هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دمت گرم

---------- نوشته در 03:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

عذر می خوام باز سوال من 3.55 داشتم الان 3.73 هست می خوام 4 کنم چجوری انجام بدم بعد ضرری که نداره دستگاه نمیترکه که آخه گفتن بن میشی و از این حرفا
آموزش آپدیت به 4 ولینک دانلودشم میگی کجاس؟

---------- نوشته در 03:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:35 PM ارسال شده بود ----------

آقا من تازه گرفتم دستگارو که خاموش میکنم چراغ قرمز بالای دکمه پاور روشنه باید روشن باشه یا نه
اگه فایلی با برنامه های هک تو کنسول هست پاک کن بعد فریمور4 رو بریز .
بهتره با کنسول آپدیت کنی تا یه وقتی مشکلی پیش نیاد.

کنسولت ریجنش چیه؟ (رو جعبش زده PAL یا NTSC ...)
PAL NTSC/U NTSC/J

ps_pc_update_clip_diagram_us.jpg

اون چراغ برقه باید روشن باشه وقتی به برق وصله.
سلام آقا موزیک و عکس و فیلم چجوری بریزم به سوالای قبلیمم جواب بدید تو رو خدا
سﻻم من هم سوال این دوستمونو دارم عکس فیلم و موزیک رو از هارد اکسترنال چجوری باید بریزیم ؟ یا آیا از خود هارد اکسترنال میشه این فایل ها رو خوند ؟ من هر کاری کاردم میگه فایلی وجود نداره!

بریز تو فلش یا هارد کسترنال بعد تو قسمت PHOTOs یا VIDEOs یا MUSICs یه ایکن جدید می یاد روش مثلث بزن بعد Display All رو بزن.

سلام دوستان وقتی هاردم رو میزنم به دستگاه اولش یه بوقی میزنه بعد کلا در حال چشمک زدنه ولی هارد رو لود نمیکنه بالای صفحه xmb هم ارور میده وسیله ناشناخته وصل شده است . چه کار باید بکنم ؟ هاردم خراب شده ؟

یعنی کنسول هاردو نمی شناسه و در صورتی رخ می ده که هاردت با کنسول فرمت نشده باشه !
خودبخود این اتفاق افتاد؟

آخرین ویرایش:

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
نه هیچی نیست از آثار هک لامصب از اینترنت آپدیت میکنم چشم ریجن پال 2
بعد رو فلش مثلا یه آلبوم میریزم میرم تو موزیک هیچی نشون نمیده عکس فیلم هر چی میریزم هیچی نشون نمیده

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
بعد رو فلش مثلا یه آلبوم میریزم میرم تو موزیک هیچی نشون نمیده عکس فیلم هر چی میریزم هیچی نشون نمیده

فرمت فلشت باید FAT32 باشه .
این جوریه؟؟؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

تو قسمت موزیک یه ایکن جدید می یاد روش مثلث بزنی نمایش همه رو بزنی هرچی که تو فلشت با پسوند صوتی باشه که می تونه بخونه رو بالا می یاره .
در مورد عکس و ... هم همینطور.
یا همونطوری که دستمون گفت تو فلش پوشه باید بسازی :
برای ویدوو PS3->VIDEO
برای عکس PS3->PHOTO
برای موزیک PS3->MUSIC
مینویسه there are no data نکنه 3.72 کردم اینجوری شد 4 بریزم درست میشه دارم قاطی میکنم هیچ آیکنی نمیاد​
به فریمورت ربطی نداره یعنی فلش می زنی به کنسول تو بخش عکسات هیچ ایکونی نمی یاد؟

آخرین ویرایش:

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
مینویسه there are no data نکنه 3.72 کردم اینجوری شد 4 بریزم درست میشه دارم قاطی میکنم هیچ آیکنی نمیاد

---------- نوشته در 08:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:07 PM ارسال شده بود ----------

فولدرم ساختم نیومد . ولی تم ریختم نصب کردم آخه یعنی چی؟

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
نه والا ولی تم رو میشناسه نصب هم کردم مینویسه there are no taracks یه چیز عجیبی واقعا با هارد اکسترنال چجوری تست کنم میخوام هاردم رو فرمت کنم تو سون فت32 نداره؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
وقتی ps3خاموشه تا الان فکر کنم 3 باری شده یه صدای ضربه میاد از داخش...مثل صدای شلاقیه پلاستیکی...امیدوارم منظورمو گرفته باشید...یکی دو بار هم وقتی روشن بود این صدارو داد...تا حالا کسی به این مشکل برنخورده؟؟از نو بودن دستگاه نیست؟؟(داره اب بندی میشه؟!!):d:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
وقتی ps3خاموشه تا الان فکر کنم 3 باری شده یه صدای ضربه میاد از داخش...مثل صدای شلاقیه پلاستیکی...امیدوارم منظورمو گرفته باشید...یکی دو بار هم وقتی روشن بود این صدارو داد...تا حالا کسی به این مشکل برنخورده؟؟از نو بودن دستگاه نیست؟؟(داره اب بندی میشه؟!!):d:d

این بخاطر جنس کنسول slim هستش که موقع روشن شدن (گرم شدن) یه صداهایی می ده و همینطور موقع خاموش شدن (سرد شدن) بازم صدا می ده
چون بیشتر قطعات کنسول اسلیم پلاستیکی هست و بخاطر انقباض و انبساط این صداها بوجود می یاد که تو دمایی مناسبی باشه بعد مدتی دیگه صدا نمی ده البته با تغییر دمای محیط بازم امکان بوجود اومدن صدا هست .
کلا سعی کن تو محیطی که کنسول هست دما ثابت باشه که بعد مدتی صدا ها قطع می شه.

soft2fire

کاربر سایت
Jun 12, 2010
29
نام
محمد
سلام دوستان شنیدم یه برنامه هست که میشه باهاش تصویر دستگاه رو روی پی سی بگیرم
ps3 remot playe
درسته؟
آیا همچین چیزی هست؟
کجا دانلود کنم؟
آیا میشه بازی هم کرد؟