هر مشکلی در مورد بازی ها

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
سلام آقایون مشکلی دارم
من دیروز okami را گرفتم بعد از کلی دیدن ...... نمیدونم کجا سیو کنم؟
ضمنا من دیروز mgs 3 subtistance را سه dvd گرفتم:eek: قضیه اش چیه؟
یک سوال دیگه من تو مرحله ی یک MGS تو اون سبزه ها گیر کردم کجا برم؟
هیچ راهی نداره یک راه که هست که خودش نمزاره بری هی برت میگردون؟

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
سلام آقایون مشکلی دارم
من دیروز okami را گرفتم بعد از کلی دیدن ...... نمیدونم کجا سیو کنم؟
ضمنا من دیروز mgs 3 subtistance را سه dvd گرفتم:eek: قضیه اش چیه؟
یک سوال دیگه من تو مرحله ی یک MGS تو اون سبزه ها گیر کردم کجا برم؟
هیچ راهی نداره یک راه که هست که خودش نمزاره بری هی برت میگردون؟

سلام توی اون جنگل یه درخت هست که همه وسایلت توشه برای بالا رفتن از درخت باید بچسبی به درخت و دکمه مثلث رو بزنی ! بعد که کیفتو گرفتی میتونی از اون منطقه رد شی!

pooria_korosd_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2008
3
مشكل بازي SOLDIER OFFORTUNE

سلام من در اين بازي در مرحله فكر كنم 20يا بيشتر گير كردم اونجاي كه از پشت بام مياد پايين وهمه رو ميكشه بعد ميره مرحله بعر از پله ها مياد پايين دونفرو ميكشه و درب دست راستي كنار سونا وحموم اونجا چند نفر رو ميكشه بعد از نردبان ميره بالا از راه كولر ميره واز اونجا مياد پايين ميكشه ميكشه ميره پايين وداخل گاوصندوق بزرگ بتز ميكنه خون و مهمات ميگيره بعد ميره زير زمين ا.نجا همه رو ميكشه اونجايي كه بشكه هاي سر بسته است اونجا گير ميكنم چيكار كنم برم مرحله بعدي

pooria_korosd_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2008
3
مشكل بازي SOLDIER OFFORTUNE

سلام من در اين بازي در مرحله فكر كنم 20يا بيشتر گير كردم اونجاي كه از پشت بام مياد پايين وهمه رو ميكشه بعد ميره مرحله بعر از پله ها مياد پايين دونفرو ميكشه و درب دست راستي كنار سونا وحموم اونجا چند نفر رو ميكشه بعد از نردبان ميره بالا از راه كولر ميره واز اونجا مياد پايين ميكشه ميكشه ميره پايين وداخل گاوصندوق بزرگ بتز ميكنه خون و مهمات ميگيره بعد ميره زير زمين ا.نجا همه رو ميكشه اونجايي كه بشكه هاي سر بسته است اونجا گير ميكنم چيكار كنم برم مرحله بعدي اگه كسي مي دونه به اميل من جواب بدين زودتر pouria_411@yahoo .com

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
درود بر شما.
من یه مشکلی دارم که مربوط به نصب بازی هست، من بازی Rome:total war ALEXANDER رو که یک نسخه ی توسعه دهنده برای بازی اصلی هست دانلود کردم، ولی نمی دونم چطوری باید نصبش کنم چون فایل setup نداره. این عکسش:

rtwa.JPG

اگه میشه راهنمایی کنید. سپاس.

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
سلام دوستان

هر کس این بازیها رو که میگم استراتژی کاملشو داره بزاره ممنون میشم

1 - cold war

2 - gun

3 - silent hill 2

4 - hitman contracts

:-":-":-"

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
خوب انگار کسی استراتژی این بازیهایی رو که گفتم نداشته باشه!!!!

خوب حالا یه سواله کوچولو اونم اینه که یه جایی از بازی رزیدنت اویل 4 باید چهار تا تابلو رو طوری بچینی که یه در مخفی باز شه خوب من چند بار شانسی این کارو کردم ولی این سری نشده 4 تا کلید هم که بیشتر نیست 1 2 3 4 ok Quite

دوستان اگه بگن به ترتیب کدوم کلیدا رو باید زد تا در بازه شه و 6 تا آدم به دار آویخته شده درست سر جاشون قرار بگیرن یه دنیا ممنونشون میشم

در ضمن................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........................

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
خوب انگار کسی استراتژی این بازیهایی رو که گفتم نداشته باشه!!!!

خوب حالا یه سواله کوچولو اونم اینه که یه جایی از بازی رزیدنت اویل 4 باید چهار تا تابلو رو طوری بچینی که یه در مخفی باز شه خوب من چند بار شانسی این کارو کردم ولی این سری نشده 4 تا کلید هم که بیشتر نیست 1 2 3 4 ok Quite

دوستان اگه بگن به ترتیب کدوم کلیدا رو باید زد تا در بازه شه و 6 تا آدم به دار آویخته شده درست سر جاشون قرار بگیرن یه دنیا ممنونشون میشم

در ضمن................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........................
من قبلا بازی کردم اسم مرحله رو بگو تا بهت بگم

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
من قبلا بازی کردم اسم مرحله رو بگو تا بهت بگم

:laughing::laughing::laughing:;)

اسم مرحله بازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه جا از بازی که بیشتر این کار رو نمیخواد انجام بدی و چهار تا تابلو رو جابجا کنی و یه در مخفی باز شه عزیز جون...

ولی فکر کنم chapter3-2

همون جایی که اول که وارد میشی دارن یه مراسم بر روی یه تیکه گوشت انجام میدند و تا لئون رو میبینند فرار میکنند و باید کلیدی رو که بر گردن رئیسشون هست رو با کشتنش بگیری و بعد هم بعد از گذشتن از چند تا در به اون تابلو ها میرسی:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر