. ویندوزتو آپدیت کن شاید مشکلت حل شد.

• Like
Reactions: se.phi.roth

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
دوستان من این اسکپلور 9 را نصب کردم ولی وقتی صحفه زیاد باز میکنم گیر میکنه و بعدش درست میشه به نظرتان باید چیکارش کنم
پاکش کنم یکباره دیگه نصبش کنم یا نه راهه هست که بدونه پاک شدند درست بشه
سلام
دوست عزیز بهترین راه این هست که مرورگرت رو عوض کنی و Chorome یا Fire Fox بریزی البته Fire Fox هم مثل اکسپلوره بعضی اوقات گیر میکنه من خودم از کروم استفاده میکنم و تاحالا این جوری نشده.

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من که گفتم, بهتره از اون مرورگرهایی که گفتم استفاده کنی که از IE9 بهترند. (با اونا کلی صفحه هم باز کنی مشکلی پیش نمیاد)
فرمت و نصب دوباره ی ویندوز شاید مشکلتو حل کنه ولی به نظرم کار جالبی نیست. ویندوزتو آپدیت کن شاید مشکلت حل شد.

سلام
دوست عزیز بهترین راه این هست که مرورگرت رو عوض کنی و Chorome یا Fire Fox بریزی البته Fire Fox هم مثل اکسپلوره بعضی اوقات گیر میکنه من خودم از کروم استفاده میکنم و تاحالا این جوری نشده.

ممنون از دو دوست من احتمال میدم از ویندوز باشه و البته ویندوزش هم ابدیت کردم ولی باز هم مشکل داره
همون بهتر که برم کروب نصب کنم خودم هم تو یک سیستم دیگه با کروب کار میکنم و مشکلی نداره :d

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
توی action center قسمت security واسم پیام داده که the windows security center service is turned off ومیگه که باید فعالش کنم ولی وقتی turn on now رو میزنم فعالش نمیکنه و این پیام رو میده:
the windows security center service cant be started
و منم نمیدونم واسه چی فعال نمیشه.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
توی action center قسمت security واسم پیام داده که the windows security center service is turned off ومیگه که باید فعالش کنم ولی وقتی turn on now رو میزنم فعالش نمیکنه و این پیام رو میده:
the windows security center service cant be started
و منم نمیدونم واسه چی فعال نمیشه.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
اگه فایروال داری لازم نیست نگرانش باشی! ایکن اکشن سنترم خاموش کن تا چشت بهش نیفته!

اگه برات مهمه فعالش کنی توی run تایپ کن : component services و از قسمت Services-local پیداش کن و استارتش کن./

• Like
Reactions: WILD GOAT

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
اگه فایروال داری لازم نیست نگرانش باشی! ایکن اکشن سنترم خاموش کن تا چشت بهش نیفته!

اگه برات مهمه فعالش کنی توی run تایپ کن : component services و از قسمت Services-local پیداش کن و استارتش کن./
ممنون بابت جواب ولی مشکل من ظاهرا پیچیده تر هست چون کلا انتی ویروسم هم کار نمیکنه و اصلا بالا نمیاد و هیچ انتی ویروس جدیدی هم وقتی نصب میشه بالا نمیاد و در قسمت component services هم موقع open شدن Services-local این پیام رو میده:
web browser
one or more ActiveX controls could not be displayed because either : 1)Your current security settings prohibit runing ActiveX controls on this page,or 2)You have blocked a publisher of the one of the controls.
as a result,the page might not display correctly.
و هیچ گزینه ای رو هم نشون نمیده .
ممنون میشم راهنمایی کنید.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ممنون بابت جواب ولی مشکل من ظاهرا پیچیده تر هست چون کلا انتی ویروسم هم کار نمیکنه و اصلا بالا نمیاد و هیچ انتی ویروس جدیدی هم وقتی نصب میشه بالا نمیاد و در قسمت component services هم موقع open شدن Services-local این پیام رو میده:
web browser
one or more ActiveX controls could not be displayed because either : 1)Your current security settings prohibit runing ActiveX controls on this page,or 2)You have blocked a publisher of the one of the controls.
as a result,the page might not display correctly.
و هیچ گزینه ای رو هم نشون نمیده .
ممنون میشم راهنمایی کنید.
جای شما باشم یه ویندوز دیگه نصب میکنم! دردسرش کمتره ...

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
سلام بر دوستان :((=((:(

من امروز یه اپدیت کردم 2 فایل چند کیلوباتی اضاف شد حالا بعد از چند ساعت جنیو ویندوز پریده اخرین کرکشم نصب کردم ولی جنیوش نیومد :(:(:((:((:-s
کسی چیزی میدونه ؟ کسی هست راهنمایی مون بکنه ؟ :(

ویرایش

با بدبختی اوردمش

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام بر دوستان :((=((:(

من امروز یه اپدیت کردم 2 فایل چند کیلوباتی اضاف شد حالا بعد از چند ساعت جنیو ویندوز پریده اخرین کرکشم نصب کردم ولی جنیوش نیومد :(:(:((:((:-s
کسی چیزی میدونه ؟ کسی هست راهنمایی مون بکنه ؟ :(

ویرایش

با بدبختی اوردمش
اینو امتحان کردی؟

RemoveWAT v2.2.6.0

• Like
Reactions: Saber

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام
من نمیدونم چه اتفاقی افتاده که از دیروز Genuine ویندوز کار نمیکنه.
Remove WAT رو که قبلا زده بودم. Windows Loader رو هم وقتی اجرا میکنم نه گزینه install رو میتونم انتخاب کنم نه uninstall !
موندم وسط زمین و هوا !! چه باید کرد؟ دوستان راه حلی دارن؟

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر

rahsa

کاربر سایت
Sep 15, 2010
18
windows7 64bit

سلا م می خواستم ببینم با این سیستم می تونم windows7 64bit یا xp 64bit نصب کنم؟
AMD ATHLON 64X2 DUAL CORE 5200 2.7 GHZ
MOTHER BOARD: ASUS M2A-MX
RAM: 2X1GB
VGA: GTS 450 EVGA

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلا م می خواستم ببینم با این سیستم می تونم windows7 64bit یا xp 64bit نصب کنم؟
AMD ATHLON 64X2 DUAL CORE 5200 2.7 GHZ
MOTHER BOARD: ASUS M2A-MX
RAM: 2X1GB
VGA: GTS 450 EVGA
بله! ;)
ینی تاحالا نصب نکردی ؟ :d

نه یکی دیگه بود که با همون درستش کردم و گفته بود باید بری توی سایت ماکرو تا تایید کنه که کرد !;):d
به هر حال ممنون از لینکی که گذاشتید اعتبار هم دادم

خواهش میکنم ;)

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام

پست من افتاد آخر صفحه:

سلام
من نمیدونم چه اتفاقی افتاده که از دیروز Genuine ویندوز کار نمیکنه.
Remove WAT رو که قبلا زده بودم. Windows Loader رو هم وقتی اجرا میکنم نه گزینه install رو میتونم انتخاب کنم نه uninstall !
موندم وسط زمین و هوا !! چه باید کرد؟ دوستان راه حلی دارن؟

یه سوال دیگه هم دارم.
میخوام هارد رو پارتیشن بندی کنم.
ولی تو ویندوز از یه مقدار حجمی بیشتر بهم اجازه نمیده که پارتیشن بسازم! باید خیلی بیشتر از اون رو اجازه بده.
راه حلی برای این هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر