هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ببین دوست من وقتی باطری خالی میشه خود کنسول هشدار میده که باطری رو شارژ کن من که همیشه همون موقع شارژ میکنم.مسلما یاطری خالیه خالی نمیشه که این هشدار رو میده.
ميدونم عزيز موقع خالي شدن هشدار ميده :d ديگه با PS3 اون قدر ور رفتيم كه بفهميم اينهارو:d

ميگم كي شارژ بايد كرد كه باطري اسيب نبينه موقعي كه دسته باطريش خالي خالي شد يا حتي وقتي نشفه است بذاريم پر شه

ميدونم عزيز موقع خالي شدن هشدار ميده :d ديگه با PS3 اون قدر ور رفتيم كه بفهميم اينهارو:d

ميگم كي شارژ بايد كرد كه باطري اسيب نبينه موقعي كه دسته باطريش خالي خالي شد يا حتي وقتي نشفه است بذاريم پر شه

3 تا اصل کلی در مورد شارژ هر وسیله برقی وجود داره :

1-وقتی به شارژ بزنید که کاملا خالی شده باشه
2- وقتی کاملا پر شد از شارژ بکشید
3-تا وقتی کاملا پر نشده از شارژ نکشید

حالا تازگی ها بعضی از وسایل برقی(مثل لبتاپ های جدید) وقتی شارژشون تموم میشه خود به خود از منبع برق قطع میشن و گزینه شماره 2 رو لازم نیست انجام بدید(گرچه من خودم برای اطمینان انجامش میدم)

شما تا وقتی مجبور نشدی هیچ کدوم از این 3 تا رو نقض نکن

سلام دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه امیدوارم جواب سوالم رو بدید و پستم رو پاک نکنید.
من تازه PS3 خریدم و هک هم هست بازی ارجینالم هم Uncharted 2 هست. الان دارم بازی می کنمش بعد یه خورده که از بازی رفتم وقتی رسیدم به اون مرحله ای که توی نپال هست بازی اسلو موشن شده و خیلی کند شده ولی موقعی که میرم همون مرحله رو تو قسمت Chapters انتخاب می کنم و بازی میکنم سرعتش خوبه و معمولیه نمیدونم چش شده اگر میشه کمکم کنید خیلی گیرم.

آقا من منتظرم کسی نیست؟

تو دفترچه راهنمای تمام وسایل شارژی نوشته هر چند وقت یه بار حتما باید باتری کامل خالی و بعد پر بشه .
این بهترین حالت برای همه ی وسایل شارژیه .

آقا من منتظرم کسی نیست؟
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل هک* (پست اول تاپیک خوانده شود)
بخدا زبونمون مو در اورد .
بخش Jailbreak کپی .هک چی اسمشو میزارید ؟!

سلام
میشه از دوربین ps3 به عنوان وبکم استفاده کرد ؟
اگر میشه درایور هاشو باید از کجا بگیرم
البته تا وصل میکنم 3 تا درایور میشناسه دوتاشو نصب میکنه ولی سومی رو چون درایور رو نداره unknown میزنه
یکسری درایور غیر رسمی هست برای این کار ولی بدرد نمیخوره اعصاب خورد کنه هر دفعه بازی در میاره من یه بار PS Eye رو خواستم وصل کنم وصل هم شد تونستم ازش جای وب کم استفاده کنم ولی دفعه بعد که PC ریست شد دیگه کار نکرد !!
سونی تاحالا هیچ درایور ی تا حالا بیرون نداده ! میتونی با گشتن توی نت اون درایور هارو پیدا کنی شون !

آخرین ویرایش:
ناراحت نشو m_kasaeeiجاان منم تازه ثبت نام کردم اینطوری بودم :dاز اینم بد تر بیشتر شایع درست میکردم :))..من از طرفش بهت اعتبار میدم
اصلا این جا مگه جای اینطور حرفاست
یکی نیست به من بگه

سلام
1- اگه هارد اکسترنال ویروسی باشد و آنرا به کنسول بازی وصل کنیم و از روی آن بازی را به هارد داخلی کپی کنیم آیا کنسول بازی هم ویروسی می شه؟

2- در ضمن اگر موفق به دانلود بازیهای ps3 از طریق اینترنت شوم آیا بر روی کنسول به راحتی نصب می شه و نکته خاصی در نصب آن نباید رعایت شود؟
ممنون

آخرین ویرایش:
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل هک* (پست اول تاپیک خوانده شود)
بخدا زبونمون مو در اورد .
بخش Jailbreak کپی .هک چی اسمشو میزارید ؟!

عزیز من سوالم در مورد هک نبود که انقدر عصبانی میشی سوال من در مورد بازی Uncharted 2 بود ولی اون وسط گفتم دستگاهم هک هست که اگر برای پاسخ لازم بود دوستان بدونن.

سلام
1- اگه هارد اکسترنال ویروسی باشد و آنرا به کنسول بازی وصل کنیم و از روی آن بازی را به هارد داخلی کپی کنیم آیا کنسول بازی هم ویروسی می شه؟

2- در ضمن اگر موفق به دانلود بازیهای ps3 از طریق اینترنت شوم آیا بر روی کنسول به راحتی نصب می شه و نکته خاصی در نصب آن نباید رعایت شود؟
ممنون

کنسول ویروسی نمیشه..چون سیستم عامل نداره
بازی های دانلودی هم فقط باید از حالت فشرده دربیاری و بریزی داخل هارد کنسول

دوستان
من ps3 با سه فیش به tv وصل میکنم
دیروز ps3 بردم تا برام بازی بریزن و اونجا با hdmi به tv وصل کرد
حالا که میخوام با سه فیش به tv خودم وصل کنم ps3 تصویر نمیده
هر چی هم دستم را رو دکمه پاور نگه میدارم هم فایده نداره وتصویر نمیده
کسی میدونه من باید چی کار کنم ؟

سلام
میشه از دوربین ps3 به عنوان وبکم استفاده کرد ؟
اگر میشه درایور هاشو باید از کجا بگیرم
البته تا وصل میکنم 3 تا درایور میشناسه دوتاشو نصب میکنه ولی سومی رو چون درایور رو نداره unknown میزنه
من تا حالا چندین درایور واسه استفاده ـی PS Eye به عنوان Webcam نصب کردم که هر دفعه به قول دوستان خوب اجرا نشدن، اما تازگیا درایور CL-Eye Test رو دانلود کردم که واقعا تا حالا خوب کار داده و مدتیه که دارم ازش بدون هیچ مشکلی استفاده می کنم. فقط طریقه ی نصب رو درست باید انجام بدی :

• به هیچ وجه PS Eye رو به PC وصل نکنید.
  • درایور CL-Eye Test رو اجرا کنین، حتما به اینترنت هم وصل باشین چون 2-3 مگابایت رو باید از اینترنت بگیره تا بتونه بدون هیچ مشکلی از Eye پشتیبانی کنه.
  • بعد از اتمام کامل نصب، PS Eye رو به PC وصل کنین
  • الان باید روی دسکتاپ 2 تا آیکون CL-Eye Device Manager و CL-Eye Test اومده باشه

• روی CL-Eye Test کلیک کن، حالا می تونی از PS Eye به عنوان Webcam استفاده کنی.

آخرین ویرایش:
دوستان منو راهنمایی کنید .
1- من xbox360 دارم و هیچ اطلاعاتی در مورد ps3 ندارم می خوام یه دونه ps3 بخرم می خواستم بدونم الان مدل خوش قیمت و خوب ps3 چی هست !؟
2- در ضمن می خوام بدونم وقتی کپی خور کنیم برای هر بازی که میریزن روی هارد چقدر پول می گیرن ؟
3- هدست در بازیهای آنلاین فقط قابل استفادست ( مثل xbox360) یا همیشه میشه از هدست در آنلاین و غیرآنلاین استفاده کرد ؟
3- لیست بازیهای انحصاری ps3 رو هم می خوام .

دوستان منو راهنمایی کنید .
1- من xbox360 دارم و هیچ اطلاعاتی در مورد ps3 ندارم می خوام یه دونه ps3 بخرم می خواستم بدونم الان مدل خوش قیمت و خوب ps3 چی هست !؟
2- در ضمن می خوام بدونم وقتی کپی خور کنیم برای هر بازی که میریزن روی هارد چقدر پول می گیرن ؟
3- هدست در بازیهای آنلاین فقط قابل استفادست ( مثل xbox360) یا همیشه میشه از هدست در آنلاین و غیرآنلاین استفاده کرد ؟
3- لیست بازیهای انحصاری ps3 رو هم می خوام .

1-قیمت به روز PS3 در فروشگاه های مختلف وراهنمایی برای خرید PS3
2-سوالات و مشکلات درباره کپی خور کردن PlayStation 3
3-خیر فقط آنلاین
4-List of PlayStation 3 games

سلام دوستان

ps3 من 3.56 هست .

به نظرتون تا آخر تابستون هک میشه ؟ اگه نه که من باید برای آنلاین بازی کردن به چه ورژنی آپدیت کنم ؟

ممنون

سوال اولتون رو تو بخش خودش بپرسین : سوالات و مشکلات درباره کپی خور کردن PlayStation 3

برای آنلاین هم آخرین آپدیت 3.66 هستش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or