هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

چطور میتونم عکس هامو رو هارد پلی3 بریزم یا فیلم(چه پسوندهایی رو میخونه):-":confused:(خیلی سوال میکنم,نه؟):biggrin1:؟؟؟؟؟؟؟؟ هر کاری کردم میگه تو کول دیسک عکسی وجود نداره!!!!!!!!!!!;)البته هنوز فیلم رو امتحان نکردم.

آخرین ویرایش:
دوست گرامی شما اول باید فولدر های مربوطه رو تو فلشت ایجاد کنی به ترتیب (همه با حرف بزرگ)
MUSIC برای موزیک mp3 و WMA
PHOTO برای عکس که البته باید تو اون قسمت مثلث رو بزنی و display all رو بزنی
PS3 که توش میتونی فولدر های
SAVEDATA برای save های بازی
THEME برای اضافه کردن theme
و UPDATE برای آپدیت های سیستمی
VIDEO برای فایل های ویدیویی که اگه divx سیستمتونو فعال کنید میتونید فایل های دیویکس رو هم ببینید

یه سوالم از بزرگان دارم
من هم psp و ps3 رو با هم دارم و از طریق Remote Play این دو تا رو با هم ارتباط میدم ولی وقتی تو این حالت هستم هم ps3 و هم psp خیلی زیاد داغ میکنند به نظرتون مشکلی هست که اینجوری میشن ؟
یا باید داغ کنند
ممنون میشم راهنماییم کنید
راستی بازی هایی هستن که نصب لازم نداشته باشن چون من uncharted و Army Of Two رو دارم ولی نصب نشدن آیا نصب بازی به صورت دستی هم میشه ؟ چون Army خیلی تو لودینگ ها معطل میکنه
ممنوم
حامد:smile:

دوست گرامی شما اول باید فولدر های مربوطه رو تو فلشت ایجاد کنی به ترتیب (همه با حرف بزرگ)
MUSIC برای موزیک mp3 و WMA
PHOTO برای عکس که البته باید تو اون قسمت مثلث رو بزنی و display all رو بزنی
PS3 که توش میتونی فولدر های
SAVEDATA برای save های بازی
THEME برای اضافه کردن theme
و UPDATE برای آپدیت های سیستمی
VIDEO برای فایل های ویدیویی که اگه divx سیستمتونو فعال کنید میتونید فایل های دیویکس رو هم ببینید

یه سوالم از بزرگان دارم
من هم psp و ps3 رو با هم دارم و از طریق Remote Play این دو تا رو با هم ارتباط میدم ولی وقتی تو این حالت هستم هم ps3 و هم psp خیلی زیاد داغ میکنند به نظرتون مشکلی هست که اینجوری میشن ؟
یا باید داغ کنند
ممنون میشم راهنماییم کنید
راستی بازی هایی هستن که نصب لازم نداشته باشن چون من uncharted و Army Of Two رو دارم ولی نصب نشدن آیا نصب بازی به صورت دستی هم میشه ؟ چون Army خیلی تو لودینگ ها معطل میکنه
ممنوم
همینطوریه psp داغ میکنه!
نه بازی اگه نصب داشته باشه بصورت اجباری باید نصب کنی این دو تا بازی هم که گفتی نصب ندارن البته تعداد انگشت شماری بازی هم هستن که نصبشون اختیاریه!

همینطوریه psp داغ میکنه!
نه بازی اگه نصب داشته باشه بصورت اجباری باید نصب کنی این دو تا بازی هم که گفتی نصب ندارن البته تعداد انگشت شماری بازی هم هستن که نصبشون اختیاریه!
ps3 چطور اونم داغ کردنش طبیعیه البته من به صورت افقی (خوابیده) گذاشتم دستگاهو
ولی خیلی داغ میکنه طوری که از زیر شیشه میز دست میزنی شیشه هم داغه
واسه ps3 طبیعیه؟
ممنون

ps3 چطور اونم داغ کردنش طبیعیه البته من به صورت افقی (خوابیده) گذاشتم دستگاهو
ولی خیلی داغ میکنه طوری که از زیر شیشه میز دست میزنی شیشه هم داغه
واسه ps3 طبیعیه؟
خب هر وسیله الکترونیکی بعد از مدتی گرم یا داغ میشه .
دوست عزیز توقع نداری که مثل کولر برات عمل کنه!

من همچین انتظاری ازش ندارم
ولی آخه بادی که میزنه بیرون داغه! گرم بودن بادشو میدونم وقتی بازی میزارم گرمه ولی تو اون حالت داغه
البته میدونم دارم زیادی حساسیت نشون میدم ولی ..............sorry

ولی آخه بادی که میزنه بیرون داغه! گرم بودن بادشو میدونم وقتی بازی میزارم گرمه ولی تو اون حالت داغه

وقتی هوای گرم رو به اين خوبی خارج ميکنه پس مشکلی نبايد داشته باشيد... چون اين هوا داره به خوبی خارج ميشه ... و فن دستگاه عالی کار ميکنه

ps3شارژر جداگانه ای نداره که بشه با اون دسته ها رو شارژ کرد:-"
Psyclone TouchCharge Wireless Charger
psyclone-touchcharge-wireless-charger.jpg

اگه خيلي حساسيد خب اينو بخريد(البته اصلا نيازي نيست چون PS3 به خوبي تهويه ي هوا رو انجام ميده)
GC010X.JPG

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or