هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
یک بامرام پبدا نشد که مشکل کند شدن PS3 را بگه!!؟!؟:(

بالاخره خودم فهمیدم با چکارش کنم.;;)
تنها راهش رفتن به حالت SAfe Mode بود همین.اینم آموزشش:

Activating Safe Mode

Step 1: Turn off the PLAYSTATION 3 by holding the Power button on the front of the unit till the Power light is red.

Step 2:

1. Touch and hold the Power button, you will hear the first beep, meaning the PLAYSTATION 3 is powering on.
  2. Continue to hold the Power button and after about 5 seconds, you will hear a second beep, indicating the video reset.
  3. Continue to hold the Power button and after about another 5 seconds you will hear a third beep and the system will power off (Power light is red).

Step 3:

1. Touch and hold the Power button, you will hear the first beep, again for the PLAYSTATION 3 to power on.
  2. Continue to hold the Power button and after about 5 seconds, you will hear a second beep for video reset.
  3. Continue to hold the Power button and after about another 5 seconds you will hear a quick double beep. At that point release the Power button. If you succeeded in activating Safe Mode, you will see a message on the screen saying, "Connect the controller using a USB cable and then press the PS button."

safemode1.jpg
  4. Connect a USB cable to the controller and the PLAYSTATION 3 and press the PS button to enter Safe Mode.
  5. Then you will see the Safe Mode menu.

safemode2.jpg

Step 4: We recommending performing the safe mode options in the following order until one of the options works for you. If one of the options work, do not continue onto the other options.

1. Restore Default Settings
  2. Restore File System
  3. Rebuild Database
  4. Restore PS3 Syste​

sorrowrock.

کاربر سایت
Oct 17, 2010
13
نام
مهرداد
سلام دوستان کسی اطلاعی نداره که برای تعویش هارد تا چه اندازه ای رو پشتیبانی میکنه مثلا میشه 1 ترابایت رو انداخت به جای 250 فعلی؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,282
نام
محمد
بالاخره بعد از 1000 سال هی این دست اون دست کردن فردا پس فردا میرم ps3 بخرم و 360 هم گذاشتم واسه فروش میخواد فروش بره میخواد نره.دیگه روشنش نمیکنم ... حالا چند تا سوال من ps3 که میگیرم نمیخوام کپی خور بشه به هیچ وجه . slim 250 که دو تا گیم روش داره میخوام بخرم وقتی خریدم فیرم ویر دستگاه چیه؟ بخوام اپدیت کنم مطمعن ترین راه چیه که دستگاه وسط اپدیت نمیدونم یه طوریش بشه یا .... ریجن هم پال میگیرم .راستی خونه adsl داریم با یاهو پینگم 250-300 هست 512kb هم هست به درده انلاین میخوره؟
سوال بعدی :d واسه انلاین بازی کردن که مجانی هست درسته؟
مثلا سوال 3- واسه dlc گرفتن یا این جور چیزا باید چیکار کنم؟
مرسی

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام دوستان کسی اطلاعی نداره که برای تعویش هارد تا چه اندازه ای رو پشتیبانی میکنه مثلا میشه 1 ترابایت رو انداخت به جای 250 فعلی؟
بارها گفته شده فقط از هارد "2.5 تا حجم 750gb رو پشتیبانی میکنه بالاتر تو خشاب هاردش جا نمیشه.

sorrowrock.

کاربر سایت
Oct 17, 2010
13
نام
مهرداد
یه امکانی این سایت شما کم داره که جای سپاس گزاری نداره تشکر کنیم ممنونم دوست من سایت هکر پلی استیشن هم چند روز به تعویق انداخته هک برای ورزن جدید رو

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
لطف کنید نحوه انتقال سیو با فلش در ps3 را توضییح دهید
ساده ترین کار ممکنه !:D
اگه از PS3 بخوای انتقال بدی کافیه فلش رو داخل PS3 بذاری و به قسمت Save بری و کپیشون کنی ، ولی اگه بخوای از جای دیگه بریزی تو PS3 این کار رو باید انجام بدی
طریقه فولدر بندی در PC
PS3 --> SAVEDATA ---> yoursave
دقت کنید که همه ی حروف ـه فولدر ها باید بزرگ باشه !

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
ساده ترین کار ممکنه !:D
اگه از PS3 بخوای انتقال بدی کافیه فلش رو داخل PS3 بذاری و به قسمت Save بری و کپیشون کنی ، ولی اگه بخوای از جای دیگه بریزی تو PS3 این کار رو باید انجام بدی
طریقه فولدر بندی در PC
PS3 --> SAVEDATA ---> yoursave
دقت کنید که همه ی حروف ـه فولدر ها باید بزرگ باشه !
معمولا سیو بازیها تا چندگیگ میرن .. مثلا GOD OF WAR چند گیگ میشه نهایتش؟

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
سلام

دوستان من باید برای خرید کدوم مدل را جویا بشم که 2 تا دسته داشته باشه؟
آیا همه مدهای اسلیم همراه با یک بازی عرضه میشن؟یعنی باید موقع خرید بازی همراهش باشه؟بعد تفاوت قیمت چقدر میشه؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
سلام

دوستان من باید برای خرید کدوم مدل را جویا بشم که 2 تا دسته داشته باشه؟
آیا همه مدهای اسلیم همراه با یک بازی عرضه میشن؟یعنی باید موقع خرید بازی همراهش باشه؟بعد تفاوت قیمت چقدر میشه؟
همونجا بگو .. مدلی که دو تا دسته داره میخوای معمولا .. اونایی که دوتا بازی داره .. دوتا دسته هم روش داره ..
مدل خاصی نداره! مثلا شما یه 250 گیگ رو میتونی با یه دسته و بدون بازی بخری
و هم میتونی با دوتا بازی و دو دسته بخری . .
تفاوت قیمتش .. خب هزینه بازی ها که هرکدوم 40تومن و بازی هم 40 تومن باشه . اضافه میشه دیگه!!
یه همچین چیزی!

sam07

کاربر سایت
Nov 9, 2006
31
نام
حسین
سلام دوستان
من واسه شناسوندن pc به ps3 مشکل دارم...با این usb wifiها هر چی امتحان میکنم فایده نداره!
میرم تو رجیستر دیوایس pc هم ps3رو میشناسه اون کدی که پی اس تری میده رو هم میزنم اما ps3 نمیشناستش

چکار کنم؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,282
نام
محمد
برو بکس من ps3 رو گرفتم حالا چند تا سوال دارم که اگه میشه لطف کنید جواب بدین
1- پلی 3 250 گیگ اسلیم خریدم و بصورت خوابیده گذاشتم رو میز فضای اطرافش هم بازه ولی بادی که از پشتش در میاد خیلی داغه.دستم که میزارم روش خیلی داغه.موردی نداره؟

2-چطوری گیم هارو رو هاردش نصب کنم؟ همه گیم ها این قابلیت رو دارن؟

3-دستش رو میتونم با کامپیتور شارژ کنم یا فقط با خودش میشه؟
4-من با تلوزیون lcd 720p با کابل hdmi وصل کردم تو منو میزنه رو 1080i داره کار میکنه وقتی میرم تو انچارتد 1 میزنه 720p . کلا اپشن رو دست نزدم ولی دیدم که 570 و 720 و 1080i تیک دارن ولی خودش اتوماتیک عوض میکنه . مشکلی نداره؟ رو بهترین کیفیت و تنضیمات گیم رو اجرا میکنه که؟
5-ورژن دستگاه تو سیستم زده بود 3.30 فعلا که من گیم خیلی جدید بازی نمیکنم اپدیت کنم؟ با usb ؟
6-عکس و موزیک رو چطوری با فلش منتقل کنم؟ پوشه خاصی باید بسازم رو فلش یا تو هر فولدری باشه میشناسه؟
فعلا این سوالات یادمه و مشکل داغ شدنش یه کم منو میترسونه چون من تاا لان 360 داشتم یه کم وسواسی شدم
مرسی منتظرم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
من واسه شناسوندن pc به ps3 مشکل دارم...با این usb wifiها هر چی امتحان میکنم فایده نداره!
میرم تو رجیستر دیوایس pc هم ps3رو میشناسه اون کدی که پی اس تری میده رو هم میزنم اما ps3 نمیشناستش

چکار کنم؟

شما بهتر بری توی این تاپیک اونجا توصیحات داده PS3 MediaServer

برو بکس من ps3 رو گرفتم حالا چند تا سوال دارم که اگه میشه لطف کنید جواب بدین
1- پلی 3 250 گیگ اسلیم خریدم و بصورت خوابیده گذاشتم رو میز فضای اطرافش هم بازه ولی بادی که از پشتش در میاد خیلی داغه.دستم که میزارم روش خیلی داغه.موردی نداره؟

2-چطوری گیم هارو رو هاردش نصب کنم؟ همه گیم ها این قابلیت رو دارن؟

3-دستش رو میتونم با کامپیتور شارژ کنم یا فقط با خودش میشه؟
4-من با تلوزیون lcd 720p با کابل hdmi وصل کردم تو منو میزنه رو 1080i داره کار میکنه وقتی میرم تو انچارتد 1 میزنه 720p . کلا اپشن رو دست نزدم ولی دیدم که 570 و 720 و 1080i تیک دارن ولی خودش اتوماتیک عوض میکنه . مشکلی نداره؟ رو بهترین کیفیت و تنضیمات گیم رو اجرا میکنه که؟
5-ورژن دستگاه تو سیستم زده بود 3.30 فعلا که من گیم خیلی جدید بازی نمیکنم اپدیت کنم؟ با usb ؟
6-عکس و موزیک رو چطوری با فلش منتقل کنم؟ پوشه خاصی باید بسازم رو فلش یا تو هر فولدری باشه میشناسه؟
فعلا این سوالات یادمه و مشکل داغ شدنش یه کم منو میترسونه چون من تاا لان 360 داشتم یه کم وسواسی شدم
مرسی منتظرم
1- نه مشکلی نداره و اون هوای داغ عادی و برای همه این طوریه هست و اصلا هم فکرشه نکنم
بابا تو پلی 3 خریدی نه اسباب بازی :d
2-ببین عزیز بعضی از گیم ها این طوری هستند بعضی ها اجباریه و بعضی ها هم نه
مثلا این بازی ها اجباریه
کیل زون 2 یا متال گیر 4
بعضی ها هم خودتت میتوانی برای راحتی لنزت که عمره بیشتری بکنه خودتت دستی نصب کنی روی دستگاهت
مثلا اویل5 یا تکن6 همین ها را یادمهb-)
3- بله میتوانی با pc هم شارژ کنی:d
4-ببین دوسته عزیز بعضی از بازی روی پشته جعبه که ببینی نوشته تا چه حدی کیفیتش را برسانی اگر پشت جعبه بازی را ببینی نوشته به حروف انگلیسی
supported HD video output: 480p, 720p, 1080i, 1080p این ماله متال گیر بود:d
البته به نظر من بذاری خودش اتوماتیک انتخاب کنه بهترb-)
5- اگر دوسته عزیز نمی خواهی وصل بشی به اینترنت و غیره بهتر بذاری همین ابدیت باشه و تا زمانی که بازی جدید امد انوقت با خوده بازی ابدیت کن بهتره
6-ببین عکس و موزیک و ویدویو را با حروف انگلیسی برای هر کدامشون یک پوشه درست کن و بعد با حروف بزرگ انگلیسی هم تایب بکن یادت نره تا بشناسش و هر چی خواستی بذار توی فلش و وصل کن به پلی3
زیاد بابت داغ شدنش نباش زیاد چیزه مهمی نیست :d

• Like
Reactions: Scαrface

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
سلام دوستان

چکار کنم؟
این سوال منم هست یکی جواب بده ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر