هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

فردا یکی برای من یه کابل hdmi 720p-1080i مییاره من این کابل رو به خروجی دستگاه و ورودی تلویزیون بزنم تمومه تنظیمات نمخواد اگه میخواد چجوری؟
تنظیمات خاصی نمیخواد . دستگاه رو خاموش کن دستت رو روی دکمه power نگه دار تا اول روشن بشه همینجوری نگه دار تا بوغ بزنه . خدش ریست میشه اتوماتیک بهترین حالت تصویر بسته به TV و Cable رو برات میره .
میتونی از قسمت Display Setting هم خودت دستی تغییر بدی .

فردا یکی برای من یه کابل hdmi 720p-1080i مییاره من این کابل رو به خروجی دستگاه و ورودی تلویزیون بزنم تمومه تنظیمات نمخواد اگه میخواد چجوری؟
همونجوري كه داش آرش گفت هيچ كاره خاصي نداره!اتوماتيك ميره رو HDMI
من خودم هم از TV قديميا و هم LCD HD استفاده ميكنم براي معمولي به HD به صورت اتو TV خودش انجام ميده.

آقا من Samsung 1931 CW+ دارم و DVI و VGA رو داره میخوام ببینم PS3 :p کابل .VGA هم ساپورت میکنه که من بتونم PS3 رو به مانیتورم وصل کنم ؟
آره ساپورت میکنه....اگه مانیتورت HDCP ساپورت باشه میتونی از کابل HDMI TO DVI استفاده کنی که کیفیتش خیلی از VGA بهتره..

من خودم هم از TV قديميا و هم LCD HD استفاده ميكنم براي معمولي به HD به صورت اتو TV خودش انجام ميده.
اخر مننفهمیدم کار خاصی باید بکنم یا خودش اتومات تنظیم میشه.

اخر مننفهمیدم کار خاصی باید بکنم یا خودش اتومات تنظیم میشه.
تنظیمات خاصی نمیخواد . دستگاه رو خاموش کن دستت رو روی دکمه power نگه دار تا اول روشن بشه همینجوری نگه دار تا بوغ بزنه . خدش ریست میشه اتوماتیک بهترین حالت تصویر بسته به TV و Cable رو برات میره .
میتونی از قسمت Display Setting هم خودت دستی تغییر بدی .
دوستان کاملا برات توضییح دادن اگه یه کم دقت کنی میفهمی....

کابل .VGA هم ساپورت میکنه که من بتونم PS3 رو به مانیتورم وصل کنم ؟

خیر ... با VGA نمیتونی وصلش کنی ... یعنی PS3 که خروجیه VGA نداره ولی اگر مانیتورت VGA باشه و بخوای با تبدیل وصلش کنی نمیشه ... تنها راهی که داره اینه که VGA BOX بخری ...

اقا یک مشکل من هدست موبایل دارم ماله نوکیا هست درمار از روزگارم را دراورده :mad::((
بعد فقط دو بار شناختش وقتی که شناختش من برای رمزش اول که شناختش زدم چهارتا 5 بعد قبول نکرد بعداز دوساعت گذشت درباره شناختش حالا پسورد را زدم یکدونه 5 باز هم نشناختش :((
ودیگر هیچ وقت نشناختش هی میزارمش برای شناختش ولی اصلا نمیشه قبول نمی کنه حالا چه کار کنم :(:mad:
یا شایدم باید بذارمش 5 ساعتی روشن تا بشناسش هان:confused:

اقا یک مشکل من هدست موبایل دارم ماله نوکیا هست درمار از روزگارم را دراورده :mad::((
بعد فقط دو بار شناختش وقتی که شناختش من برای رمزش اول که شناختش زدم چهارتا 5 بعد قبول نکرد بعداز دوساعت گذشت درباره شناختش حالا پسورد را زدم یکدونه 5 باز هم نشناختش :((
ودیگر هیچ وقت نشناختش هی میزارمش برای شناختش ولی اصلا نمیشه قبول نمی کنه حالا چه کار کنم :(:mad:
سلام
شما دستتو بزار رو دكمه پاور هدست چند ثانيه و با ps3 اسكن كن پيدا مي كنه :biggrin1:
براي رمز هم بزن 0000 ببين چي ميشه:smile:
;)

5 ساعت؟:eek:
ابنكه كار ايكي ثانيه اول هدست روشن ميكني بعد گزينيه سرچ ميزني تا دستگاه پيدا كنه بعد از چند ثانيه پيدا ميشه:biggrin1:
اگه پيدا نكرد حتما تو ليست هدستهاي سازگار با دستگاه نبوده:cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or