هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آخه یهو......
تا 2 ساعت پیش کار میکرد

کنسول کسی هم که ميسوزه ... يک دفعه وسط بازی ميسوزه... نمياد در بزنه بگه : اجازه هست من بسوزم...:biggrin1:

حالا يک سؤال من از شما دارم... فقط ديسک بازی ميزاشتی توش يا فيلم و چيز های ديگه هم ميزاشتی ؟

مرسی

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
کنسول کسی هم که ميسوزه ... يک دفعه وسط بازی ميسوزه... نمياد در بزنه بگه : اجازه هست من بسوزم...:biggrin1:

حالا يک سؤال من از شما دارم... فقط ديسک بازی ميزاشتی توش يا فيلم و چيز های ديگه هم ميزاشتی ؟

مرسی

نه فقط بازی میزاشتم

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
Psyclone TouchCharge Wireless Charger
psyclone-touchcharge-wireless-charger.jpg
اون قمبلی:biggrin1: زیر دسته چیه مال خود شارژره؟تو ایران هست از اینا به شکل و قیافش میخوره که از اون گرونا باشه:-"قیمت ندارید؟;)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اون قمبلی:biggrin1: زیر دسته چیه مال خود شارژره؟تو ایران هست از اینا به شکل و قیافش میخوره که از اون گرونا باشه:-"قیمت ندارید؟;)
اون قطعه پشت دسته رسیور برق هست که سیگنال های برق رو تبدیل به برق برای شارژ دسته میکنه .
نه داخل بازار این نیست .

Poisonman

کاربر سایت
Apr 19, 2009
63
Psyclone TouchCharge Wireless Charger
psyclone-touchcharge-wireless-charger.jpg
يه نكته در مورد اين پد شارژ مي خواستم بگم براي روشن تر شدن مطلب و اونم اينه كه اين سيستم دسته رو از راه دور شارژ نمي كنه و براي شاژ كردن دسته بايد اون رو روي پدي كه تو عكس مي بينيد قرار بديد! قيمتش هم حدود 60 دلاره كه فكر نمي كنم اصلاً به صرفه باشه، براي 360 و Wii‌ هم از اينا هست.

paco

کاربر سایت
Aug 9, 2008
77
فردا یکی برای من یه کابل hdmi 720p-1080i مییاره من این کابل رو به خروجی دستگاه و ورودی تلویزیون بزنم تمومه تنظیمات نمخواد اگه میخواد چجوری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر