هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حرف شما هم متین باطری بعداز پنچ سال عمر خود را میکنه
ولی ادم باید احتیاط کنه حرف من اینه هر چیزی با خودش سازگار داره نه با چیزه دیگری چرا باید کاری کنیم که باطری به 5 نکشه خراب بشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
با سلام من ps3 slim320 gb orginal رو تازi از دیجی کالا خریدم وقتی بازی فیف استریت رو میزارم هی صدای تک تک میاد این طبیعیه یا نه انچارتد 3 میزارم بعضی موقع ها اینجور میشه یا مثلا اساسین کرید 3 رو میزارم هر 5 دقیقه یکبار میشه یا وقتی بازی دیجیتالی می کنم اصلا این صدا نمیاد روزا اگه بیاد هم زیاد نمیشنوم اما شبا بعض موقع ها میره رو مخ فکر کنم صدای بلوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چیکار کنم ؟؟؟؟؟این امر طبیعیه ؟؟؟؟؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام دوستان
1-امروز بازی پلمپ کیلزون 3 رو باز کردم و تو ps3 گذاشتم ps3 رو هم تازه خرید اسلیم 320 گیگ اورجینال خور پلمپ از دیجی کلا چند مرحله رفت بستم دو سه بار هم بازی کردم بستم بعد اومدم یبازی رو گذاشتم دانلود چند تا بازی دیگه انجام دادم بعد اومدم کیلزور گذاشتم تو فیلمش لرزنده شد مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
2-بعد اینکه هنگام بازی فیفا استریت از هی از کنسول صدا میاد بقیه بازی ها هم نه یا کم مشکل چیه ضرری به کنسول داره ؟؟؟؟
7-3 ساعت پشت سر هم با کنسول بازی کنم اتفاقی براش نمیفته تو این 7 ساعت مثلا یه 10 بار هم بازی عوض کنم و بازی بزارم دانلود؟؟؟؟؟؟؟
4- بعد اینکه کلا دیسک خش باشه صدا از کنسول بیاد یا بازی لرزنده بشه یا هنگ کنه جای نگرانی داره یا نه طبیعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اونایی که تجربه دارن تجربشون رو در اختیار من هم بزارن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان هارد کنسول با چه کابلی به کامپیوتر وصل میشه؟

سلام
همون کابلی که به هارد کامپیوتر وصل،وصل میشه هارد داخلی کیس اسمشم اگر اشتباه نکنم کابل ساتا بود معمولا پترو کیس خودش داره اگر نداشت براش تهیه کن هارد کنسول رو ببرم بازار و بهش بگو ورودی این فیش رو میخوام همین
موفق باشی:d

سلام دوستان
1-امروز بازی پلمپ کیلزون 3 رو باز کردم و تو ps3 گذاشتم ps3 رو هم تازه خرید اسلیم 320 گیگ اورجینال خور پلمپ از دیجی کلا چند مرحله رفت بستم دو سه بار هم بازی کردم بستم بعد اومدم یبازی رو گذاشتم دانلود چند تا بازی دیگه انجام دادم بعد اومدم کیلزور گذاشتم تو فیلمش لرزنده شد مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
2-بعد اینکه هنگام بازی فیفا استریت از هی از کنسول صدا میاد بقیه بازی ها هم نه یا کم مشکل چیه ضرری به کنسول داره ؟؟؟؟
7-3 ساعت پشت سر هم با کنسول بازی کنم اتفاقی براش نمیفته تو این 7 ساعت مثلا یه 10 بار هم بازی عوض کنم و بازی بزارم دانلود؟؟؟؟؟؟؟
4- بعد اینکه کلا دیسک خش باشه صدا از کنسول بیاد یا بازی لرزنده بشه یا هنگ کنه جای نگرانی داره یا نه طبیعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اونایی که تجربه دارن تجربشون رو در اختیار من هم بزارن
1-این همه رو کارها رو با هم کردی واو منظور از فیلمش لرزنده شد همون خشاب کنسول هست جای که دیسک داخلش میره اره منظورت اونه؟
2-صدا تا چه حد اگر زیاد نیست عادی هست دوست من زیاد حساس نشو
3-چرا اتفاقی براش می افته سعی کن هر دو ساعت که بازی میکنی یه ده دقیقه بهش استراحت بده تا کمتر بهش فشار بیاد برای دانلود بازی ها و ابدیت بازی ها که حجم بالای دارند از این تاپیک استفاده کن تا کنسول رو الکی روشن نذاری اوکی
آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC
4-اصلا و به هیچ عنوان دیسک خش دار توی کنسول نذارید چون به لنز دستگاه اسیب میزنه و تا حد امکان دیسک اروجینال داخلش بذارید چون این سی دی یا دی وی دی ها همشون کپی هستن و اسیب میزنه به لنز دستگاه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام
همون کابلی که به هارد کامپیوتر وصل،وصل میشه هارد داخلی کیس اسمشم اگر اشتباه نکنم کابل ساتا بود معمولا پترو کیس خودش داره اگر نداشت براش تهیه کن هارد کنسول رو ببرم بازار و بهش بگو ورودی این فیش رو میخوام همین
موفق باشی:d

1-این همه رو کارها رو با هم کردی واو منظور از فیلمش لرزنده شد همون خشاب کنسول هست جای که دیسک داخلش میره اره منظورت اونه؟
2-صدا تا چه حد اگر زیاد نیست عادی هست دوست من زیاد حساس نشو
3-چرا اتفاقی براش می افته سعی کن هر دو ساعت که بازی میکنی یه ده دقیقه بهش استراحت بده تا کمتر بهش فشار بیاد برای دانلود بازی ها و ابدیت بازی ها که حجم بالای دارند از این تاپیک استفاده کن تا کنسول رو الکی روشن نذاری اوکی
آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC
4-اصلا و به هیچ عنوان دیسک خش دار توی کنسول نذارید چون به لنز دستگاه اسیب میزنه و تا حد امکان دیسک اروجینال داخلش بذارید چون این سی دی یا دی وی دی ها همشون کپی هستن و اسیب میزنه به لنز دستگاه

والا بازی لرزنده شد بعد صدا انقدر بلند نیست مثلا تو خلوت از نزدیکی میشه فهمید اما از دور زیاد نه و اینکه همه بازی ها اینجور صدا نمیده
دیسک فیفا هم مثل اورجینال می مونه این اموزش هم لینک دانلودش خراب شده لطفا لینک بزار یا اسم برنامه رو بگو پیدا کنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
والا بازی لرزنده شد بعد صدا انقدر بلند نیست مثلا تو خلوت از نزدیکی میشه فهمید اما از دور زیاد نه و اینکه همه بازی ها اینجور صدا نمیده
دیسک فیفا هم مثل اورجینال می مونه این اموزش هم لینک دانلودش خراب شده لطفا لینک بزار یا اسم برنامه رو بگو پیدا کنم
حساس زیاد نباش عادی اگر در حالت سکوت مطلق صداشو بشنوی عادی هست دوست من کنسول شما اکبنده و خیالت راحت باشه
اگر تاپیکشو میکشتی من خودم لینک مدیافایرشو گذاشتم بود توی یکی از اون پست ها ولی خوب بفرما اینم لینکش
Ps3Prox Helper v0.2

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام دوستان کنسولم سوپر اسلیمه اخرین ابدیتم روشه میتونم نرم افزاری کپی خورش کنم؟
حتی دیگه فکر نکنم سخت افزاری هم بتونی کپی خورش کنی یا به فکر بازی های اورجینال باش یا بفروش روش پول بزار کپیش رو بخر کنسولت هم فکر نکنم 500 به بالا بره اما بنظر اورجینال بهتره موفق باشی

hands

کاربر سایت
Jan 30, 2012
18
باسلام وعرض ادب چطور میتونم هنگام بازی کردن نحوه بازی رو ظبط کنم آیا اصلا امکان پذیره واینکه اگر ظبط بشه به چه فرمتی ظبط میشه؟باتشکر واحترام

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
باسلام وعرض ادب چطور میتونم هنگام بازی کردن نحوه بازی رو ظبط کنم آیا اصلا امکان پذیره واینکه اگر ظبط بشه به چه فرمتی ظبط میشه؟باتشکر واحترام

سلام این قابلیت رو نداره اگه دستگاهت کپی خور باشه تنها میتونی از بازی عکس بگیریی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر