هر مشکلی در مورد بازی ها

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام دوستان

هر کس این بازیها رو که میگم استراتژی کاملشو داره بزاره ممنون میشم

1 - cold war

2 - gun

3 - silent hill 2

4 - hitman contracts

:-":-":-"

سلام

ببين ادرسه يه وب بهت ميدم توش هر بازي که بخواي داره
http://angernet.org/?id=fullgames
اين و از يکي از دوستام گرفتم، من تاحالا سري بازي هاي Sam & Max رو از توش ور داشتم، منظورم اپيزودهاي مختلفشه، فقط کافيه 2 تا لينکيکه داده دانلود کني تا کار کنه

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
طفا یکی به من بگه تو MGS3 اون مرحله که رودخونه هستش با کلی ارواح و SORROW هم در حال پرواز باید چیکار کنم هر کاری میکنم اون چیزیش نمیشه sorrow رو میگم چه جوری نابودش کنم :confused:
الآن نزدیک 2 سال منو از بهترین بازیم دور کرده :-" البته هیچوقت هیچ چیز نمیتونه جای فاینال فانتازی 8 رو تو ذهن و خاطرم بگیره:love:بگزریم یکی فقط به دادم برسه که دارم از دست میرم:sick: دلم بره سینک تنگ شده:(( Sorrow بالاخره نابودت میکنم:evil::mad::laughing::biggrin1::laughing:

سلام
اونجا فقط بايد بميري!!!!!!!!!!! جدي ميگم بايد بميري تا صفحه game over بياد بعد کليد L2 رو بزن تا منوي سمت چپه تصوير فعال بشه بعد يک چيز واسه فعال کردن داره که همون رو بايد مصرف کني! حالا اون چي هست، اون يک قرصيه که داخله دندونه اسنيک جاسازي شده براي همچين مواقعي!!!! البته اين چيزي که بهت گفتم مربوط به پلت فرم ps2 ميشه، ولي کلاً با هر کنسولي يا کامپيوتر بازي مي کني بايد منوي سمت چپ رو فعال کني

zaxore

کاربر سایت
Jan 4, 2008
11
هر مشکلی در مورد بازی ها دارین بگین
سریع جواب میدم:(( :eek:
در بازی silent hill origins اون قسمتش که معما سر یک ماشین لباسشویی هستش من گیر کردم لطفا راهنمایی بکنید اگر هم میتونید داستان بازی رو برام بزارید
با تشکر

blackhorse

کاربر سایت
Jul 20, 2009
57
نام
بهروز
سلام بچه ها.:happy:
من در بازی The SpiderWick Cheronickles در اون مرحله ای که باید با موشه برم گیر کردم:ranting:
هر کار میکنم از دیوار رد نمیشه.
لطفا کمک کنید.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوست من بعد از اینکه ژتون رو انداختی این شکل ها رو به ترتیب بزن.
ابنارو دوست خوبم اویس ترتیبشو داده که راهنمای کاملشم هستش .می تونی بری بخونیش.

sho_3.jpg

blackhorse

کاربر سایت
Jul 20, 2009
57
نام
بهروز
دوست من بعد از اینکه ژتون رو انداختی این شکل ها رو به ترتیب بزن.
ابنارو دوست خوبم اویس ترتیبشو داده که راهنمای کاملشم هستش .می تونی بری بخونیش.

sho_3.jpg
:yes:دوست عزیز سلام.
از کمکت بسیار متشکرم ام منظورتو نفهمیدم.
لطفا بیشتر توضیح بده.
با تشکر

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
مگه تو قسمت ماشین لباسشویی گیر نکردی.
خوب این طریقه درست باز کردنه درشه. رو ماشین لباسشویی یه شکلایی هست . هموناست

blackhorse

کاربر سایت
Jul 20, 2009
57
نام
بهروز
مگه تو قسمت ماشین لباسشویی گیر نکردی.
خوب این طریقه درست باز کردنه درشه. رو ماشین لباسشویی یه شکلایی هست . هموناست
سلام
دوست عزیز مثل اینکه اشتباه متوجه شده اید. من در مرحله سوم یا چهارم در قسمتی که باید داخل یک تونل بشود و چند تا سوسک روی دیوار است.
یک دیوار بزرگ است که از روی آن رد نمی شود.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
در بازی silent hill origins اون قسمتش که معما سر یک ماشین لباسشویی هستش من گیر کردم لطفا راهنمایی بکنید اگر هم میتونید داستان بازی رو برام بزارید
با تشکر
بنده جواب ایشون رو دادم .

mohtasham

کاربر سایت
May 17, 2010
2
سلام

سلام وخسته نباشید.من در بازی ایندیا جونز مشکل پیدا کردم در مرحله نظامی.اونجایی که فن برقی را خاموش میکنه باید چیکار کنیم؟؟

pa gonde

کاربر سایت
Dec 8, 2008
5
هر مشکلی در مورد بازی ها دارین بگین
سریع جواب میدم:(( :eek:
آقا من یه مشکل عجیب تو بازی prince fogottenپیدا کردم اونجای بازی که راضیا زن جادوگر شمشیر قدرت رو بهش میده وقتی چندتا سیو جلو رفتم مردم بعد بازی منو اورد یه جایی که قبلا اونجا بودم و وقتی می خوام برم جلو تمام درها به روم بسته است گیر کردم کمکم کنید:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر