هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547

تنظیمات pc
با همون کانکشنی که به اینترنت وصل میشید بعد برین تو Properties
بعد Advanced حالا فقط Allow other networks ro فعال کنین
بعد ok

ممنون
ولی من تو این قسمت گیر کردم ، چون تو properties > advanced > settings کانکشن من گزینه ی allow other networks نیست!
untitlvvv.bmp

لطفا" بگید مسیر رو درست اومدم یا نه؟بعد این مشکل بخاطر ویندوزم که نیست؟(ویندوزم XP SP1 ـه)

ویرایش:مشکلم حل شد،اشتباه از خودم بود که file and printer sharing for microsoft windows رو اینبل نکرده بودم و در نتیجه اصلا" ethernet رو به سیستمم نشناسونده بودم!
الان که file and printer sharing for microsoft windows رو اینبل کردم بعد اینکه سیستم restart شد و ethernet رو شناسایی کرد ، رفتم تو properties کانکشن بعد هم تو advanced ، دیدم گزینه ی allow other network users اومده...
untitled1.bmp

امیدوارم بتونم موفق شم و با PS3 به اینترنت وصل شم و PSN ID ـم رو بسازم...
پ.ن:خیلی ممنون بابت راهنماییتون جناب Download off عزیز.

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

1-فلش مموری 8گیگ یا 16 گیگ نمیشه به PS3 وصل کرد؟ من آخرین آپدیت رو دارم ولی این 2تا فلش رو نشناخت ولی 2گیگ قدیمیم رو شناخت. دستگاه هم NTSC/J FAT 20Gb هستش.

2- واسه اینکه دستگاه بتونه media های روی PC رو پخش کنه، راهی جز نصب Windows Media Center هست؟ مثلا برنامه ای چیزی؟ نمیخوام ویندوز Media Center نصب کنم.

دم همتون گرم.

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
ممنون
ولی من تو این قسمت گیر کردم ، چون تو properties > advanced > settings کانکشن من گزینه ی allow other networks نیست!
untitlvvv.bmp

لطفا" بگید مسیر رو درست اومدم یا نه؟بعد این مشکل بخاطر ویندوزم که نیست؟(ویندوزم XP SP1 ـه)

ویرایش:مشکلم حل شد،اشتباه از خودم بود که file and printer sharing for microsoft windows رو اینبل نکرده بودم و در نتیجه اصلا" ethernet رو به سیستمم نشناسونده بودم!
الان که file and printer sharing for microsoft windows رو اینبل کردم بعد اینکه سیستم restart شد و ethernet رو شناسایی کرد ، رفتم تو properties کانکشن بعد هم تو advanced ، دیدم گزینه ی allow other network users اومده...
untitled1.bmp

امیدوارم بتونم موفق شم و با PS3 به اینترنت وصل شم و PSN ID ـم رو بسازم...
پ.ن:خیلی ممنون بابت راهنماییتون جناب Download off عزیز.
خوب که تونستی اینتر نت شیر کنی واسه دستگاهت ولی بهتر بود قبلش به تاپیک اتصال به اینتر نت پی اس 3 یه سر میزدی بعد اینهمه خودتو به زحمت مینداختی !!!;)

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
سلام

1-فلش مموری 8گیگ یا 16 گیگ نمیشه به PS3 وصل کرد؟ من آخرین آپدیت رو دارم ولی این 2تا فلش رو نشناخت ولی 2گیگ قدیمیم رو شناخت. دستگاه هم NTSC/J FAT 20Gb هستش.

2- واسه اینکه دستگاه بتونه media های روی PC رو پخش کنه، راهی جز نصب Windows Media Center هست؟ مثلا برنامه ای چیزی؟ نمیخوام ویندوز Media Center نصب کنم.

دم همتون گرم.
چرا میتونی وصل کنی هم 8 گیگ هم 16 گیگ ولی دلیل اینکه نمیبشناسه اینکه احتمالا با فرمت فایل سیستم NTFSفرمت کردی!که اگر بخوای ps3 رمتو بشناسه باید به فرمت FAT32تبدیل کنی!
در ضمن من با ویندوز ویستا راحت دارم از طریق شیر کردن فایل هامو تو ps3 اجرا میکنم!نه از طریق مدیا سنتر کار خاصی لازم داره نه اینکه نیاز حتمی به ویندوز خاصی داره!شما همون کارای که واسه شیر کردن 2 تا فولدر واسه PCمیکنی اینجام همون کارو بکنی جواب میگیری!;)

jojoyi

کاربر سایت
Feb 14, 2006
124
بجه ها مت از امروز مشکل sign in دارم

کابل ethernet رو وصل می کنم مثل قبل اما sing in نمی شه!
جیکار کنم؟؟
قبلا همین کار رو می کردم connect میشد ، اون شب یکم دستگاه رو جا به جا کردم ، ممکنه از اون باشه؟
چراغ ethernet هم روشن میشه
لطفا کمکم کنین:(

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چرا میتونی وصل کنی هم 8 گیگ هم 16 گیگ ولی دلیل اینکه نمیبشناسه اینکه احتمالا با فرمت فایل سیستم NTFSفرمت کردی!که اگر بخوای ps3 رمتو بشناسه باید به فرمت FAT32تبدیل کنی!
در ضمن من با ویندوز ویستا راحت دارم از طریق شیر کردن فایل هامو تو ps3 اجرا میکنم!نه از طریق مدیا سنتر کار خاصی لازم داره نه اینکه نیاز حتمی به ویندوز خاصی داره!شما همون کارای که واسه شیر کردن 2 تا فولدر واسه PCمیکنی اینجام همون کارو بکنی جواب میگیری!;)

اه، لعنتی، راست میگی، NTFS رو نمیشناسه این ابله. من میخوام فایلای 6 گیگی پخش کنم باهاش، FAT32 که راه نداره.

دمت گرم واسه جواب دوم.

بجه ها مت از امروز مشکل sign in دارم

کابل ethernet رو وصل می کنم مثل قبل اما sing in نمی شه!
جیکار کنم؟؟
قبلا همین کار رو می کردم connect میشد ، اون شب یکم دستگاه رو جا به جا کردم ، ممکنه از اون باشه؟
چراغ ethernet هم روشن میشه
لطفا کمکم کنین:(

فعلا وصل شدن PSN مشکل داره.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بیشترین زمانی که توصیه میشه PS3 رو روشن بذاریم چقدره؟ کنسول FAT هستش
شما هر چقدر دوست داری روشن بزار ، فقط به شرطی که توی یه محیط کاملا بسته مثل کابینت نباشه .
PS3 قبلی من تقریبا 2 سال و نیم مثل سرور روشن بود و باور کن یادم نمیاد خاموشش کرده باشم .
اگر جاش خوب باشه و در معرض گرد و خاک زیاد نباشه هیچ اتفاقی براش نمیفته .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

من یه فولدر رو share کردم و کابل شبکه رو مستقیم وصل کردم به کنسول و روی find media server زدم ولی هیچی پیدا نکرد. ویندوزم XP SP3 هستش.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
دوستان چجوری میشه از طریق فلش فیلم تو ps3 ریخت؟
من ریختم تو فلش اما تو ps3 چیزی نشون نداد
باید اینجوری فولدر بسازی
PS3>VIDEO
با حروف بزرگ, بعد فیلمتو بزار توی فلدر آخریه(البته بعضی از فرمت های تصویری رو PS3 نمیشناسه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر