هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Amir.N8

کاربر سایت
Dec 25, 2011
10
نام
A M I R
ممنون.فقط میخوام بدونم آیا راهی هست؟!

خب راهش این بود دیگه !!! شما وقتی میخواین وارد PSN بشید ، اگه دستگاه کپی خور باشه ، ورژن اون 3.55 ـه ... که دستگاه میگه باید به 4.11 آپدیت کنید که در صورت آپدیت کردن ، کپی خور می پره و میتونید با دیسک اورجینال و بصورت آنلاین در PSN بازی کنید .

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!

دوست عزيز اين تاپيک سوالات و مشکلات ps3 بجز مسائل کپي خور است!!!
ولي برا اينکه جوابتونو بگيريد بهتره اپديت رو از طريق pc از سايت پلي استيشن دانلود کنيد بعد رو فلش بريزيد و به ps3 منتقل کنيد...
ولي قبلش براي اطمينان ي فکتوري ريست بکنيد...

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خب راهش این بود دیگه !!! شما وقتی میخواین وارد PSN بشید ، اگه دستگاه کپی خور باشه ، ورژن اون 3.55 ـه ... که دستگاه میگه باید به 4.11 آپدیت کنید که در صورت آپدیت کردن ، کپی خور می پره و میتونید با دیسک اورجینال و بصورت آنلاین در PSN بازی کنید .

ممنون.پس راهی برای اورجینال کردن دستگاه وجود داره.آخه فکر میکردم شاید نشه کاری کرد.بازم ممنون.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!

ولي برا اينکه جوابتونو بگيريد بهتره اپديت رو از طريق pc از سايت پلي استيشن دانلود کنيد بعد رو فلش بريزيد و به ps3 منتقل کنيد...

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

ببخشید معذرت.تاپیک دم دست بود دیگه پرسیدیم.:d

Amir.N8

کاربر سایت
Dec 25, 2011
10
نام
A M I R
سلام
یه مشکل جدی دارم : تا حالا دو بار اینطور شده ، PS3 ـم با این که جای خنک و تمیزی (به دور از گرد و غبار) داره
هر از چند گاهی حتی وقتی خاموشه ، یه صدای تق تق ازش میاد که بعضی مواقع به 6-7 تا هم میرسه ...
شاید هم مال هاردش باشه ... نمیدونم ... !
حالا مشکل اصلی اینه که تا حالا دوبار ، 2-3 دقیقه بعد از تق تق کردن ، خود بخود خاموش میشه ... انگاری که برق بره ، سریع ... حتی چراغ قرمزش هم خاموش میشه ...و حتی اگه پاور رو هم بکشم و دوباره بزنم روشن نمیشه و حتماً باید از پاور رو از پشت دستگاه بکشم و دوباره بزنم ...
خواهش می کنم کمک کنید .

اسلیم هست . همینطوری وسط بازی خاموش میشه .
باید پاور رو از پشت دستگاه بکشم و دوباره بزنم ...

نبود ؟؟؟!!!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,275
نام
محمد
دوست عزیز علیرضا راست میگه . شما میگی حتما باید سیم پشت دستگاه رو در بیاری و دوباره بزنی تو تا درست بشه ؟ اگه اینطوریه که همون قسمت احتمالا مشکل داره . اگه مشکل از اونجا نباشه که با در آوردن دوشاخش از تو برق هم باید درست بشه .

Amir.N8

کاربر سایت
Dec 25, 2011
10
نام
A M I R
دوست عزیز علیرضا راست میگه . شما میگی حتما باید سیم پشت دستگاه رو در بیاری و دوباره بزنی تو تا درست بشه ؟ اگه اینطوریه که همون قسمت احتمالا مشکل داره . اگه مشکل از اونجا نباشه که با در آوردن دوشاخش از تو برق هم باید درست بشه .

آره . دستگاه نو ـه . چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟ سیم ها هم لق نیستن . یه تست که کردم ، فقط روی بازی مورتال کامبت 9 خاموش میشه !!!

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
اقا نميدونستم کجا بپرسم گفتم بيام اينجا. کسى fight night champion رو انلاين زده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟---------- نوشته در 11:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------يعنى تو اين بازى سنتر يه نفر نيست که fight night بازى کرده باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,275
نام
محمد
بله. با بازی هایی مثل کمبت 9 و ریو امتحان کردم ... خاموش میشه ...
خب دوست عزیز ممکنه از همون باشه . بچه های اینجا خیلی وارد نیستن . تو تاپیک های مباحث مربوط به کپی خور بپرسین . شاید مشکل از همین هک و دم دستگاه و برنامه های هک باشه .
اینجا بپرسید :
http://forum.bazicenter.com/thread33248/page649/
موفق باشید .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
باو يه سريا ميگن ايستاده خوب نيست يه سري ميگن خوبه ما كه نفهميديم :(

اين روش فن رو مگه خود سوني براي تميزكردن داخل دستگاه نذاشته!؟ پس چرا ميگين خوب نيس!؟

ببین علیرضا جان کلا تو فصل گرما گرد و خاک بیشتری تو هوا هست و این وارد دستگاه میشه و اگه خوابید باشه میشینه رو بُرد و صدمه ای به دستگاه نمیزنه ولی به فن فشار میاره و عمر مفید دستگاه کم میشه (مثلا قراره 5 سال کار کنه 4 سال میشه) به خاطر همین من میگم ایستاده بزارید و یه مزیت دیگه ای هم که داره این ایستاده گزاشتن باعث میشه سطح تماس دستگاه با میز کم بشه و گرما تو اون منطقه جمع نشه و خودش باز تو روند گرمایش/سرمایش کنسول کمک میکنه
اون روش هم خود سونی گزاشته ولی برید تاپیک ها و فروم های خود سایت سونی رُ بگردید میبینید که گفتن به مدت طولانی تو اون حالت نمونه و چون کنسول هایی که ما تو ایران به دستمون میرسه زیاد تو انبار موندن و خمیر سیلیکونشون ممکنه یکم خشک شده باشه، با این روش ممکنه اون بسوزه و Over Heat بشه دستگاه اگه از اون روش خواستید استفاده کنید نهایت 3 تا 5 ثانیه رو اون حالت بمونید و سریع خاموش کنید دستگاه رُ تا باعث نشه خمیرش بسوزه
یه سوال: ببخشید دوست بالایی.معذزت که حرفتون رو قطع میکنم.

آقا من میخوام کنسول ps3 250 g دوستم رو که میخواد بفروشه بخرم و حالا ماله اون کپی خور هستش ولی من میخوام دستگاه اورجین بگیرم که راحت برم PSN حالا میشه این دستگاه کپی خور شده ی بدون دانگل رو اورجینال کرد و راحت به PSN رفت بدون هیچ مشکلی.البته تنها برا PSN نمیخوام، بلکه کلاً میخوام یه دستگاه اورجینال بخرم.؟
همونطور که دوستان گفتن جواب دقیقشُ تو تاپیک مربوط به خودش میتونید پیدا کنید
بله. با بازی هایی مثل کمبت 9 و ریو امتحان کردم ... خاموش میشه ...
شما باید بری تو اون تاپیک بپرسی ببینی از دستگاهته یا نه! ولی به نظر من برق ساختمونتون مشکل داره که اینجوری میشه اگه سیم ها مشکلی ندارن پس فقط میتونه از برق ساختمونتون یا محلتون باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر