هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

quote_icon.png
نوشته شده توسط H!DeN
امين مث كه بد بخت شدم ! :| الان به TV هم وصل كردم باز همونه كنسول روشن ميشه ولي تصوير سياه ، چيزي نشون نميده ، حالا چي كار بايد بكنم ؟ .... نميدونم چرا اينجوري شد ! تا بعد از ظهر سالم بود!

یه بار بقول این دوستمون defult کن ببین جواب میده؟!
چون اگر تصویر نداشته باشی تو حالت خرابی باید یه سروصدایی از خودش دربیاره یه حداقل چراغ از سبز بودن در بیاد و زرد شه!

سلام

این EBOOT بازیرو کجا باید ریخت ؟

برو تو پوشه بازی مورد نظر بعد برو تو PS3_GAME بعد برو تو USRDIR وهمونجا پیسش کن

اینجا :

[h=1]هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* (پست اول تاپیک خوانده شود)[/h]
خدا شاهده فارسی نوشته زور داره واستون تایتل تاپیک رو بخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام......:d

یک سوال.....کسی میدونه فرمت MKV رو بدون اینکه کنسول رو به لجنماله هک کردن بندازی چجوری میشه اجرا کرد؟؟؟؟؟

ممنون از همه دوستان و رفقا.......

سلام......:d

یک سوال.....کسی میدونه فرمت MKV رو بدون اینکه کنسول رو به لجنماله هک کردن بندازی چجوری میشه اجرا کرد؟؟؟؟؟

ممنون از همه دوستان و رفقا.......
اینو میگن یه سوال خوب:d
ببین 2 تا برنامه هست که میتونی گوگلش کنی و دانلود کنی جفتشونم فری(مجانی) هستن
1. mkv2vob
2. tsmuxer
البته اینا زمان تبدیلشون کم نیست ولی باز سریع تر از اونیکی ها هستن

با سلام دوستان ببخشید یه مشکلی جدیدا واسم پیش اومده دوات ار بازی هام
بعد از این که انتخاب میکنم از مولتی من و میرم تو بازی با این ارور روبرو میشم an error occured while during opration
علت چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام دوستان ببخشید یه مشکلی جدیدا واسم پیش اومده دوات ار بازی هام
بعد از این که انتخاب میکنم از مولتی من و میرم تو بازی با این ارور روبرو میشم an error occured while during opration
علت چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

:|:|:|:|:|

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* (پست اول تاپیک خوانده شود)

اینو میگن یه سوال خوب:d
ببین 2 تا برنامه هست که میتونی گوگلش کنی و دانلود کنی جفتشونم فری(مجانی) هستن
1. mkv2vob
2. tsmuxer
البته اینا زمان تبدیلشون کم نیست ولی باز سریع تر از اونیکی ها هستن

داداش ممنون از جوابت!!!!! ولی می خوام که دیگه نیاز به تبدیل نباشه! :) راهی هست؟ آپدیتی !!! چیزی؟!؟!

داداش ممنون از جوابت!!!!! ولی می خوام که دیگه نیاز به تبدیل نباشه! :) راهی هست؟ آپدیتی !!! چیزی؟!؟!
تبدیلاش پره پرش نیم ساعت طول میکشه
راه دیگه ای هم نیست فقط همینه خیلی دنبالش رفتم
گشتم نبود نگرد نیست:|

از لحاظ ـه سرعت تبدیل من Bigasoft Total Video Converter پیشنهاد می کنم. Free نیست اما با یه Key راحت می تونین Full کنین.
تمامی سریال هامـو بدون ـه افت کیفیت با این برنامه تبدیل می کنم.

من هم از Aiseesoft Total Video Converter استفاده میکنم هم رابط کاربری گرافیکی زیبا داره هم از cuda و crossfire برا تبدیل پشتیبانی میکنه و امکان برش و ویرایش رو هم داره هجمش هم خیلی کمه:)

كسي ميدونه ديكسه بلوري چقدر عمر ميكنه؟!الان كه اينهمه پول به بازيهاي اورجينال ميديم تا چه مدت اعتبار دارن؟!(از روي كنجكاوي ميپرسم)

سلام
میخواهم کنسول را با وایرلس وصل کنم به لپتاپ .وقتی پسورد رجیستر دیوایس را میزنم ارور میدهد. چکار باید بکنم

Back