هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
کسی نبود؟ :)
فعلا فقط 160 گیگ و 320 گیگ اسلیم تولید میشن به ترتیب با قیمت های $299.99 و $349.99 یه باندل موو
هم هستش به قیمت $ 452.43
اینم لینک هاش اگر اطلاعات بیشتر خواستید :
http://us.playstation.com/ps3/systems/160gb.html
http://us.playstation.com/ps3/systems/320gb.html
http://www.amazon.com/PlayStation-3...K956/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1309161653&sr=8-4

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: genaveh and drak

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
ممنون اما می خوام هاردش رو واسه لپ تاپ استقاده کنم ... اطلاعاتشم مهم نیست واسم... فقط می خوام فرمت شه به fat32 یا NTFS همین... میدوم برنامه های هست که باهاش میشه این کار رو کرد...ممنون

easeus partition master اینو دانلود کن کارت حله

INTER-MILAN

کاربر سایت
Jun 27, 2011
4
سلام

من یه پست گذاشتم نمیدونم کجا رفت ؟؟!!!

من تازگی یه پلی 3 با هارد 160 گیگ خریدم / صاحب مغازه بازها را از روی یه هارد اکسترنال ریخت روی دستگاه و بعد هم یه پچ ریخت

میخاستم بپرسم این بازیها را از کجا تهیه کنم و همچنین پچ ان ؟؟

ممنون

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
سلام

من یه پست گذاشتم نمیدونم کجا رفت ؟؟!!!

من تازگی یه پلی 3 با هارد 160 گیگ خریدم / صاحب مغازه بازها را از روی یه هارد اکسترنال ریخت روی دستگاه و بعد هم یه پچ ریخت

میخاستم بپرسم این بازیها را از کجا تهیه کنم و همچنین پچ ان ؟؟

ممنون

بازی رو کسی که آرشیو داره و بازی میفروشه میتونی بخری و بریزی داخل هارد کنسول
پچ هم نیاز نیست( به جزء 2 3 تا بازی )

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام ..دوستان این داداش بی شعور ما:d وسط بازی... دکمه ps رو نگه میداره.بد سیستمو خاموش میکنه بعضی موقع ها دمش گرم یه ا ستارت میزنه..b-).میخاستم بدونم بره ps3 مشگل به وجود نمییاره:-/

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
سلام ..دوستان این داداش بی شعور ما:d وسط بازی... دکمه ps رو نگه میداره.بد سیستمو خاموش میکنه بعضی موقع ها دمش گرم یه ا ستارت میزنه..b-).میخاستم بدونم بره ps3 مشگل به وجود نمییاره:-/

نه مشکلی نداره چون خود سیستم خاموش میشه. ولی اگه یه دفه ای برق رو قطع کنه مشکل پیش میاد

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
هیچ مشکلی پیش نمی یاد.
تنها نوسانات برق نابودش می کنه.

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
ها ها! آره ولي بيشتر شبيه 2 تا تق مي مونه...بعضي وقتا هم بعد از خاموش شدن كنسول اين صدا مياد... طبيعيه ولي منم ميخوام بدونم از چيه...اگه كسي اطلاعات دقيق داره بگه :/
بعد از اینکه کنسول رو خاموش میکنید بعضی وقت ها صدای تق میده که به انبساط و انقباض مربوطه همین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دیگه صدای بلند و کم نمیشناسه

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
شما اگر کامپیوتر رو موقع باز بودن پنجره ها خاموش کنید خودش تمام پنجره ها رو میبنده
به نظر من این روش خاموش کردن کنسول مشکل به وجود نمیاره اما چون فایل ها سیستمی یه کار غیر منتظره ای رو انجام میدند ممکنه غافل گیر بشن(البته نوسانات برق بدتره)
اگر همش این کار رو کنید احتمال 20 درصد ممکنه عواقب داشته باشه اما اگر فقط چند بار تکرار کنید مشکلی نیست...درکل بهتره به صورت استاندارد خاموش کنید:d

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
من میخواستم بدونم برای یوزر هایی که داخله ps3 هستش میشه پسورد گذاشت؟
یعنی مثلا کسی نتونه بیاد یه دفعه دستگاه رو روشن کنه و بره تو یوزر من و مثلا بزنه سیو هام رو پاک کنه!
یعنی سونی برای این قضیه فکری نکرده یا فکر کرده که ما خیلی دموکرات هستیم و سیوهای همدیگه رو پاک نمیکنیم.

...درکل بهتره به صورت استاندارد خاموش کنید:d
منظور از استاندارد اینه که یوزرمون رو log out کنیم و از اونجا گزینه خاموش رو بزنیم؟
پس چرا اصولا چنین گزینه ای(نگه داشتن ps) رو گذاشتن؟

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
منظور از استاندارد اینه که یوزرمون رو log out کنیم و از اونجا گزینه خاموش رو بزنیم؟
پس چرا اصولا چنین گزینه ای(نگه داشتن ps) رو گذاشتن؟
وقتی شما این دکمه رو نگه میدارید چند گزینه میاد که اولیش خارج شدن از بازی هست پس نتیجه میگیریم که نگه داشتن این دکمه فقط برای خاموش کردن نیست
استاندارد به این معناست که یا وقتی که از بازی خارج شدید دوباره دکمه رو نگه دارید و گزینه ی خاموش کردن کنسول رو انتخاب کنید یا اینکه در منو اخرین گزینه که مربوط به یوزر هست (پایینش) رو انتخاب کنید که نوشته خاموش کردن کنسول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر