هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

دوستان ارزونترین مدل PS3 رو میدونین چنده الان ؟
بعد این قطعاتی که واسه کپی خور شدندش لازمه چنده ؟

مرسی ...

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
ارزونترین PS3 در حال حاض0ر36- 380 مدل 120 گیگ که کمتر دیگه توی بازار دیده میشه و بیشتر 250 هست ..
قطعات هک لازم نیست شما یه قطعه به نام USB DONGLE نیاز دارید .. یو اس بی دانگل
و یه سری نرم افزار .. که تو بخش نرم افزار هک هست ..

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام

دوستان ارزونترین مدل PS3 رو میدونین چنده الان ؟
بعد این قطعاتی که واسه کپی خور شدندش لازمه چنده ؟

مرسی ...
ارزونترین مدل ps3 حدود 400 تومان و قیمت دانگل حدود 10 تومان (دست سازش) در میاد

10تومن ؟! اهان یعنی خودت بسازی .
بعد چرا میگین 400 من که 380 خریدم !؟ ( همین چند روز پیش خریددم 120GB)
به این نکته توجه کن:
ارزونترین مدل ps3 حدود 400 تومان و قیمت دانگل حدود 10 تومان (دست سازش) در میاد

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
صفحه قرمز چیه؟!

صفحه قرمز یک چیزی مثل 3 چراغ قرمز Xbox360 هستش!
معمولا با این اخطار شما دستگاهتون چراغ زرد شده و این به خاطر حرارت بالای دستگاه هستش! البته تو مدلهای اسلیم این مورد تقریبا برطرف شده

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
صفحه قرمز یک چیزی مثل 3 چراغ قرمز Xbox360 هستش!
معمولا با این اخطار شما دستگاهتون چراغ زرد شده و این به خاطر حرارت بالای دستگاه هستش! البته تو مدلهای اسلیم این مورد تقریبا برطرف شده[/

صفحه قرمز ربطی به گرما و چراغ زرد نداره یه دستگام به باد رفت سر همین صفحه قرمز دستگاه آک 10 دقیقه هم کار نکرد هنوز دلیل اصلیش معلوم نیست .

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دوستان ممکنه با اشتباه اپدیت کردن مشکل زیر بوجود بیاد:

نه فکر نکنم . ولی ممکنه
ps3 اسلیم 120 گیگ کم نشده اتفاقا خیلی بیشتر از 250 گیگ هستش .

دوستان یه سوال ؟
من کیسم کارت t.v داره و s. video ( av) - و.... مربوط به T.v رو داره من اگه فیش زرد پس اس 3 رو بهش وصل کنم تصویر پخش میشه ؟
یا اگه بزنم به hdmi ؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
120 گیگ نوش نیست ! ( اکثرا دسته دو هستند .. تعداد خیلی کم بود تا جایی که یعنی من دنبالش گشتم )

اقا من تازه خریدم ! بحث داره آ! این مووضوع آ !! اتفاقا من 2برابر 120 گیگ به شما 250 گیگ نشون میدم
خواستین میفروشم:D
قیمت 250 گیگ .. 430-470
120گیگ 360-400

- وقتی میخواین قیمت ارزونترین مدل رو بدین . پایین ترین قیمتی که دارید رو به طرف مقابل میدین که طرف مجاب بشه ، از ارزونترین جا تهیه کنه .. تا اون 20-30 تومن .. تو پاچش نره . .موضوع فقط همین ه و بس ..

آخرین ویرایش:

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
یعنی میگید که دیگه نیست 120 گیگ اسلیم مطمعنی
والا ما که اهواز هستیم همه جورش هست از فت بگیر تا اسلیم:d
یه خورده بد نوشتم .. ادیت کردم !
نمیگم نیست .. ممیگم نسبت به 250 کمتر ه .. الان فروش 250 خیلی بیشتره .. و بیشتر 250 میارن تا 120 .. هر جا پرسیدم گفتن دیگه کمتر 120 میاریم چون فروشش خیلی کمتر از 250 شده .. تازه یه مدت که اصلا بازار .. جنساشونو روو نمیکردن خیلی ها میگفتن فردا .. عصر .!!!

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
به اون دليلي كه توي امضام نوشتمPS3 رو جمع كردم گذاشتمتوي كمد يعني براش مشكلي پيش مياد بعد از يك سال
دستگاه هم اسليم120GB هست و دستگاه رو گذاشتم توي اون محافظ سفيده كه اولش دستگاه توش بود اون رو هم گذاشتم توي جعبه ي اصلي دستگاه و جعبه رو هم گذاشتم توي كمد و در كمد هم بستس مشكلي به وجود مياد:؟؟؟؟d:d:d:d:d

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
سلام
به اون دليلي كه توي امضام نوشتمPS3 رو جمع كردم گذاشتمتوي كمد يعني براش مشكلي پيش مياد بعد از يك سال
دستگاه هم اسليم120GB هست و دستگاه رو گذاشتم توي اون محافظ سفيده كه اولش دستگاه توش بود اون رو هم گذاشتم توي جعبه ي اصلي دستگاه و جعبه رو هم گذاشتم توي كمد و در كمد هم بستس مشكلي به وجود مياد:؟؟؟؟d:d:d:d:d

چرا ممکنه
:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::exclaim:
ممکنه از دوری تو هاراگیری کنه :d;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر