همه چیز درباره ویندوز 7

• Thread starter Thread starter Medusa
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برنامه ی دیگه ای مثل این نیست؟؟
یه راه دیگه هم هست .
اگه NoteBookتون VAIO باشه (حالا شاید برند های دیگه هم داشته باشن )
موقه روشن کردن نوت بوک کلید F8 یا F9 رو بزنید میتونید نوت بوک تون رو مثل روز اول کنید .
فقط اینم بگم که اطلاعات داخل هاردتون پاک میشه !!!

دوستان من ویندوز 7 HOme Basic اوریجینال دارم! چه جوری میشه آپدیت کرد به Premium یا بالاتر؟
منظورم اینه اون کدی که میخواد واسه اینکار رو میشه کرک کرد؟!
فقط به خاطر نصب تم میخوام :( آخه تو این ورژن نصب تم نداریم

من هم روی لپتاپم هم روی کامپیوترم ویندوز 7 دارم وقتی لپتاپ رو روشن می کنم وقتی می نویسه starting windows اون 4 تا دایره رنگی میاد و آرم ویندوز رو تشکیل میده اما روی کامپیوترم فقط starting windoes میاد و آرمش نمیاد کسی می دونه چرا؟

دوستان من ویندوز 7 HOme Basic اوریجینال دارم! چه جوری میشه آپدیت کرد به Premium یا بالاتر؟
منظورم اینه اون کدی که میخواد واسه اینکار رو میشه کرک کرد؟!
فقط به خاطر نصب تم میخوام :( آخه تو این ورژن نصب تم نداریم
یادمه یه برنامه بود که کلا ویندوز رو شوت میکرد (میبرد تو حالت هک)تم هم نصب میشد:دی

دوستان یه سوال :

من یه 7 Home premium روی لپ تاپم دارم که چند روزه Shut down نمیشه ! با Registry Mechanic ]م اسکن کردم ولی بازم نمیشه !

راه حلی به جز عوض کردن ویندوز هست ؟

دوستان لطف کنید آخرین ورزن کرکر ویندوز 7 رو بدید نمیدونم کدوم آپدیت رو نصب کردم کرک پرید!

دوستان من یه لب تاب خریدم ویندوز سون روش هستش نسخه پرمیوم هوم.
بعدش این و خواستم سرویس پک 1 بکنمش.
وقتی دانلودش ارز طریق خود ویندوز(در قسمت ویندوز آپدیت)تموم شد شروع به نصب کردن کرد ولی آخراش این ارور رو میده.
WindowsUpdate_8024200D" "WindowsUpdate_dt000".
نمی دونم معنیش چی هستش راه حلی نیستش؟بتونم نصبش کنم؟
چرا همچپین چیزی باید پیش بیاد؟
ویندوزشم اورجینال هستش!
راه حلی داره بتونم سرویس پک 1 رو نصبش کنم؟
خواهشا کمک کنید مرسی.

.
پ.ن:
به تازگی دو آپدیت عرضه شده با نامهای KB2533552 و KB2533552 که بعضی خطاهای نصب سرویس پک رو اصلاح میکنه.
و.
من این آپدیت و پیدا کردم و دانلودش کردم.
4 مگ هم بود وقتی اجراش می کنم می گه آـپدیتی برای کامپیوتر نیستش/.
چی کار بکنم همه چی ویندوز هم به روز هستش وقتی چک می کنم فقط یه سرویس پک برای دانلود توی ویندوز آپدیت هستش؟
راه حلی نداره یعنی؟
چی کار کنیم؟

آقا کمک ! کمک !!!

یه فلش سیلیکون پاور 8 گیگ دارم که روش پسوورد گذاشتم با ویندوز 7

پسووردش یادم رفت و یه دوباری بعد از اون ویندوزمو عوض کردم
حالا هر کاری میکنم نمیتونم این پسوورد شر رو از روی فلش پاک کنم

هیچ راهی نیست که بشه پسووردی رو که با ویندوز 7 گذاشتی رو فلش پاک کنی ؟
م این فلش رو احتیاج دارم :((

سلام
دوستان من این اسکپلور 9 را نصب کردم ولی وقتی صحفه زیاد باز میکنم گیر میکنه و بعدش درست میشه به نظرتان باید چیکارش کنم
پاکش کنم یکباره دیگه نصبش کنم یا نه راهه هست که بدونه پاک شدند درست بشه

سلام
دوستان من این اسکپلور 9 را نصب کردم ولی وقتی صحفه زیاد باز میکنم گیر میکنه و بعدش درست میشه به نظرتان باید چیکارش کنم
پاکش کنم یکباره دیگه نصبش کنم یا نه راهه هست که بدونه پاک شدند درست بشه
من پیشنهاد میکنم از مرورگرهای مشابهی که از همون موتور IE9 استفاده میکنند, استفاده کنی که علاوه بر اینکه تمام قابلیتهای IE9 رو دارند, امکانات مفید دیگه ای هم اضافه دارند. مثل:

من پیشنهاد میکنم از مرورگرهای مشابهی که از همون موتور IE9 استفاده میکنند, استفاده کنی که علاوه بر اینکه تمام قابلیتهای IE9 رو دارند, امکانات مفید دیگه ای هم اضافه دارند. مثل:

دوسته من من هم از همین اسکپولور 9 استفاده میکنم ولی نمیدانم چه مرگش شده
احتمال داره که ویندوز مشکل داشته باشه و من باید ویندوز را فرمت کنم شاید این طوری درست شد :-/

Back