هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

این بخاطر جنس کنسول slim هستش که موقع روشن شدن (گرم شدن) یه صداهایی می ده و همینطور موقع خاموش شدن (سرد شدن) بازم صدا می ده
چون بیشتر قطعات کنسول اسلیم پلاستیکی هست و بخاطر انقباض و انبساط این صداها بوجود می یاد که تو دمایی مناسبی باشه بعد مدتی دیگه صدا نمی ده البته با تغییر دمای محیط بازم امکان بوجود اومدن صدا هست .
کلا سعی کن تو محیطی که کنسول هست دما ثابت باشه که بعد مدتی صدا ها قطع می شه.

مرسی دوست عزیز..
143726277.jpg
(4ماهه رفتم)=((

آقا سلام طریقه ریختن تم رو میگید گشتم پیدا نکردم
تو فلش این فولدر رو به ترتیب بساز
PS3>THEME
با حروف بزرگ
دمت گرم

---------- نوشته در 03:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

عذر می خوام باز سوال من 3.55 داشتم الان 3.73 هست می خوام 4 کنم چجوری انجام بدم بعد ضرری که نداره دستگاه نمیترکه که آخه گفتن بن میشی و از این حرفا
آموزش آپدیت به 4 ولینک دانلودشم میگی کجاس؟

---------- نوشته در 03:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:35 PM ارسال شده بود ----------

آقا من تازه گرفتم دستگارو که خاموش میکنم چراغ قرمز بالای دکمه پاور روشنه باید روشن باشه یا نه
نه مشکلی پیش نمیاد آپدیت کن بعد فرمت کن درست میشه و اثری از هک نمیمونه بنم نمیشی
ریجن کنسولت چیه؟ بر اساس ریجنت دانلود کن US EU JP
یه سوال دیگه..این ریموت پلی توی پی اس 3 رو فعال کردم روی پی اس پی خودم ..یعنی میشه از طریق پی اس پی بازی هارو انجام داد؟؟و کنترل کردن PS3?:)
همونطور که گفتن فقط یه سری از بازی ها رو میشه انجام داد و همچنین میتونی فایل های تصویری که تو هارد هست رو ببینی و حتی به اهنگ ها گوش بدی خیلی باحاله
سلام نرم افزاری باید نصب باشه تا آهنگ یا عکس یا فیلم نشون بده البته کنسول اریجینال با فریمور 4
برای آهنگ mp3 رو پخش میکنه wma رو فکر کنم باید وصل اینترنت باشی flack رو فکر کنم باید فعال کنی (البته نمیدونم فلک رو درست نوشتم یا نه) برای avi و divx باید بری سایت divx و از اونجا کدی که کنسول بهت میده رو بزنی تو divx boundle بعد بهتون یه فایل میده میزارید تو کنسول اجراش میکنید تا avi و divx فعال بشه
سلام دوستان شنیدم یه برنامه هست که میشه باهاش تصویر دستگاه رو روی پی سی بگیرم
ps3 remot playe
درسته؟
آیا همچین چیزی هست؟
کجا دانلود کنم؟
آیا میشه بازی هم کرد؟
بله درسته
بله هست تو خود دستگاه های psp و os3 هست
تو تعداد محدودی از بازی ها میشه
وقتی ps3خاموشه تا الان فکر کنم 3 باری شده یه صدای ضربه میاد از داخش...مثل صدای شلاقیه پلاستیکی...امیدوارم منظورمو گرفته باشید...یکی دو بار هم وقتی روشن بود این صدارو داد...تا حالا کسی به این مشکل برنخورده؟؟از نو بودن دستگاه نیست؟؟(داره اب بندی میشه؟!!):d:d
این مورد هیچ ایرادی نداره در اثر انقباض و انبساط این اتفاق میوفته مثل زمانیه که شما تلویزیون رو بعد از چند ساعت خاموش میکنید یه صدا های ریزی ازش میاد از ps3 هم همین صدا ها در میاد به مرور زمان کم میشه صداش
مینویسه there are no data نکنه 3.72 کردم اینجوری شد 4 بریزم درست میشه دارم قاطی میکنم هیچ آیکنی نمیاد

---------- نوشته در 08:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:07 PM ارسال شده بود ----------

فولدرم ساختم نیومد . ولی تم ریختم نصب کردم آخه یعنی چی؟
تو فولدر اهنگ ها بهتره به جز آهنگ چیز دیگه ای نباشه و اینجوری بریز تو فلشت. اول فولدر MUSIC رو با حروف بزرگ بساز بعد کپی کن تو فولدری که ساختی بهتره فولدر تو فولدر نشه تو فولدر خود MUSIC (چقدر فولدر شد :d)
سلام دوستان وقتی هاردم رو میزنم به دستگاه اولش یه بوقی میزنه بعد کلا در حال چشمک زدنه ولی هارد رو لود نمیکنه بالای صفحه xmb هم ارور میده وسیله ناشناخته وصل شده است . چه کار باید بکنم ؟ هاردم خراب شده ؟
هاردتون رو به pc وصل کنید بعد برید از سایت seagate این برنامه رو دانلود کنید seagate disk wizard با این برنامه میتونید فورمت کنید به fat32 بعد کنسول شناساییش میکنه
سﻻم من هم سوال این دوستمونو دارم عکس فیلم و موزیک رو از هارد اکسترنال چجوری باید بریزیم ؟ یا آیا از خود هارد اکسترنال میشه این فایل ها رو خوند ؟ من هر کاری کاردم میگه فایلی وجود نداره!
تو دفترچه کنسولتون همه این کپی کردن ها رو گفته یه نگاه بندازید همشو یاد میگیرید (باشکل توضیح داده)
---------------
یه روز نبودیم چه خبر شده اینجا:d

حامد خیلی مردی و با مرام میدونستی؟:d;;)
نظر لطفته مرتضی جان:)
اگه سوالی رو از قلم انداختم
1. شرمنده
2. بگید جواب میدم
یکی از دوستان بود قرار شده بود هارد 3.5 اینچی وصل کنه به کنسولش و جوابشو بگه
تونستی کاری بکنی؟

نظر لطفته مرتضی جان:)
اگه سوالی رو از قلم انداختم
1. شرمنده
2. بگید جواب میدم
یکی از دوستان بود قرار شده بود هارد 3.5 اینچی وصل کنه به کنسولش و جوابشو بگه
تونستی کاری بکنی؟
1.دشمنت شرمنده
2.بازم مزاحمت میشیم:d
3.یه دونه ای و.........

سلام من یه هدست بلوتوث وصل کردم ، کانکت هم شد ،ولی هیچ صدایی ازش در نمیاد آیا تنظیمات خاصی داره؟اصلا پشتیبانی می کنه ؟
فقط و فقط تو آنلاین و برای صحبت کردن صدا ازش در میاد همین آهنگ و اینا رو نمیشه باهاش گوش داد مگه اینکه ps3 wireless stereo headset رو بخری(عکسش تو پروفایلم تو آلبومم هست ببین خواستی بگو برات تهیه کنم)

فقط و فقط تو آنلاین و برای صحبت کردن صدا ازش در میاد همین آهنگ و اینا رو نمیشه باهاش گوش داد مگه اینکه ps3 wireless stereo headset رو بخری(عکسش تو پروفایلم تو آلبومم هست ببین خواستی بگو برات تهیه کنم)

پس من که می خوام با HDMI وصلش کنم به مانیتور کامپیوترم (که اسپیکر هم نداره)، صدا رو چجوری پخش کنم ؟

سولام :d
چند تا سوال داشتم ، تازه میخوام یه 3 بگیرم :d :

1. اینطور که شندیم کلا هارد برای اوریجنال لازا فایده نداره :d ، کتر از 160 ، اسلیم نداریم که ، داریم ؟! :d
2. تو ایران بازیهای ریجن 2 بیشتره ؟! :d
3. من یه کابل HDMI واسه 360 دارم از همون میشه واسه همین 3 استفاده کرد ؟! :d
4. راسته که یه بلوری تو باندل دستگاه هستش ؟! :d
5. الان 3.72 آخرین ِ ؟! اورجینال میخوام ، باید کدوم رو بگیرم ؟! :d
6. PSN مجانی بازی کردن باهاش دیگه ؟! :d
7. الان مزنه این بازیها چنده که بهمون نندازن :d :
HR :
U 1.2.3 یا Daul Pack :
GOW 2.3 :
Infamous 1.2 :
Motostrom C :
MGS 4 :

با تشکر از پاسخ دهنده عزیز :d:d

پس من که می خوام با HDMI وصلش کنم به مانیتور کامپیوترم (که اسپیکر هم نداره)، صدا رو چجوری پخش کنم ؟

صدا رو با یه تبدیل میتونی از کابل composite بگیری و به اسپیکر وصل کنی.

---------- نوشته در 11:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

دو تا سوال:
1- وقتی عکس رو از توی فلش مموری کپی میکنم توی هارد داخلی کنسول ، در قسمت تصاویر مرتب سازی بر اساس تاریخ هست ، چجوری میتونم تغییر بدم؟(مثلا wallpaper - profile pic و ...)
2- در قسمت sync کردن ، PS3 موبایلم رو میشناسه (Xperia X8) ولی وقتی کدی که مشخص کرده رو وارد میکنم ، میگه کد اشتباه هست و نمیتونه کانکت بشه.چکار باید کرد؟ (با HTC Desire Z هم تست کردم ، بازم کانکت نشد)

1. اینطور که شندیم کلا هارد برای اوریجنال لازا فایده نداره :d ، کتر از 160 ، اسلیم نداریم که ، داریم ؟! :d
HR :
U 1.2.3 یا Daul Pack :
GOW 2.3 :
Infamous 1.2 :
Motostrom C :
MGS 4 :

سلام
1- استفاده از هارد بستگی به خود آدم داره . یکی از دستگاش نهایت استفاده رو میبره . کلی ویدئو میبینه باهاش . عکس های دوربینش رو ترنسفر میکنه . بازی های دانلودی میگیره و غیره یکی هم نه فقط بازی میکنه . ولی به صورت معمول همون 160 هم کافیه .
2- بازی های ریجن 2 میشه گفت بیشتره ولی PS3 ریجن فری هستش و فرقی نداره چه ریجنی بازی میکنید . ولی اگه بازی میخرید که Multi player داره بهتره ریجن 2 باشه برای اینکه کمتر لگ و Delay داشته باشین تو بازی .
3-بله میشه استفاده کرد اگه آشغال نباشه
4-نخیر . باندل معمولی بلوری نداره . باندل های خاص که مخصوص بعضی بازی ها هست بلوری بازی رو هم داخلش داره ( یا باندل فیلم مثل هری پاتر و غیرو)
5-آخرین ورژن 4 هست ولی فرقی نداره چی میگیرین ( بیشتر دستگاه هایی که اینجاست فیرم ویرش 3.55 هست فکر کنم ) هر چی بود شما آپدیت رو از سایت سونی میگیرن و دستگاه رو به روز میکنید.
6-بله PSN یه سرویس رایگانه .
7- قیمت بازی ها بستگی داره . در کل اگر از نظر وضع مالی مشکلی ندارین که هیچی ولی اگه تو محدودیت هستین میتونین هر بازی که میخواین بخرین از تو بازارچه همین سایت . بازیش کنین . لذت رو که بردین و دیگه سیر شدین از بازی همینجا میفروشینش و بازی بعدی که دوست دارین رو میخرین . اینطوری هم بهتون فشار نمیاد ( اگه بازی های دست دو رو از همین سایت بگیرین فشاری نمیاد و میتونین همون بازی رو بعد از بازی کردن با 5-10 تومن اختلاف دوباره بفروشین ) و از لذت اوریجینال بازی کردن بدون دغدغه و مشکل هم لذت ببرین .

یه کابل تو جعبه کنسولت بود یه سرش 3 فیش سفید قرمز زرد داره اونو بزن پشت دستگاه تو قسمت settings بعد sound settings یا audio settings برو output رو تنظیم کن رو av cable بعد hdmiرو بزن به مانیتورت تصویر بگیر اون کابل 3 فیش هم قرمز و سفیدشو بزن پشت باندت
یه راه ساده تز هم هست شما ببین مانیتورت یه جا داره فیش هدفون بهش بخوره؟ از اون میتونی مستقیم بزنی به باندت و صدا رو بگیری

HR :
U 1.2.3 یا Daul Pack :
GOW 2.3 :
Infamous 1.2 :
Motostrom C :
MGS 4 :

محمد جان پاسختو داده ولی در تکمیل فرمایشات ایشون عرض میکنم
1 چرا فایده نداره بازی هایی هستن تا 6-7 گیگ فضا نیاز دارن رو هارد شما بالاخره به مرور زمان فضا نیازت میشه و کم میاری مجبوری هارد ظرفیت بالا داشته باشی
2 بله بیشتره
3 بله میشه
4 بله راسته
5 3.72 تو دیسک بازی آنچارتد فکر کنم هست ولی برای آنلاین شدن/زدن نیاز به 4.00 دارید که باید از قسمت آپدیت فریمور بگیری لینکش ت. ا.ن پست زیاد صفحه قبل توسط خودم گزاشته شده EU برای ریجن 2 JP برای ریجن 3 US هم برای ریجن 1 هست با توجه به ریجن کنسولتون بگیریدشون
6 بله
7 قیمت بین 30-60 (60 برای dualpack گفتم) البته اینجا معمولا قیمت نمیگیم برید از اونایی که به بازار دسترسی دارن (من و taker-sos) از طریق پروفایل بپرسید
صدا رو با یه تبدیل میتونی از کابل composite بگیری و به اسپیکر وصل کنی.

---------- نوشته در 11:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

دو تا سوال:
1- وقتی عکس رو از توی فلش مموری کپی میکنم توی هارد داخلی کنسول ، در قسمت تصاویر مرتب سازی بر اساس تاریخ هست ، چجوری میتونم تغییر بدم؟(مثلا wallpaper - profile pic و ...)
2- در قسمت sync کردن ، PS3 موبایلم رو میشناسه (Xperia X8) ولی وقتی کدی که مشخص کرده رو وارد میکنم ، میگه کد اشتباه هست و نمیتونه کانکت بشه.چکار باید کرد؟ (با HTC Desire Z هم تست کردم ، بازم کانکت نشد)
1 مربع رو بزنید میشه مثلث رو هم بزنید برید تو sort میشه ولی نمیتونید خودتون براش پوشه بسازید خودش تنظیم میکنه
2 کلا و فقط با یه موبایل میتونی به کنسول وصل بشی اونم sony ericson AINO هستش بقیه شناسایی میشن ولی نمیتونن وصل بشن
سلام دوستان
یک نفر مردونگی کنه آموزش وصل کردن PS3 به سینمای خانگی رو برام بذاره
شما اگه سینما خونگیتون ورودی و خروجی HDMI (hdmi in و out) داره راحت ترین کار تهیه 2 تا کابل hdmi هست یکی از کنسول به سینما(hdmi in) و یکی از سینما(hdmi out) به تلویزیون اینجوری صدا میره رو باند و تصویر هم رو tv تو کنسول هم قسمت تنظیمات display output میزاری رو hdmi و بعد از اون ازتون میخواد تنظیم کنید صدا رو که باز همون hdmi رو انتخاب میکنید
اگه سینما ورودی خروجی hdmi نداره باید ببینید سینما ورودی اپتیکال داره یا نه (optical in) اگه نداره که باید تعویضش کنید ولی اگه داره یه کابل optical تهیه میکنید از پشت کنسول وصل میکنید به سینماتون تو تنظیمات کنسول هم باید برید تو بخش sound settings یا audio settings بعد برید audio output تنظیم کنید رو optical باشه فقط یه نکته همه گزینه ها رو tik نزنید فقط 5.1 ها و 2 تای اولی اگه اشتباه نکنم بعد از ok کردن صدا منتقل میشه به سینما تصویر میره به tv تو سینماتون هم باید با کنترولش کلید port رو بزنید تا بره رو AUX یا D' in صدا میاد
اگه توضیحات یکم پیچیده بود باهام تماس بگیرید من پشت تلفن بهتون بگم
یه برنامه ای نیست واسه پلی 3 مثل xfire که زمان مدت بازی کردن رو سیو کنه؟
البته واسه آفلاین میخوام نه آنلاین
نه نیستش ولی تو بعضی از بایز ها میشه سیو کرد just cause 2 رو میدونم
خیلی کارای جالبی باهاش کردم سیو کردم دهن خیلی ها باز مونده نمونش 2 تا هواپیما مسافربری رو با طناب بستم بهم و رو هوا عقبی رو بوکسور کردم خیلی حال داد
-----------------
سوالی بود در خدمتم

سلام من می خوام ازتون مشورت بخوام برای انجام اینکار بگید خوبه یا نه
من الان یه اسلیم دارم و باهاش اورجینال بازی می کنم حالا برای قضیه بازی های هک می خوام 1 دونه دیگه بخرم که با اون هکها رو بازی کنم اولی رو که می گم اورجینال بازی می کنم رو برای انلاین می خوام که هیچ ترس و درد سری نداشته باشه
حالا نظرتونو می خوام ؟این کارو انجام بدم یا همین رو هک کنم و بی خیال انلاین شم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or