هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
من از یکی شنیدم که PS3 بهترین وسیله برای پخش فیلم بلوری هست بخاطر Processorـی که داره !

آره ، از نظر منطق میشه همچین حرفی زد ، این هم باید در نظر گرفت که اجرای فیلم از روی دیسک ربطی به Processor نداره بلکه نیاز به درایور خوب و یک مانیتور یا تلویزیون با وضوح بالا داره.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام ... دو تا سوال دیگه :
1- راهی نیست که با مرورگر PS3 سایت های فارسی (در حقیقت فونت فارسی) رو خوند ؟
2- یه روش تمیز کردن (با دکمه ی EJECT و POWER و ...) تو مدل fat وجود داشت ؛ تو اسلیم این امکان هست ؟
1- نه متاسفانه
2- تو فت همچین روشی هستش ولی ریسکش بالاس اگه زیاد از حد بمونه ممکنه صدمه جدی به دستگاه بزنه ولی تو اسلیم همچین چیزی وجود نداره

---------- نوشته در 01:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 AM ارسال شده بود ----------

من از یکی شنیدم که PS3 بهترین وسیله برای پخش فیلم بلوری هست بخاطر Processorـی که داره !
دقیقا همینیه که میگی میدونی چرا چون تو فرمت HD شما دیگه نیاز به پلیر تو اولویت دوم قرار گرفته و پردازنده و گرافیک هستن که حرف اول رو میزنن و فشار کاری زیادی رو تقبل میکنن
نمونه بارزشم وقتی شما یه فایل MKV فول HD رو تو یه سیستم کامپیوتری ضعیف اجرا میکنی به وضوح کند بودن فایل رو متوجه میشی
حالا اینو در نظر بگیر که برای پخش بلوری هایی تو حجم 25/50 گیگ چه پردازنده ی قوی ای نیاز هست که خب ps3 از پسش بر اومده

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
1- نه متاسفانه
2- تو فت همچین روشی هستش ولی ریسکش بالاس اگه زیاد از حد بمونه ممکنه صدمه جدی به دستگاه بزنه ولی تو اسلیم همچین چیزی وجود نداره

ولي حامد من تو اسليم تونستم انجام بدم ولي تو فته خودم نتونستم. سيم پاور پي اس رو ميكشي بيرون بعد دكمه ي اجكت رو نگه ميداري بعد سيمو وصل ميكني.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ولي حامد من تو اسليم تونستم انجام بدم ولي تو فته خودم نتونستم. سيم پاور پي اس رو ميكشي بيرون بعد دكمه ي اجكت رو نگه ميداري بعد سيمو وصل ميكني.
نمیدونستم میشه
به هر حال دوستان اگه این روش رُ امتحان میکنید با احتیاط پیش برید و نهایت 3 ثانیه باشه چون بیشتر از اون باعث میشه خمیر سیلیکونِ روی چیپ های گرافیک و cpu بسوزه و مشکل حرارتی برای دستگاهتون پیش بیاره
همچنان کشیدن پارچه و روش تمیز کردن با جاروبرقی پیشنهاد میشه
-----------
فصل گرما شروع شده توصیم بهتون اینه که حدالامکان تو جای خنک از کنسولتون کار بکشید
سعی کنید به حالت ایستاده قرارش بدید
بهتره از فن لپتاپی استفاده بشه (زیر کنسول تو حالت افقی)
سعی کنید بعد از 1 یا 2 ساعت کار کشیدن از کنسول یه استراحت بهش بدید (1 ساعت بهترین زمانِ استراحتِ)
مراقب رفتن برق هم باشید تو ساعت های اوج مصرف برق و ساعت هایی که احتمال رفتن برق هست استفاده نکنید
اگر امکان خرید UPS رُ دارید حتما اقدام کنید چون من خودم دارم و تلویزیون و کنسولو وصل کردم بهش و وقتی برق میره 5 دقیقه زمان دارم با آرامش دستگاه رُ خاموش کنم

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
قضیه این دکمه پاور و اینا چیه ؟

یه شک به فن ها میده ؟ چجوریه ؟

UPS چیه ؟
-هیچی برای تمیز کردن داخل کنسول بکار میره البته بهتره اینکارو نکنید !
-UPS دستگاهیه که مثل باتری عمل میکنه وقتی برق میره درجا برقی رو که ذخیره کرده رو وصل میکنه این باعث میشه دستگاه شما خاموش نشه و خیلی راحت خودتون خاموشش کنید بدون اینکه مشکلی براش پیش بیاد UPS دو نوع هستش Offline و Online !
Offline : وقتی برق میره تو وصل کردن برق تاخیر داره .
Online : وقتی برق قطع بشه درجا برق رو بدون کوچکترین تاخیری وصل میکنه !

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
اگه دسته ps3 زیاد تو شارژ باشه مشکلی براش پیش میاد ؟ من از دسته ps3 به pc استفاده میکنم و زمانی که به پورت usb کامپیوتر وصله در حال شارژه همش این مشکلی پیش نمیاره واسه دسته ؟

amir_s

کاربر سایت
Jun 24, 2011
148
-هیچی برای تمیز کردن داخل کنسول بکار میره البته بهتره اینکارو نکنید !
-UPS دستگاهیه که مثل باتری عمل میکنه وقتی برق میره درجا برقی رو که ذخیره کرده رو وصل میکنه این باعث میشه دستگاه شما خاموش نشه و خیلی راحت خودتون خاموشش کنید بدون اینکه مشکلی براش پیش بیاد UPS دو نوع هستش Offline و Online !
Offline : وقتی برق میره تو وصل کردن برق تاخیر داره .
Online : وقتی برق قطع بشه درجا برق رو بدون کوچکترین تاخیری وصل میکنه !
قیمت حدودی این UPS چقدره؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اگه دسته ps3 زیاد تو شارژ باشه مشکلی براش پیش میاد ؟ من از دسته ps3 به pc استفاده میکنم و زمانی که به پورت usb کامپیوتر وصله در حال شارژه همش این مشکلی پیش نمیاره واسه دسته ؟
به خود ps3 وصل باشه مشکلی نداره ولی باز باطریش صدمه میبینه بهتره وقتی پر شد بکشید و تا به چشمک زدن افتاد بزنید شارژ
بدترین کار ممکنه برای دسته ps3 و باطریش اینه که وصلش کنید به usb کامپیوتر حالا که شما دائم وصل میکنی باطریش 100% خراب میشه
قیمت حدودی این UPS چقدره؟
مدلای آنلاینش از 110-20 تومن به بالاس

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
نمیدونستم میشه
به هر حال دوستان اگه این روش رُ امتحان میکنید با احتیاط پیش برید و نهایت 3 ثانیه باشه چون بیشتر از اون باعث میشه خمیر سیلیکونِ روی چیپ های گرافیک و cpu بسوزه و مشکل حرارتی برای دستگاهتون پیش بیاره
همچنان کشیدن پارچه و روش تمیز کردن با جاروبرقی پیشنهاد میشه
-----------
فصل گرما شروع شده توصیم بهتون اینه که حدالامکان تو جای خنک از کنسولتون کار بکشید
سعی کنید به حالت ایستاده قرارش بدید
بهتره از فن لپتاپی استفاده بشه (زیر کنسول تو حالت افقی)
سعی کنید بعد از 1 یا 2 ساعت کار کشیدن از کنسول یه استراحت بهش بدید (1 ساعت بهترین زمانِ استراحتِ)
مراقب رفتن برق هم باشید تو ساعت های اوج مصرف برق و ساعت هایی که احتمال رفتن برق هست استفاده نکنید
اگر امکان خرید UPS رُ دارید حتما اقدام کنید چون من خودم دارم و تلویزیون و کنسولو وصل کردم بهش و وقتی برق میره 5 دقیقه زمان دارم با آرامش دستگاه رُ خاموش کنم
باو يه سريا ميگن ايستاده خوب نيست يه سري ميگن خوبه ما كه نفهميديم :(

اين روش فن رو مگه خود سوني براي تميزكردن داخل دستگاه نذاشته!؟ پس چرا ميگين خوب نيس!؟

Amir.N8

کاربر سایت
Dec 25, 2011
10
نام
A M I R
سلام
یه مشکل جدی دارم : تا حالا دو بار اینطور شده ، PS3 ـم با این که جای خنک و تمیزی (به دور از گرد و غبار) داره
هر از چند گاهی حتی وقتی خاموشه ، یه صدای تق تق ازش میاد که بعضی مواقع به 6-7 تا هم میرسه ...
شاید هم مال هاردش باشه ... نمیدونم ... !
حالا مشکل اصلی اینه که تا حالا دوبار ، 2-3 دقیقه بعد از تق تق کردن ، خود بخود خاموش میشه ... انگاری که برق بره ، سریع ... حتی چراغ قرمزش هم خاموش میشه ...و حتی اگه پاور رو هم بکشم و دوباره بزنم روشن نمیشه و حتماً باید از پاور رو از پشت دستگاه بکشم و دوباره بزنم ...
خواهش می کنم کمک کنید .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,282
نام
محمد
سلام
یه مشکل جدی دارم : تا حالا دو بار اینطور شده ، PS3 ـم با این که جای خنک و تمیزی (به دور از گرد و غبار) داره
هر از چند گاهی حتی وقتی خاموشه ، یه صدای تق تق ازش میاد که بعضی مواقع به 6-7 تا هم میرسه ...
شاید هم مال هاردش باشه ... نمیدونم ... !
حالا مشکل اصلی اینه که تا حالا دوبار ، 2-3 دقیقه بعد از تق تق کردن ، خود بخود خاموش میشه ... انگاری که برق بره ، سریع ... حتی چراغ قرمزش هم خاموش میشه ...و حتی اگه پاور رو هم بکشم و دوباره بزنم روشن نمیشه و حتماً باید از پاور رو از پشت دستگاه بکشم و دوباره بزنم ...
خواهش می کنم کمک کنید .
دوست عزیز شما دستگاهتون Slim ـه ؟
در هر صورت صدای تق تق که برای همه هست . اون مال داغ شدن و سرد شدن پلاستیکه که حجمش کم و زیاد میشه و این صدا رو میده . تو زمستون و تابستون و اینا همیشه میشه . پس کلا مشکل خاموش شدن دستگاهتون مربوط به تق تق کردن نیست .
حالا ... دستگاه شما اگه اسلیمه که یه سیم برق داره که باید بره داخل محافظ برق . شما میگین دستگاهتون خاموش میشه بعدش باید چیکار کنید که درست بشه ؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
یه سوال: ببخشید دوست بالایی.معذزت که حرفتون رو قطع میکنم.

آقا من میخوام کنسول ps3 250 g دوستم رو که میخواد بفروشه بخرم و حالا ماله اون کپی خور هستش ولی من میخوام دستگاه اورجین بگیرم که راحت برم PSN حالا میشه این دستگاه کپی خور شده ی بدون دانگل رو اورجینال کرد و راحت به PSN رفت بدون هیچ مشکلی.البته تنها برا PSN نمیخوام، بلکه کلاً میخوام یه دستگاه اورجینال بخرم.؟

Amir.N8

کاربر سایت
Dec 25, 2011
10
نام
A M I R
فکر کنم با آپدیت از طریق خود دستگاه به ورژن 4.11 و حذف برنامه ی multiman ، کپی خور از بین بره ... البته نظر بقیه ی دوستان رو هم بپرسید ...
موفق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر