هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام به اساتید محترم.
چند تا سوال دارم.
1- من مانیتورم ورودی HDMI نداره و فقط RGB/DVI داره ، میخواستم بدونم PS3 رو چجوری میشه بهش وصل کرد , تاثیری توی کیفیت نداره؟
2- مانیتور خروجی صدا نداره ، تکلیف صدا چی میشه؟
2- بعد از 3.55 دیگه هک جدیدی نیومده؟خبری نیست؟چون الان خیلی بازیهای جدید اومدن یا میخوان بیان که نمیشه بازی کردشون!
دوستان من هم چنان تو کف این تمیز کردن فن موندم ! اصلا نمیشه ! امروز با PS3 slim 120GBـه پسر داییم انجام دادم شد !!! ولی با مال خودم که 80ـه نمیشه ! :( امروز هم وسط بازی بعد 1 سال هنگ کرد ! ترسیدم ! :( آخه بعد چند هفته یهو 4 5 ساعت نشستم پاش !

دوستان من هم چنان تو کف این تمیز کردن فن موندم ! اصلا نمیشه ! امروز با PS3 slim 120GBـه پسر داییم انجام دادم شد !!! ولی با مال خودم که 80ـه نمیشه ! :( امروز هم وسط بازی بعد 1 سال هنگ کرد ! ترسیدم ! :( آخه بعد چند هفته یهو 4 5 ساعت نشستم پاش !
میخوای بیام بازش کنیم تمیزش کنیم؟ یکم زمانبره ولی آینه میشه توش

---------- نوشته در 12:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 AM ارسال شده بود ----------

سلام به اساتید محترم.
چند تا سوال دارم.
1- من مانیتورم ورودی HDMI نداره و فقط RGB/DVI داره ، میخواستم بدونم PS3 رو چجوری میشه بهش وصل کرد , تاثیری توی کیفیت نداره؟
2- مانیتور خروجی صدا نداره ، تکلیف صدا چی میشه؟
2- بعد از 3.55 دیگه هک جدیدی نیومده؟خبری نیست؟چون الان خیلی بازیهای جدید اومدن یا میخوان بیان که نمیشه بازی کردشون!
یه کابل hdmi to dvi تهیه کن تصویر میده بهت کیفیت هم پایین نمیاد (به شرطی که جنس کابل خوب باشه)
2 صدا رو از کابل av میتونی بگیری(فیش سفید قرمز)
3 برو تو بخش jailbreak بپرس با 700 تا پست از شما بعیده

دوستان من مانیتور LG2261Vp دارم که رزولیشن 1080*1920هست ولی ps3 رو که بهش وصل میکنم تو menu همون رزولیشن میاد ولی وقتی بازی اجرا میکنم به 720*1280 کاهش پیدا میکنه .راهی هست بازی رو با همون رزولیشن مانیتور اجرا کنه ؟

دوستان من مانیتور LG2261Vp دارم که رزولیشن 1080*1920هست ولی ps3 رو که بهش وصل میکنم تو menu همون رزولیشن میاد ولی وقتی بازی اجرا میکنم به 720*1280 کاهش پیدا میکنه .راهی هست بازی رو با همون رزولیشن مانیتور اجرا کنه ؟
تمتمه بازي ها full hd ساپرت نميكنن.نه كنسول مشكل داره نه ماميتور برميگرده به بازي

سلام
من میخواستم بدونم بعد از انچاتد3 دیگه قرار برای ps3چه بازی انحصاری میخوادبیاد:-/

---------- نوشته در 06:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

کسی اطلاعی نداره|-)

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 PM ارسال شده بود ----------

نبووووود:(

بازی باید 1080 ساپورت کنه تا رزولوشن بره رو 1080 وگرنه همون 720 هستش

سلام
من میخواستم بدونم بعد از انچاتد3 دیگه قرار برای ps3چه بازی انحصاری میخوادبیاد:-/

---------- نوشته در 06:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

کسی اطلاعی نداره|-)

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 PM ارسال شده بود ----------

نبووووود:(
اولا جای پستت اینجا نیست برو تو بخش PS3 GAME بپرس
ثانیا یکم صبر کن جواب میدن چت روم نیست که 2 دقیقه نشده پست زدی

سلام . لپ تاپ من hdmi میخوده . می خوام از مانیتورش به عنوان نمایشگر برای کنسولم استفاده کنم . چکار کنم ؟
لپتاپ شما خروجی داره یعنی تصویر رو میفرسته به TV یا مونیتور نمیتونید کنسول رو به اون وصل کنید ممکنه صدمه بزنه

آقا سلام
من الان چند وقته با کنسول دارم سنگین بازی میکنم. چند روزه بعد 3 ساعت بازی هنگ میکنه کنسولم اساسی. خاموشش میکنم و دوباره روشن میکنم بعد از دوباره 2 ساعت هنگ میکنه. مثلا U3 آنلاین این مشکل زیاد پیش میاد. دلم ترکیده در ضمن تو این 2 سال تا حالا بازش نکردم و بلدم نیستم. کنسولم هم Slim 120 Gig هستش. اگه نیاز به باز کردن داره یه آموزشش رو هم بزارین. ممنون

آقا سلام
من الان چند وقته با کنسول دارم سنگین بازی میکنم. چند روزه بعد 3 ساعت بازی هنگ میکنه کنسولم اساسی. خاموشش میکنم و دوباره روشن میکنم بعد از دوباره 2 ساعت هنگ میکنه. مثلا U3 آنلاین این مشکل زیاد پیش میاد. دلم ترکیده در ضمن تو این 2 سال تا حالا بازش نکردم و بلدم نیستم. کنسولم هم Slim 120 Gig هستش. اگه نیاز به باز کردن داره یه آموزشش رو هم بزارین. ممنون

جواب سوالت اینجاست.

[h=3]اموزش کامل باز کردن ps3[/h]

سلام به همه شما عزیزان یک سوال:
1-بیبینید بالاخره تمام دستگاه های الکتریکی از تلوزیون تا ضبط همه یک حرارتی دارن خواستم بدونم پلی استیشن 3 که داغ میشه عیبی نداره یا داره؟یعنی طبیعی هستش میشه توضیح بدین؟
2-در روز چند ساعت با پلی استیشن 3 میشه بازی کزد؟
3-فرق پلی فت با اسلیم تو سیستم حرارتی چیه؟
4-میشه گرافیک دستگاه خراب بشه گرافیکش بیاد پایین یا اصلا ربطی نداره؟
5-این خیلی مهمه .دست همتون درد نکنه.

سلام به همه شما عزیزان یک سوال:
1-بیبینید بالاخره تمام دستگاه های الکتریکی از تلوزیون تا ضبط همه یک حرارتی دارن خواستم بدونم پلی استیشن 3 که داغ میشه عیبی نداره یا داره؟یعنی طبیعی هستش میشه توضیح بدین؟
2-در روز چند ساعت با پلی استیشن 3 میشه بازی کزد؟
3-فرق پلی فت با اسلیم تو سیستم حرارتی چیه؟
4-میشه گرافیک دستگاه خراب بشه گرافیکش بیاد پایین یا اصلا ربطی نداره؟
5-این خیلی مهمه .دست همتون درد نکنه.

۱ - طبیعی تا یه جایی بیشترش صدمه میزنه
۲ - جاش درست باشه تهویه داشته باشه ۲۴ ساعت!
۳- اسلیم میگن کمتره
۴ - :-o

• Like
Reactions: Infected Area

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or