هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان سلام من تازه ps3 گرفتم میخواستم ببینم بازیهای اورجینال رو چطوری باید ریخت تو هارد کنسول؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید
دوست عزیز بازی هارو نمیشه رو هارد کنسول ریخت . یک سری از بازی ها خودشون اینستال اجباری دارن . یعنی همون دفعه اول که میزاری مثلا 2 گیگ از اطلاعات بازی رو رو هاردت کپی میکنه .

دوستان سلام.من می خواستم یه پخش کننده سه بعدی بگیرم که نظرم روی ps3 بود.اما شنیدم نمیتونه سه بعدیو full hd پخش کنه.درسته؟ هیچ راهی نداره واسه پخشش؟ حتی استفاده از hdmi 1.4 ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

دوستان سلام.من می خواستم یه پخش کننده سه بعدی بگیرم که نظرم روی ps3 بود.اما شنیدم نمیتونه سه بعدیو full hd پخش کنه.درسته؟ هیچ راهی نداره واسه پخشش؟ حتی استفاده از hdmi 1.4 ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.
کی همچین حرفی زده ؟ 3D رو FullHD هم پخش می کنه
البته با کابل 1.4 بهترم میشه (یعنی 3D با 1.4 پخش میشه)

کنوسولت اگه کپى خور باشه ميتونى بازى هاى بيشترى رو تجربه کنى. ولى اگه اورجينال بزنى ميتونى انلاين بازى کنى که اونم حال خودشو ميده بازم بستگى به جيبت داره اگه ميتونى خرج کنى اورجينال خيلى بهتره در ضمن من الان اورجينال دارم فريمور 4.11 هر فرمتى گذاشتم خونده از جمله mkv
داداش شما چجوری تونستی اجرا کنی فرمت mkv رو واسه منم 4.11 هست ولی پخش نمیکنه این فرمت رو

بچه ها من قبلا یعنی یه سال پیش ps3 120 کپ خور داشتم که فروختم

بعدش 6 ماهی اکس باکس

الان هم هیچی اما حس بازی ولم نمیکنه

یه خواهش دارم همراه با یه سوال

لطفا بدون تعصب و فن بودن ps3 جواب بدید

به نظر شما الان خرید گرافیک hd 6950 توصیه میشه که با خرید پاور مناسب براش حدود 670 تومنی اب میخوره + بازی های مجانی و بی دردسر

یا خرید ps3 کپ خور که حدود 20-25 ارزون تر در میاد + دردسر کپی خوری و اینکه ایا بازی جدید براش فیکس بشه و بیاد یا نه

با تشکر

بعدش 6 ماهی اکس باکس

به نظر شما الان خرید گرافیک hd 6950 توصیه میشه که با خرید پاور مناسب براش حدود 670 تومنی اب میخوره + بازی های مجانی و بی دردسر

یا خرید ps3 کپ خور که حدود 20-25 ارزون تر در میاد + دردسر کپی خوری و اینکه ایا بازی جدید براش فیکس بشه و بیاد یا نه

با تشکر

سلام.
من خودم در همه شرایط با توجه به تجربه های خودم کنسول رو به PC ترجیح میدم.(چه 360 و چه PS3)
PC به نظرم دردسرش از کنسول بیشتر هست ، از کرک و آنتی ویروس گرفته تا نصب بازی و سیستم مورد نیاز و ارتقای سخت افزار
من خرید PS3 رو پیشنهاد میکنم.اگه مشکل مالی ندارین و بازی های روز رو هم میخواین بازی کنید ، میتونین ارجینال بازی کنین ، در غیر اینصورت کپی و انتظار برای هک بازیهای جدید

دوتا سوال دارم:

1- دوستان من از این آدابتور های htc که یک سر یو اس بی وصل میشه آدابتور و یک سر وصل میشه به گوشی و میتونید این یو اس بی رو جدا کنید و گوشی رو وصل به کامپیوتر دارم، این سر که وصل میشه به گوشی رو میشه وصل کرد به دسته ps3 ولی منتها من میترسم بزنم به برق که مبادا دسته بسوزه،

به نظرتون این کار رو بکنم یا نه؟

2-کولینگ هم اگر این کار رو بکنم نمیسوزه ؟؟

دوتا سوال دارم:

1- دوستان من از این آدابتور های htc که یک سر یو اس بی وصل میشه آدابتور و یک سر وصل میشه به گوشی و میتونید این یو اس بی رو جدا کنید و گوشی رو وصل به کامپیوتر دارم، این سر که وصل میشه به گوشی رو میشه وصل کرد به دسته ps3 ولی منتها من میترسم بزنم به برق که مبادا دسته بسوزه،

به نظرتون این کار رو بکنم یا نه؟

2-کولینگ هم اگر این کار رو بکنم نمیسوزه ؟؟
آقا چرا قضیه رو این قدر پیچندی؟ :-b
بابا بعد اینکه یه متن می نویسید خودتونم یه بار بخونید ببینید طرف مقابل اصلا می فهمه شما چی دارید می گید
ولتاژی که از کابل USB می گذره یه ولتاژ ثابتی هست دقیق یادم نیست فکر کنم 8 ولته
پس وسایل که با usb وصل میشن مشکلی نداره اگر کابلشونو بهم وصل کنی یعنی حداقل شاید کار نکنه ولی نمی سوزه خیالت راحت
حالا من یه سوال دارم این عکس آواتارت آنتونی خودمونه؟ :d
دوسش داری؟ :-ss

آخرین ویرایش:
سلام.
من خودم در همه شرایط با توجه به تجربه های خودم کنسول رو به PC ترجیح میدم.(چه 360 و چه PS3)
PC به نظرم دردسرش از کنسول بیشتر هست ، از کرک و آنتی ویروس گرفته تا نصب بازی و سیستم مورد نیاز و ارتقای سخت افزار
من خرید PS3 رو پیشنهاد میکنم.اگه مشکل مالی ندارین و بازی های روز رو هم میخواین بازی کنید ، میتونین ارجینال بازی کنین ، در غیر اینصورت کپی و انتظار برای هک بازیهای جدید

بعدش 6 ماهی اکس باکس

با تشکر

برای بار nام جواب سوالات مربوط به کپی خور رو ندید!اینجا تاپیک سوالات و مطالب مربوط به PS3 هست که نوشته به غیر از مسائل کپی خور!پس این سوالات رو تو جای خودش بپرسید و اگر کسی هم اینجا پرسید جوابش رو ندید!این دوست عزیزمون اسپایدرمن2007 خم چقدر بدون تعصب و فن بازی جواب داد.که اصلا نباید جواب میدادن.چون اینجا جای اینگونه سوالات نیست!هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد!
خواهشا رعایت کنید دوستان!

برای بار nام جواب سوالات مربوط به کپی خور رو ندید!اینجا تاپیک سوالات و مطالب مربوط به PS3 هست که نوشته به غیر از مسائل کپی خور!پس این سوالات رو تو جای خودش بپرسید و اگر کسی هم اینجا پرسید جوابش رو ندید!این دوست عزیزمون اسپایدرمن2007 خم چقدر بدون تعصب و فن بازی جواب داد.که اصلا نباید جواب میدادن.چون اینجا جای اینگونه سوالات نیست!هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد!
خواهشا رعایت کنید دوستان!

کجای جواب من بوی فن میداد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or