همه چیز درباره ویندوز 7

• Thread starter Thread starter Medusa
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من مشکلی با این نرم افزارها ندارم
جدیدن میرم تو بازی(فرقی نمیکنه چه بازی باشه)بعد 1 الی 2 ساعت بازی گیر میکنه هون صفحه آبیه میاد بعد از ریستارت کردن هم این میاد

j0hlrwkbwjygdr1tv1b.jpg
مشکل دقیقا از چیه؟ هم رو 64 بیتی 32 بیتی
asus p5q3
q9400 2.66
ram 2geil 1600
5870
785 green

من مشکلی با این نرم افزارها ندارم
جدیدن میرم تو بازی(فرقی نمیکنه چه بازی باشه)بعد 1 الی 2 ساعت بازی گیر میکنه هون صفحه آبیه میاد بعد از ریستارت کردن هم این میاد

j0hlrwkbwjygdr1tv1b.jpg
مشکل دقیقا از چیه؟ هم رو 64 بیتی 32 بیتی
asus p5q3
q9400 2.66
ram 2geil 1600
5870
785 green
توی اون صفحه ی آبی مینویسه که مشکل مربوط به چی هست (یه عکس ازش بگیر ببینیم)
معمولا مشکلات صفحه ی آبی به Ram یا GPU مربوط میشه

با درود
دو مشکل دارم. اولی مربوط میشه به رنگ فونت های درایو D که همه ابی هستن!. دوم اینکه بعضی فایلها رو نمیشه Rename کرد. ممنون میشم راهنمائی کنید.

با درود
دو مشکل دارم. اولی مربوط میشه به رنگ فونت های درایو D که همه ابی هستن!. دوم اینکه بعضی فایلها رو نمیشه Rename کرد. ممنون میشم راهنمائی کنید.

شما روی همون درایو properties رو انتخاب کنید و اگر میخوای گزینه compress this drive ... رو تیکش رو بر دارین. مشکل دوم فقط تو همین درایو با مشکل تعویض اسم مورد دارین؟

• Like
Reactions: Fratos
طبیعتا چون تاپیک ویندوز 7 هست 7 زدم و 32 بیتی آلتیمایت.
همیشه اینکارو کردم اما مشکلی نبوده! اما اینبار نمیدونم چی شده! قبلا cpu دو هسته ای داشتم اما الان 5 هسته ای! البته مطمئن نیستم به اینها ربطی داشته باشه!

شما اگر هنوز مشکلت حل نشده ویندوز 64 بیتی نصب کن احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

مشکل دوم فقط تو همین درایو با مشکل تعویض اسم مورد دارین؟
در همون درایو و هارد اکسترنال. هردوتا همین مشکل رو دارن. درضمن فقط همین دوتا درایو رو دارم. C وِ D.

سه تا فایل تصویری با فرمت VOB رو از کول دیسک یکی از دوستان رو دسکتاپم کپی کردم .
ولی هر وقت روش کلیک میکنم ( حتی تک کلیک ) ، Win Explorer هنگ میکنه و باید برنامه رو ببندم . دفعه بعدش هم کلیک کنم ، کلا سیستم هنگ میکنه و باید Restart کنم . چجوری میتونم که این 3 تا فایل رو Delete کنم ؟ ( از راه Run هم مشکلم حل نشد )

سه تا فایل تصویری با فرمت VOB رو از کول دیسک یکی از دوستان رو دسکتاپم کپی کردم .
ولی هر وقت روش کلیک میکنم ( حتی تک کلیک ) ، Win Explorer هنگ میکنه و باید برنامه رو ببندم . دفعه بعدش هم کلیک کنم ، کلا سیستم هنگ میکنه و باید Restart کنم . چجوری میتونم که این 3 تا فایل رو Delete کنم ؟ ( از راه Run هم مشکلم حل نشد )
1- از طریق Safe Mode بیا بالا و Del کن

2- از طریق نرم افزار زیر سعی کن پاکشون کنی :

• Like
Reactions: Noirique
سلام من یه مشکل اساسی دارم وقتی به اینترنت وصل میشم بعد دیسکانکت میکنم هنگ میکنه ویندو زم بعدشم اخرین نسخه ی Windows Loader رو هم بزارید
چون ابدیت میکنم جنیو میپره فقط زود ویندوم الاناست که بپره ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or