هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

salam agha man tooye bazie castelvania lords of shadows chapter 5 akharin ghesmat gir kardam ye tale hast ke bayad az rooye tigha rad beshi o az dar beri biroon vali tigharo ke rad mikoni dar miad paeen kasi age rad karde lotfan bege chejoori TNX

salam agha man tooye bazie castelvania lords of shadows chapter 5 akharin ghesmat gir kardam ye tale hast ke bayad az rooye tigha rad beshi o az dar beri biroon vali tigharo ke rad mikoni dar miad paeen kasi age rad karde lotfan bege chejoori TNX
دوست عزیز شما باید سوالتو این جا بپرسی http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=32643 این جا کسی به این سوال جواب نمیده اصلا جاش این جا نیست .

سلام دوستان ایا میشه بازی f1 2010 رو اجرا کرد؟من با open manager ver.1.16 وقتی اینستال میکنه بعد میگه دسته رو وصل کنید.

توی FirmWare 'ی که داریم میگیریم ریچن تاثیر داره!؟
و بعد اینکه توی هک هم این موضوع تاثیر داره ؟
و توی خرید بازی؟

میشه یکی به سوال من جواب بده ؟
ایا بعد بریک کردن دستگاه
مشگل بن شدن همیشه دنبال کنسول هست ؟
بعنی دیگه با این دستگاه
نمیشه psn بازی کرد و update اش کرد ؟

بعد هک کردن دستگاه
یه موقی یخوام بعدش سیستم و update کنم به 3.50 به بعد . . . و psn وصل شم
ایا برام مشگل ایجاد میکنه ؟ بن میشیم ؟؟
این برام خیلی مهمه
چون واقا برام بازی های انلاینی مثل
FAT PRINNCEC
PSN Home
ارزشمنده
اگه برام مشگل ساز میشه نکنم این کارو

ایا بعد بریک کردن دستگاه
بعنی دیگه با این دستگاه

بعد هک کردن دستگاه
این برام خیلی مهمه
FAT PRINNCEC
PSN Home
ارزشمنده
والا چند صفحه از مشکلات هک رو که خوندم همه .. گفتن که این مشکل ساز نمیشه و در ورژن بعدی با عوض شدن FirmWare ، همه چیز مثل روز اول میشه! ( با برداشتن دانگل از روی پی اس )
حالا دوستان بیشتر توضیح میدن توجیهت میکنننِ:D اغفال میشی هکش کنی :D

و توی خرید بازی؟

FirmWare باید مطابق با ریجن دستگاهت باشه .
ولی توی بازی ها هیچ فرقی نمیکه که چه ریجنی بازی بگیری تمام ریجن ها تو تمام دستگاه ها کار میکنه
واسه هک فکر کنم دستگاهت FirmWare باید 3.41 به پایین باشه تا بتونی هک کنی

ولی توی بازی ها هیچ فرقی نمیکه که چه ریجنی بازی بگیری تمام ریجن ها تو تمام دستگاه ها کار میکنه
خب سئوال من اینجاس که توی همین فروم توی قسمت بازارچه .. بچه ها از ریچن بازی میپرسن !! دلیلش چیه پس !؟

فروشنده GOW III - BaziCenter Forums

خب سئوال من اینجاس که توی همین فروم توی قسمت بازارچه .. بچه ها از ریچن بازی میپرسن !! دلیلش چیه پس !؟

مهم نیست ریجن بازیت چی باشه، چون اصلا هیج فرقی نمیکنه و در حقیقت کنسول PS3 ریجن فیری هستش و تمام بازیها را میاره
اما خوب توی PSN شما به فرض اگه ریجن بازیت یک (1) باشه فقط میتونی با ریجن هم نام خودت بازی کنی.

مهم نیست ریجن بازیت چی باشه، چون اصلا هیج فرقی نمیکنه و در حقیقت کنسول PS3 ریجن فیری هستش و تمام بازیها را میاره
اما خوب توی PSN شما به فرض اگه ریجن بازیت یک (1) باشه فقط میتونی با ریجن هم نام خودت بازی کنی.

ps3 نود و نه درصدش فری ولی اگه شما hd نداشته باشی فری نیست

تو فیفا 11 رجین مهمه برای آنلاین بازی کردن
یا مثلا عده ای سر این read dead مشکل داشتن سر رجین
دکمه X در واقع o بود اگه اشتباه نکنم

سلام دوستان ایا میشه بازی f1 2010 رو اجرا کرد؟من با open manager ver.1.16 وقتی اینستال میکنه بعد میگه دسته رو وصل کنید.

و توی خرید بازی؟

ایا بعد بریک کردن دستگاه
بعنی دیگه با این دستگاه

بعد هک کردن دستگاه
این برام خیلی مهمه
FAT PRINNCEC
PSN Home
ارزشمنده

والا چند صفحه از مشکلات هک رو که خوندم همه .. گفتن که این مشکل ساز نمیشه و در ورژن بعدی با عوض شدن FirmWare ، همه چیز مثل روز اول میشه! ( با برداشتن دانگل از روی پی اس )
حالا دوستان بیشتر توضیح میدن توجیهت میکنننِ:D اغفال میشی هکش کنی :D

مهم: سوالات و مشکلات درباره کپی خور کردن PlayStation 3 [پست اول حتما خوانده شود] ‏(
multipage.gif
1 2 3 ... آخرین صفحه)

آره تو read dead که این X و O خیلی اذیت میکرد
ولی من این تیکه از حملت را نگرفتم نود و نه درصدش فری ولی اگه شما hd نداشته باشی فری نیست یعنی الزاما باید HDMI وصل باشه تا کنسول ریجن 3، بازی ریحن 2 بیاره؟
بعضی از بازی ها مثل GTA اگر TV تون SD باشه و از کل ریجنها پشتیبانی نکنه و بازی ریجنش با دستگاه یکی نباشه اجراش نمیکنه ولی اگر HD باشه اجراش میکنه . این اتفاق برای من افتاد . دستگاه من ریجن 3 بود و یه GTA IV ریجن 2 گرفتم . کار تکرد . ولی رفتم با ریجن 1 عوض کردم کار کرد
جالبه
من اینو نمیدونستم
ممنون AA جان بابت راهنمایی

آخرین ویرایش:
Back