هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اين روش كه دور فن رو ميبري بالا تا خاك از دستگاه بيرون بياد چه جوريه؟
2-دوستم يه fat 160g گرفته تازه مطمئن هست ريفر نيست .حالا ايا راحي هست كنسول ريفر از اك رو تشخيص داد

باید کنسول رو از پشت خاموش کنی و بعد دکمه ایجکت رو نگه دار و دکمه پشت کنسول رو روشن کن (دکمه ایجکت رو از همون اول نگه دار تا از پشت روشنش کنی و بازم نگه دار اصلا ولش نکن تا فن ها کار کنند) (فقط روی فت)

من میخواستم بدونم برای یوزر هایی که داخله ps3 هستش میشه پسورد گذاشت؟
یعنی مثلا کسی نتونه بیاد یه دفعه دستگاه رو روشن کنه و بره تو یوزر من و مثلا بزنه سیو هام رو پاک کنه!
یعنی سونی برای این قضیه فکری نکرده یا فکر کرده که ما خیلی دموکرات هستیم و سیوهای همدیگه رو پاک نمیکنیم.

منم همین سوالو دارم اگه کسی میدونه بگه

2-دوستم يه fat 160g گرفته تازه مطمئن هست ريفر نيست .حالا ايا راحي هست كنسول ريفر از اك رو تشخيص داد[/QUOTE]

اگه كسي اطلاعات داره يه توضيح بده لطفا

منم همین سوالو دارم اگه کسی میدونه بگه
من که جواب داده بودم قبلا !
نه رو یوزر نمیشه ولی رو بازی میشه !

!!! خاک دستگاه بیرون بیاد ؟! من که همچین چیزی نشنیده بودم ! برای یکار دیگه نبود ؟!

من که جواب داده بودم قبلا !
نه رو یوزر نمیشه ولی رو بازی میشه !

برای بازی منظورتون از سریق کنترل سن بازی کننده هاست و اون اجازه که با رمز هستش!قبلا امتحان کردم!
خوب یعنی اگه اون کاری که شما میگی رو انجام بدم، فقط طرف میتونه وارد یوزر من بشه و نمیتونه بازی کنه!اما میتونه به راحتی سیو ها رو پاک کنه!عکس ها رو کپی کنه و یا theme ها رو پاک کنه و هر کار دیگه ای؟

برای بازی منظورتون از سریق کنترل سن بازی کننده هاست و اون اجازه که با رمز هستش!قبلا امتحان کردم!
خوب یعنی اگه اون کاری که شما میگی رو انجام بدم، فقط طرف میتونه وارد یوزر من بشه و نمیتونه بازی کنه!اما میتونه به راحتی سیو ها رو پاک کنه!عکس ها رو کپی کنه و یا theme ها رو پاک کنه و هر کار دیگه ای؟
بله میتونه این کار هارو انجام بده ولی این Password گزاشتن فقط به user خاصی محدود نمیشه اگر با هر Userدیگه ای Login کنید کلا پسورد هستش اون شخص با هر یوزری بیاد نمیتونه بازی کنه !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or