هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

تصحیح

سلام دوستان از دوشنبه دستگام به psn وصل نمیشه یک ارور یو هف بن psn میده دستگام ارجیناله و اینترنتم هایوب هست 4 مگ نمیدونم مشکل از چیه ممنون میشم راهنمایم کنید دستگامو بردم به یک جای دیگه که اسیا تل داشت وصل شد ولی تو خونه خودم وصل نمیشه

سلام دوستان از دوشنبه دستگام به psn وصل نمیشه یک ارور یو هف بن psn میده دستگام ارجیناله و اینترنتم هایوب هست 4 مگ نمیدونم مشکل از چیه ممنون میشم راهنمایم کنید دستگامو بردم به یک جای دیگه که اسیا تل داشت وصل شد ولی تو خونه خودم وصل نمیشه

خوب مشخص شد دیگه مشکل از نت شما هست دوست من

سلام
من رو اکانتم یه بازی خریدم دانلود کردم الان می خوام پلی 3 رو بفروشم ولی ایمیلمو که پاک میکنم بازی اجرا نمی شه
کسی می دونه بدون ایمیلی که بازیو دانلود کردم چطور بازیو اجرا کنم؟

دوستان یه سوال بسیار مهم دارم که جوابشو سریع میخوام. از این هارد‌های اینترنال کدومشون به PS3 میخورن؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی

Digionline - قیمت، خرید، فروش، مشاوره هارد ديسك كامپيوتر

لینکی که شما دادین همه هاردهای دسکتاپ (3.5 اینچی) هستن و بدرد PS3 نمیخوره دوست عزیز
چند نکته رو بهتون میگم امیدوارم کمکتون کنه:
هاردی که خریداری میشه باید SATA و از نوع 2.5 اینچی (لپ تاپی) باشه و همچنین 5400rpm باشه (7200rpm هم میتونین خریداری کنین ولی PS3 این سرعت رو پشتیبانی نمیکنه و پولتون رو دور ریختین)
در ضمن اگه اشتباه نکنم بیشتر از 750 GB چون سایز هارد کمی بیشتر میشه توی کنسول جا نمیشه و نمیتونین نصبش کنین
موفق باشید

لینکی که شما دادین همه هاردهای دسکتاپ (3.5 اینچی) هستن و بدرد PS3 نمیخوره دوست عزیز
چند نکته رو بهتون میگم امیدوارم کمکتون کنه:
هاردی که خریداری میشه باید SATA و از نوع 2.5 اینچی (لپ تاپی) باشه و همچنین 5400rpm باشه (7200rpm هم میتونین خریداری کنین ولی PS3 این سرعت رو پشتیبانی نمیکنه و پولتون رو دور ریختین)
در ضمن اگه اشتباه نکنم بیشتر از 750 GB چون سایز هارد کمی بیشتر میشه توی کنسول جا نمیشه و نمیتونین نصبش کنین
موفق باشید

ممنون دوست عزیز.

یه سوال دیگه هم داشتم اونم این‌که من تازه پلی 3 خریدم و کلا فریمورش از اول همون 3.55 بوده و اصلا آپدیت نشده. من الان هر چی DVD فیلم توش میزارم نمایش داده نمیشه و حتی اصلا آرم DVD هم تو قسمت VIDEO نمیاد. کلا انگار اصلا دیسکی توش نیست.

قربانت مشکل از کجا هستش؟ البته تو قسمت Video یه برنامه 45 مگابایتی هم ظاهرا باید دانلود بشه که من نکردم. الان این نیومدن DVD ها ربطی به این دانلودی که نکردم داره؟ یا کلا یه مشکل دیگه هستش؟

ممنون دوست عزیز.

یه سوال دیگه هم داشتم اونم این‌که من تازه پلی 3 خریدم و کلا فریمورش از اول همون 3.55 بوده و اصلا آپدیت نشده. من الان هر چی DVD فیلم توش میزارم نمایش داده نمیشه و حتی اصلا آرم DVD هم تو قسمت VIDEO نمیاد. کلا انگار اصلا دیسکی توش نیست.

قربانت مشکل از کجا هستش؟ البته تو قسمت Video یه برنامه 45 مگابایتی هم ظاهرا باید دانلود بشه که من نکردم. الان این نیومدن DVD ها ربطی به این دانلودی که نکردم داره؟ یا کلا یه مشکل دیگه هستش؟

من خودم 3.55 داشتم و مشکلی نداشتم ، شما برنامه Showtime رو دانلود کن و نصب کن مشکلتون باید حل بشه:
دانلود آخرین ورژن برنامه ShowTime برای پخش فایل های تصویری در PS3
در ضمن دوست عزیز لطفا سوالاتتون در مورد کنسول کپیخور رو در بخش Jailbreak مطرح کنید
موفق باشید

من خودم 3.55 داشتم و مشکلی نداشتم ، شما برنامه Showtime رو دانلود کن و نصب کن مشکلتون باید حل بشه:
دانلود آخرین ورژن برنامه ShowTime برای پخش فایل های تصویری در PS3
در ضمن دوست عزیز لطفا سوالاتتون در مورد کنسول کپیخور رو در بخش Jailbreak مطرح کنید
موفق باشید

ممنون داداش. اون مشکل نیومدن دی وی دی را باید یه بار ریبولد دتا میزدم تا حل میشد. بازم ممنون

البته این سوالات من اصلا ربطی به کپیخور بودن دستگاه نداشت

ممنون داداش. اون مشکل نیومدن دی وی دی را باید یه بار ریبولد دتا میزدم تا حل میشد. بازم ممنون

البته این سوالات من اصلا ربطی به کپیخور بودن دستگاه نداشت

آخه واسه Showtime باید کپیخور باشین و شما پرسیده بودین چیزی باید نصب کنم واسه همین گفتم
جمعه خوبی داشته باشی دوست عزیز

دوستان از این ps3 slim 320 gb که دارن الان می فروشن و قیمتش هم 800 تومنه ارزش داره بخرم یا نه بعدا خراب میشه مهم نیست که کپی خور میشه یا نه چون واسه بازی های اورجینال می خوام؟؟؟؟؟

دوستان از این ps3 slim 320 gb که دارن الان می فروشن و قیمتش هم 800 تومنه ارزش داره بخرم یا نه بعدا خراب میشه مهم نیست که کپی خور میشه یا نه چون واسه بازی های اورجینال می خوام؟؟؟؟؟
سلام
من خودم یکی دارم تا حالا که خراب نشده و فعلا هم سالمه
خرابیشون خیلی کمه خیالت راحت ما روزی با دوستان 8 ساعت یا 6 ساعت بازی میکنیم

سری Slim خیلی خوبه و خرابی خیلی کمی داره ، بخر ، خیالت راحت باشه اگه یکم مراقبت کنی هیچیش نمیشه

با سلام خدمت اساتيد و دوستان عزيز
قبل از اينكه سوالاتمو بپرسم از مديريت سايت سپاسگذارم
بنده چند روزي هست كه از يكي از دوستان يك دستگاه ps3 اورجينيال 160 گيگ خريدم بقيمت ٤٥٠ هزار تومان همراه با ٢ عدد دستگيره و تعدادي ١٠ عدد بازي كه روي دستگاه دانلود شده بهمراه ٢ عدد بازي اورجينال pes2008 و grand turismo 5 و كابل HDMI و يك عدد كابل دستگيره اما متاسفانه كارتن دستگاه سريالش با دستگاه فرق ميكنه نسبت به توضيحاتي كه دادم لطفا بهم بگيد كه از قسمت مناسب هست يا مشكلي هست ؟
مورد بعدي راجع به پخش فايلها هست من يه فلش دارم كه فرمت fat32 هست بعد از اتصال به دستگاه كامل شناسايي ميشه اما هيچ و فرمتي رو نشون نميده اين پيام مياد they are not title چطور ميتونم باهاش فيلم ببينم و يا موزيك پخش كنم اما با DVD فايلها رو خوب پخش ميكنه
سوال آخر هم اينكه امكان پخش زير نويس براي فيلمها هست يا نه ؟
متاسفانه نميدونم چرا من هميشه اول خريد ميكنم و بعد تحقيق الانم خيلي از اين دستگاه خوشم نمياد لطفا با تجربه اي كه داريد منو راهنمايي كنيد
از اينكه سوالاتم طولاني و در حد مبتدي هست عذرخواهي ميكنم و پيشاپيش از تمام دوستان سپاسگذارم
با تشكر سعيد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or