همه چيز درباره تراوين

سلام
كيا تراوين رو ميشناسند
تراوين يك بازي به صورت انلاين هست كه به چند زبون دنيا ترجمه شده
بايد در اين سايت ثبت نام كنيد و نژاد خود را تعيين كنيد و بعد شروع كنيد
در ابتدا در گوشه بالا سمت چپ ادمكيست كه تا يه جاهاي شمارو راهنمايي ميكنه
شما ميتونيد يك جنگجوي خونخوار باشيد يا ميتوني يك فرد صلح پذير باشي و با همه تجارت داشته باشي
در ابتدا كه ثبت نام ميكنيد چند دقيقه بعد يك ايميل براي شما فرستاده ميشود كه ميتوانيد به وسيله اون ايميل ثبت نام خوتون رو تكميل و يك دهكده از سايت دريافت كنيد و شروع به كار كنيد
در ابتدا هيچ كس نميتونه به شما حمله كنه ولي طي مور زمان و وقتي راهنمايي ها توسط همون راهنما كه بهتون گفتم تموم بشه كسايي هستند كه به شما حكله ميكنند و مهماتو و وسايل شما رو ميدزدند پس پس بايد مراقب باشيد
اين بازي طرفداران بسيار زيادي داره در سراسر دنيا
سرور ايراني
Code:
http://www.travian.ir
سايت جهاني
Code:
http://www.travian.com
من مشخصات خودم رو مينويسم
نام_Mehr knight
نژاد_رومي ها
نام پايتخت_Liberty Village
مختصات_11/139

Martial

کاربر سایت
Mar 15, 2009
34
نام
Mohammadreza
تاپيك اختصاصي Martial

اومدم لينك تاپيك اختصاصي اتحاد مارتيال رو بدم:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21385
كه مهراد جان زحمتش رو كشيده
سوالاتتون رو درباره بازي همينجا مطرح كنند
ولي سوالات مارتيال رو در تاپيك مخصوصش...

آخرین ویرایش:

Martial

کاربر سایت
Mar 15, 2009
34
نام
Mohammadreza
من هم Soshians هستم Recruiter اتحاد ...N
که فکر می کنم همه با اتحاد های 3دات آشنا باشن و خیلی ها هم دشمن
مگه ميشه كسي شما رو نشناسه
icon18.gif

مثلا واسه سرور ايران جزو افتخاراتيد

icon4.gif
اتحاد ايشون از بزرگترين و قويترين اتحادهاي سرور ايراني تراوين هست
icon4.gif

احتمالا دشمنان زيادي هم داره
به اميد روزي كه اتحاد مارتيال مثل اوضاع فعلي شما بشه...

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی

مگه ميشه كسي شما رو نشناسه
icon18.gif

مثلا واسه سرور ايران جزو افتخاراتيد

icon4.gif
اتحاد ايشون از بزرگترين و قويترين اتحادهاي سرور ايراني تراوين هست
icon4.gif

احتمالا دشمنان زيادي هم داره
به اميد روزي كه اتحاد مارتيال مثل اوضاع فعلي شما بشه...

ممنون. البته اتحاد برای .aidin. هست
ولی اینجا یه سری مسائل آینده رو برای دوستان بگم :
همونطور که می دونید NE همون Hero های سرور سابق هستند و 3دات هم Sepanta بود. و Warlion ها هم پخس بودن
اما سرور قبل Hero ها ه تعدادشون به 170 نفر می رسید تونستن Sepanta رو که 35 نفر بودن به طور کامل نابود کنند. ( سپنتایی که الآن قوی ترین افراد بازی هستن و تو 3دات ) اون زمان Pars و WildoX و Dead Man و Lopez عامل اصلی پیروزی بودن ! ( البته WildoX بعدا با Hero ها مشکل پیدا کرد و رفت. واسه همین تو این سرور لیدر ...N هست یعنی دقیقا بر علیه Hero ) اما تو این سرور با اینکه 3دات ها دنبال انتقام بودن NE ها صلح کردن. اما ماجرای Tamcat و با نامردی حذف کردنش باعث شد که 3دات در رواط خودش تجدید نظر کنه و الآن کاملا در دشمنی با NE قرار داره. Warlion ها هم سرور قبل طرفدار 3دات بودن و تو این سرور با اینکه طرف هیچ کدوم نیستن ولی حمایت هم نمی کنند. Judges ها هم در حدی نیستند که بخوان با 3دات مقابله کنند.
پس دوستان در آینده منتظر جنگ هایی باشند

Martial

کاربر سایت
Mar 15, 2009
34
نام
Mohammadreza
آخرين اخبار از تراوين

قابل توجه افرادي كه در بازي تراوين عقب هستند و جمعيت و قدرتشون پايينه!

آخرين اخبار از سرور ايراني تراوين:

سرور 2 ایران

ثبت نام برای سرور 2، روز جمعه مورخ 1388/1/14 شروع خواهد شد.
لازم به ذکر است که بازی در تاریخ 1388/1/17 آغاز می شود.

به گفته
Root ادمين سرور ايراني تراوين هر كسي كه جمعيتش از 1500 نفر كمتره بهتره در اين سرور نيز ثبت نام كنند تا عقب افتادگيشون از اعضاي ديگر در اين سرور وجود نداشته باشد
سرور 1 ايران يعني:
عقب افتادگي براي افراد كم جمعيت
يعني بي پيروزي
يعني ww بي ww
يعني بي فايده
يعني سر كاري
توجه داشته باشيد كه خيليها از 1200-1300 بالاترن و ماها كه جمعيتمو زير 1000 مي باشد قادر به ساخت امارت ww يا همون امارت جادو نيستيم
چون در هر سرور فقط 13 ww ساخته ميشه!!
پس بيايين و با عضويت در تراوين سرور 2 همه با هم كي باشيم
ديگه هيچ منطقه كسي براي كسي شاخ و شونه نكشه
چون همه ي قدرت ها يكسانه!!!

پس جمعه 14 براي ثبت نام دست به كار شيد
نزاريد كه دوباره از بقيه عقب بيفتيد!!

Martial

کاربر سایت
Mar 15, 2009
34
نام
Mohammadreza
tomcat?!?

ما ماجرای Tamcat و با نامردی حذف کردنش باعث شد که 3دات در...
اين هم گزارشي درباره ي tomcat كه با تقلب به اونجا رسيد
رتبه 1 تراوين سرور ايراني در غارت!
اين ميشه گفت كاملا يك گزارشي كه تام كت در اون فقط و فقط دروغ گفته
كه كارش لو نره

به طور كاملتر:
بررسي كردند ديدند 24 ساعت آنلاين هست
شك كردند
بعد بهش اخطار دادند كه جريمت مي كنيم
به حرفشون اهميت نداد
اونها هم به طور جديتر تذكر دادند
بعد هم مجبورش كردند اكانتش رو حذف كنه
اين هم متن گزارشي كه سايت تراوين پلاس ازش تهيه كرده به خاطر پيشرفتش
كه چگونه اينقدر پيشرفت كرد و زود به بالا رسيد...

متن محاصبه:

مصاحبه با تام كت رتبه يك تراوين!!

f117.jpg

ممکنه کمی بیشتر خودتونو رو معرفی کنین؟

بله، من امين، 26 ساله، ساکن بندر دیلم و فارغ التحصیل مکانیک جامداتم

امین جان چند وقته که تروین بازی میکنی و چطور با این بازی آشنا شدی؟
25 روزه، از طریق دوستام

یعنی این اولین تجربه‌ی بازی تونه؟
بله

بعنوان اولین تجربه موفقیت خیره کننده ایه.
شايد، ...ولي من اشتباهات زيادي مرتکب شدم

مثلن؟
زيادن، مثل دست کم گرفتن حریفان. اما دوست دارم اگه وقت شد توی دات کام جبران کنم.

روزی چند ساعت بازی می‌کنی؟
من 18 الي 20 ساعت

20 ساعت؟ واقعن؟!
بله، امروز از اون بيست ساعتي‌هاست
در واقع من 20 ساعت آنلاينم و سعی می‌کنم به باقی کارهام بین ساعات بازی برسم.

TomCat رو چند نفر مدیریت می‌کنن؟

من و دوستم حسین که 21 سالشه، با هم همشهری هستیم و کامپیوتر میخونه، در واقع موقعی که من نیستم اون به کارا میرسه.

کمی در مورد اسم اکنتت توضیح میدی؟ چرا تام کت؟
تام کت (F14) اسم یک هواپیمای شکاری و بمب افکنه برای اولای بازی و F117 هواپيماي پرواز در شب به منظور حملات شبانه که تا حالا کلي موفق بوده...

یک سوالی که شاید برای خیلی‌ها مطرح باشه اینه که چطور به این رتبه رسیدی، خیلیا با تو بازی رو شروع کردن ولی به موفقیت تو نرسیدن. ممکنه کمی در مورد مدیریت اول بازی صحبت کنی و اینکه چطور باید قوی و خوب شروع کرد؟
خوب استراتژي ما با بقيه فرق مي‌کنه

ممکنه کمی در مورد استراتژیتون برامون بگی؟
اين توضيحي طولاني داره
ضمنن از اونجا که محيط تراوين يه محيطي هست که بازيکناني با افکار گوناگون داره نمي‌شه براي حريفان نسخه پيچيد، بايد رفتار هاي اونا رو بررسي کرد. کاري که من انجام دادم.

چطور حملاتتون رو مدیریت می‌کنین؟ مثلن می‌تونی به ما بگی بطور متوسط روزی چندتا حمله انجام میدین؟
دارم در اين مورد تجربه کسب مي‌کنم. بيشتر از 300 مورد

هیچ شده وقتی به کسی حمله می‌کنی با خودت این فکر رو کرده باشی که با حمله‌های مداومت امکان رشد رو به یک تازه وارد نمی‌دی و تصمیم گرفته باشی حمله نکنی و بهش فرصت بیشتری برای بازی بدی؟
من با اين شيوه حمله مداوم مخالفم اصلا کم اتفاق مي‌فته تو فکر فارم کردن باشم.

و دلیل مخالفتت؟
سریه! من اين نظرم رو شاید بعدا توضيح بدم

اگه یه تازه وارد ازت درخواست کمک کنه بهش جواب می‌دی؟ یعنی اساسن به سوالاتشون جواب میدی
اگر حتی به نظرت معمولی و سطحی برسن؟
من روزي بيش از 100 مورد درخواست کمک دارم، اگه نزديکم باشه شايد

منظورم کمک از جنس نیرو یا منابع نیست، مثلن سوالی در مورد بازی داشته باشه؟
راهنماي؟ خوب نه! اخه وقت نمي کنم، الان هم همه نيروهام موندن...

من توی پروفایلتون این جمله رو دیدم "تنها تفاوت طوفان و نسیم در نحوه ی برخورد آنهاست." میخوام بدونم نظرت در مورد مقوله‌ی قدرت چیه؟
قدرت امنيت مياره و امنيت صلح

گفتی صلح...من یه پیامی دریافت کردم که گروهی دنبال ایجاد اتحاد صلح در تروین هستن و خواسته بودن که معرفی بشن. فک می‌کنی تقابل این گروه و شما که شعار جنگ جنگ تا پیروزی در پروفایلتون هست
چطور می‌شه؟
البته من اتحاد «...» رو به خاطر حس جنگ طلبيشون انتخاب کردم. وقتی از صلح حرف میزنم منظورم صلح با افراد خارج از 60*60 ما هستش.

اساسن به نظرت می‌شه دراین بازی از صلح صحبت کرد؟ به نظر خیلیا این بازی یه بازیه خشنه.
کاملا، قانونش هم قانون دنياي امروزه، يعني جنگل!

یه نکته‌ی دیگه‌ای هم که برام در پروفایلتون جالب بود این بود که نوشتین با کسی در تراوین صحبت نمی‌کنین، واقعن همین‌طوره؟
اخه وقت ندارم، ترجیح می‌دم با یاهو چت کنیم، اون هم ساعت دو شب، بعد از بی. بی. سی فارسی

ممکنه به دوستتون که دهکده‌ای در اطراف شما داره اما در یه اتحاد دیگه ست حمله کنی؟
حتما، اخه يه اينجور کسي هست بهش گفتم بياد با ما قبول نکرد، البته داره قبول می‌کنه ...

امین، وقتی به نفرات برتر تراوین نگاه میکنی اکثرا از نژاد توتن هستن این قابلیت نژاد توتنه، یا اینکه این بازیکنای حرفه ای هستن که دوست دارن با این نژاد بازی کنن؟
منم روز اول گول ساختم، البته بچه‌ها ساختن برام، اما بعد از بررسي همون يک ساعت اول فهميدم که توتن ها بهترين نژادن.

ممکنه برای چند ثانیه ای این امکان رو به ما بدی که بعنوان سیتر بتونیم دهتون رو ببینیم؟
نه! سريه، ببخشيد
میدونی خود من دهکده ی خیلیا رو ديدم اونا دارن بر عکس من بازی میکنن شيوه بازي من با خيليا متفاوته...

امین جان به هر حال خیلی از وقتی که به ما دادی ممنون.
خواهش میکنم.

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
اين هم گزارشي درباره ي tomcat كه با تقلب به اونجا رسيد
رتبه 1 تراوين سرور ايراني در غارت!
اين ميشه گفت كاملا يك گزارشي كه تام كت در اون فقط و فقط دروغ گفته
كه كارش لو نره

به طور كاملتر:
بررسي كردند ديدند 24 ساعت آنلاين هست
شك كردند
بعد بهش اخطار دادند كه جريمت مي كنيم
به حرفشون اهميت نداد
اونها هم به طور جديتر تذكر دادند
بعد هم مجبورش كردند اكانتش رو حذف كنه
اين هم متن گزارشي كه سايت تراوين پلاس ازش تهيه كرده به خاطر پيشرفتش
كه چگونه اينقدر پيشرفت كرد و زود به بالا رسيد...

و شما اینجا ثابت کردی که تا حالا تو سرور های .com این جوری ندیدی! سرور قبلی .com هم نفرات اول تا دهمش 24 ساعتع بودن و نفر اولش تو یه روز 500 نفر به جمعیتش اضافه کرد ! مسئله Tamcat سره NE هست ! و محض اطلاع شما ادمین محترم تراوین یعنی اشکان خان هم تو NE هستند ! بازیکنی که Gold بازی می کنه احتیاجی به تقلب نداره ! و مخصوصا اینکه این اتهام ایشون یعنی Boot بازی کردن هم 3 بار عوض شد :

1 ) چرا 24 ساعته آن هستید و حمله می کنید ؟
2) چرا بر روی اکانت شما دو نفر بازی می کنن ( برای اینکه ببینید چند نفر دو نفری بازی می کنن به پروفابل اعضای NE مراجعه کنید )
3) چرا کوکی ها رو پاک نمی کنید !

این ثابت می کنه که هیچ خلافی نکرده و 3 بار اتهامش رو عوض کردن ! و خوبه بدونید یکی از افرادی که از tamcat بدش میومد King Joker بود که الآن به 3دات هم پشت کرد و باعث از هم پاشیدن ...S شد !
خواهشا قبل از متحم کردن کسی راجع بهش تحقیق کنید ! تو سرور .com خیلی ها Dual بازی می کنن و 24 ساعته on هستند ! و این اتهام کاملا مشخصه که چه هدفی داشته !

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
و شما اینجا ثابت کردی که تا حالا تو سرور های .com این جوری ندیدی! سرور قبلی .com هم نفرات اول تا دهمش 24 ساعتع بودن و نفر اولش تو یه روز 500 نفر به جمعیتش اضافه کرد ! مسئله Tamcat سره NE هست ! و محض اطلاع شما ادمین محترم تراوین یعنی اشکان خان هم تو NE هستند ! بازیکنی که Gold بازی می کنه احتیاجی به تقلب نداره ! و مخصوصا اینکه این اتهام ایشون یعنی Boot بازی کردن هم 3 بار عوض شد :

1 ) چرا 24 ساعته آن هستید و حمله می کنید ؟
2) چرا بر روی اکانت شما دو نفر بازی می کنن ( برای اینکه ببینید چند نفر دو نفری بازی می کنن به پروفابل اعضای NE مراجعه کنید )
3) چرا کوکی ها رو پاک نمی کنید !

این ثابت می کنه که هیچ خلافی نکرده و 3 بار اتهامش رو عوض کردن ! و خوبه بدونید یکی از افرادی که از tamcat بدش میومد King Joker بود که الآن به 3دات هم پشت کرد و باعث از هم پاشیدن ...S شد !
خواهشا قبل از متحم کردن کسی راجع بهش تحقیق کنید ! تو سرور .com خیلی ها Dual بازی می کنن و 24 ساعته on هستند ! و این اتهام کاملا مشخصه که چه هدفی داشته !
دقيقا منم تو سرور dual usx بودم با دو نفر ديگه
جمعيت مثل چی ميره بالا:laughing:

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
دقيقا منم تو سرور dual usx بودم با دو نفر ديگه
جمعيت مثل چی ميره بالا:laughing:

حالا کاری به درست یا غلط بودن تامکت دیگه ندارم ! چون تموم شد و رفت دیگه !
اما فقط می تونم اینو بهتون بگم که منتظر اولین جنگ های مهم باشید

Martial

کاربر سایت
Mar 15, 2009
34
نام
Mohammadreza
اتحاد مارتيال در سرور 2 به طور محدود عضو ميگيرد!
از عزيزاني كه مايل به عضويت در مارتيال سرور 2 هستند خواهش دارم يوزرشون رو به همراه درخواست عضويت در اين فوروم مطرح كنند

عضوگيري محدوده زماني داره و كساني كه مايل به عضويتند سريع تر اقدام كنند
درخواستهاي زيادي براي عضويت شده و برترين كاربران از بين درخواست كنندگان براي عضويت انتخاب ميشوند

زودتر دست بكارشيد!

آخرین ویرایش:

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
در مورد تام کت واقعا غیر ممکن هستش که انقدر سریع بتونه پیش بره یعنی کاره ساختن ساختون ها طوریه که 24 ساعت هم بازی کنی نمیشه 500 تا اضافه کرد تازه منابعشو از کجا میاورده ؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
در مورد تام کت واقعا غیر ممکن هستش که انقدر سریع بتونه پیش بره یعنی کاره ساختن ساختون ها طوریه که 24 ساعت هم بازی کنی نمیشه 500 تا اضافه کرد تازه منابعشو از کجا میاورده ؟
خب دیدیم که به راحتی پرتش کردن بیرون:biggrin1: فرض کنید با نفر دوم چیزی حدود 300 تا اختلاف داشت تو ماه اول:eek:

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
خب دیدیم که به راحتی پرتش کردن بیرون:biggrin1: فرض کنید با نفر دوم چیزی حدود 300 تا اختلاف داشت تو ماه اول:eek:

همین الآن تو سرور 2 هم تو همین مدت کوتاه از نظر POP شده 500 نفر ! تو سرور 3 آمرکا هم با همین سرعت ! این خودش ثابت می کنه ایشون هیچ تقلبی نکرده بود !
همون زدن Solar System ( وزیر جنگ وارلایون ) باعث شد ازش بترسن ! که البته اگر Solar تسلیم نمی شد الآن ما زده بودیم بساط وارلایون ها رو جمع کرده بودیم ! :)
من نمی دونم چرا هرکی با NExus در میفته بهش میگن تقلب کردی :) ته جوک هست این موضوع !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر