هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

sorrowrock.

کاربر سایت
Oct 17, 2010
13
نام
مهرداد
سلام دوستان من یه سوالی داشتم خیلی فوری میخواستم بدونم من دیروز پلی استیشن 3 خریدم چینی هست کلا توی بازار فقط پینی هست و الان توی سایتش دیدم که زده پلی استیشن چینی بازی های پلی استیشن 1و 2 رو اجرا نمیکنه خواستم بدونم راهی هست برای اجرا در نوع چینی؟و کلا ساخت خود ژاپن داخل ایران هست یا خیر ممنون میشم سریع پاسخ دهید

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
سلام دوستان من یه سوالی داشتم خیلی فوری میخواستم بدونم من دیروز پلی استیشن 3 خریدم چینی هست کلا توی بازار فقط پینی هست و الان توی سایتش دیدم که زده پلی استیشن چینی بازی های پلی استیشن 1و 2 رو اجرا نمیکنه خواستم بدونم راهی هست برای اجرا در نوع چینی؟و کلا ساخت خود ژاپن داخل ایران هست یا خیر ممنون میشم سریع پاسخ دهید
والا من این موضوع چینی رو نیدونم
ولی تا جایی که اینجا نوشته شده توسط دوستان ، پلی استیشن 3 فقط و فقط بازیهای اصل پلی استیشن 2 و یک رو اجرا میکنه .. و فکر نمیکنم به چینی و ژاپنی ربطی داشته باشه..
فقط باید ورژن اصل باشه..

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
برای همه دوستانی که خریده اند حتی شما خودتون چینی خریدید؟راهی برای اجراش نیست هک بشه چیزی که اجرا بشه؟
حالا اجازه بدید دوستان دیگه هم بیان پستتون رو ببینن ! اما تا جایی که من میدونم ..
هکی واسه اینموضوع نیومده و حتما و حتما باید بازی اصل باشه ..
ربطی هم به اون مووضوع اصلا نداره .. ( چینی و ژاپنی )

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
پس در حال حاظر هیچ روشی برای اجرای بازی های کپی پلی استیشن 1.2 شده وجود نداره؟
ببین دوسته عزیز بذار من خودم خوب بهت توضیح بدم که گیچ نشی
خوب دوستان عزیز تنها دستگاهایی که میتوانستند این کار را انجام بدند ماله ساله های اولایل بود یعنی ماله سال 2006 و 2007 بودندکه دیگه از این دستگاها تولید نمیشن چون ساخت ژاپن بود و این امکان هم برداشته شد و فقط همون دوساله اول بود که این امکان را داشت من خودم دستگاهم ماله اون زمانه البته چندتایی امتحان کردم ولی چون هم ریجن نبود اجرا نشد لنعتی =((
حالا شما خودتان را به زحمت ننداز چون دیگه از اون دستگاها نیست توی بازار و شده طلا کم یاب :|

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
ببین دوسته عزیز بذار من خودم خوب بهت توضیح بدم که گیچ نشی
خوب دوستان عزیز تنها دستگاهایی که میتوانستند این کار را انجام بدند ماله ساله های اولایل بود یعنی ماله سال 2006 و 2007 بودندکه دیگه از این دستگاها تولید نمیشن چون ساخت ژاپن بود و این امکان هم برداشته شد و فقط همون دوساله اول بود که این امکان را داشت من خودم دستگاهم ماله اون زمانه البته چندتایی امتحان کردم ولی چون هم ریجن نبود اجرا نشد لنعتی =((
حالا شما خودتان را به زحمت ننداز چون دیگه از اون دستگاها نیست توی بازار و شده طلا کم یاب :|
حسین همشون از اول ساخت چین بودن ولی سری های اول ریجن J و U چیپست داشتن که میشد بازی های PS1 و PS2 به صورت سخت افزاری اجرا کنن
بعد برای کمتر کرده هزینه تولید و در نهایت قیمت تمام شده برش داشتن و قول دادن به صورت نرمک افزاری فراهم کنن که اونم انجام ندادن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حسین همشون از اول ساخت چین بودن ولی سری های اول ریجن J و U چیپست داشتن که میشد بازی های PS1 و PS2 به صورت سخت افزاری اجرا کنن
بعد برای کمتر کرده هزینه تولید و در نهایت قیمت تمام شده برش داشتن و قول دادن به صورت نرمک افزاری فراهم کنن که اونم انجام ندادن
نه میلاد اشتباه میکنی سری اول ساخته ژاپن بودند و برای اینکه برای سونی خرجش کمتر بشه داد چین برایش بسازه و با هزینه کمتر برای همین میگم
و ریجن های اولی که j و u بودند ماله خوده ژاپن بوده و دیگه تولید نمیشه
حتی اگر زیاد مطمعن نیستی بچه ها درباراش بحث کردنه توی همین جا تاپیک را برگردی پیدا میکنی

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
نه میلاد اشتباه میکنی سری اول ساخته ژاپن بودند و برای اینکه برای سونی خرجش کمتر بشه داد چین برایش بسازه و با هزینه کمتر برای همین میگم
و ریجن های اولی که j و u بودند ماله خوده ژاپن بوده و دیگه تولید نمیشه
حتی اگر زیاد مطمعن نیستی بچه ها درباراش بحث کردنه توی همین جا تاپیک را برگردی پیدا میکنی
من قشنگ یادمه، قبل ازاینکه PS3 ریلیز بشه من به چندتا از دوستام گفتم اینو حتمن چین میزنه بعد بهم خندیدن و متلک انداختن بعد که توی اخبار اومد همش از اول چین میزنه و توی ژاپن تولید نمیشه!:d
من برای رو کم کنی تا میدمشون بهشون میخندیدم و هی متلک مینداختم!>:)
از این جهت مطمئنم همش از اول توی چین تولید شده، اون PS2 بود که اول توی ژاپن تولید کرد بعد بردن توی چین

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
فکر میکنم یه سری از کنسولهای 20 و 60 گیگ که اوایل تولید شدند ژاپنی بودن
البته اونم فقط مخصوصض بازار خود ژاپن بود
بقیه هم که کاملا مشخص به علت ارزونی نیروی کار الان همه غولهای صنعتی خط تولیدشون اکثرا تو چین

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان من یکی از فامیلام به یه مشکلی بر خورده چون نمیدونستم کجا بپرسم اینجا میپرسم

تو بازی لیتل بیگ پلنت
میگه اولش که میره 2 نفرست ولی وقتی دسته دیگه رو روشن میکنه 3 نفره میشه و اون نفر اخر همراهش نمیاد وقتی میخواد بره بالا !!!!!

لطفا اگه کسی میدونه بگه

ممنون

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان من یکی از فامیلام به یه مشکلی بر خورده چون نمیدونستم کجا بپرسم اینجا میپرسم

تو بازی لیتل بیگ پلنت
میگه اولش که میره 2 نفرست ولی وقتی دسته دیگه رو روشن میکنه 3 نفره میشه و اون نفر اخر همراهش نمیاد وقتی میخواد بره بالا !!!!!

لطفا اگه کسی میدونه بگه

ممنون
ایشون چندتا دسته PS3 داره ؟!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من قشنگ یادمه، قبل ازاینکه PS3 ریلیز بشه من به چندتا از دوستام گفتم اینو حتمن چین میزنه بعد بهم خندیدن و متلک انداختن بعد که توی اخبار اومد همش از اول چین میزنه و توی ژاپن تولید نمیشه!:d
من برای رو کم کنی تا میدمشون بهشون میخندیدم و هی متلک مینداختم!>:)
از این جهت مطمئنم همش از اول توی چین تولید شده، اون PS2 بود که اول توی ژاپن تولید کرد بعد بردن توی چین

فکر میکنم یه سری از کنسولهای 20 و 60 گیگ که اوایل تولید شدند ژاپنی بودن
البته اونم فقط مخصوصض بازار خود ژاپن بود
بقیه هم که کاملا مشخص به علت ارزونی نیروی کار الان همه غولهای صنعتی خط تولیدشون اکثرا تو چین

اره دقیقا همون سری اول که خوده ژاپن تولید میکرد و برای بازار خودش هم بود که بعدش هم 40 گیگ امد و اون هم داد به چین کلا میگم 60 گیگ ماله 2006 بود که خوده ژاپن تولید میکرد اونها هم بازی پلی2 اصل را اجرا میکنند همین

تو بازی لیتل بیگ پلنت

لطفا اگه کسی میدونه بگه

ممنون

ایشون چندتا دسته PS3 داره ؟!

2 فکر کنم

کممممممممممممممممممممممممک
میگم وقتی بازی میکنه به اینترنت هم وصله یا نه یا بدونه اینترنت بازی میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر