هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
آقا واقعا lol
من هميشه هر چند وقت يه بك آپ ميگرفتم بدون مشكل امروز خواستم بك آپ بگيرم ميگه : connect storage media at save desitination ! مشكل چيه دقيقا ؟

wsxwsxw

کاربر سایت
Jun 9, 2011
9
سلام
دوستان یه سوال چطوری میتونم فیلمهای ایمیج بلوری رو که روی هارد دارم با ps3 ببینم یا اجراش کنم
اول میخواستم مدیا پلیر بگیرم ولی گفتم اگه بشه با ps3 این فیلما رو دید نیازی به خرید مدیا پلیر نیست هر چند pc من سیستم قوی هست ولی نرم افزار مناسبی براش پیدا نکردم برنامه ها همه یا trial هستن یا نمیتونن فایهای صوتی روی فیلمها رو اجرا کنن

• Like
Reactions: 4th

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ایمیج رو که نمیتونی مستقیم ببینی باید کانورت کنی
اگه سیستمت قویه توصیه من اینه که نسخه mega این برنامه رو دانلود کنی و نصب کنی بعد با اون احتمالا بتونی به راحتی فیلم ها تو تماشا کنی
http://www.codecguide.com/download_kl.htm

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان یک کنسول اگر پال باشه
و بازی رجین 3 باشه مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
کنسول PS3 برای بازی کردن Free ریجن هست یعنی هر بازی با هر ریجنی رو می تونی باش بازی کنی چه سینگل چه مولتی.
اما مطابقت اکانت با بازی خیلی مهمه اون برای اینکه بخای DLC های بازی رو بگیری یا هر چیزی که به بخش STORE ربط داشته باشه.
یعنی اگر بازیت ریجن دو هست با اکانت که ماله که UK هستن می تونی DLC های اون بازی رو تو بازی استفاده کنی.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,159
نام
متوئیدی
سلام

من یک مشکل عجیب داره هرکی میدونه دریغ نکنه : نمیدونم چرا وقتی کنسول با کابل اترنت مستقیم به مودم وصله وقتی turn off رو میزنم صفحه نمایش سیاه میشه و چراغ سبز هی چشمک میزنه و اگه تا قیامت چیزی نشه و زلزله ایی نیاد یا برقا قطع نشه یا .... همینجوری میمونه و خاموش نمیشه ( امتحانش کردم از شب تا صبح گذاشتم خاموش نشده ) و حتما باید با دست دکمه پاور رو نگه دارم تا خاموش شه اما وقتی کابل اترنت رو از پشت میکشم بیرون و turn off میزنم بلافاصله خاموش میشه راهی هست بشه درستش کرد ؟؟ کنسول اسلیم 250 گیگ هست.

هر کمک و جوابی شدیدا قدر دانی میشه .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام

من یک مشکل عجیب داره هرکی میدونه دریغ نکنه : نمیدونم چرا وقتی کنسول با کابل اترنت مستقیم به مودم وصله وقتی turn off رو میزنم صفحه نمایش سیاه میشه و چراغ سبز هی چشمک میزنه و اگه تا قیامت چیزی نشه و زلزله ایی نیاد یا برقا قطع نشه یا .... همینجوری میمونه و خاموش نمیشه ( امتحانش کردم از شب تا صبح گذاشتم خاموش نشده ) و حتما باید با دست دکمه پاور رو نگه دارم تا خاموش شه اما وقتی کابل اترنت رو از پشت میکشم بیرون و turn off میزنم بلافاصله خاموش میشه راهی هست بشه درستش کرد ؟؟ کنسول اسلیم 250 گیگ هست.

هر کمک و جوابی شدیدا قدر دانی میشه .
این مشکلت منو یاد X360 می ندازه که وقتی Autodownload روشن بود صفحه سیاه می شد بعد از 10ثانیه خواموش اما آتودانلود تو PS3 یه شکل دیگست .
حالا تو تنظیماتت چک کن ببین AUTO دانلود روشنه یا خاموش .خاموشش کن اگه روشنه اینجوری بهتره ... هر چند فک نکنم ربطی داشته باشه.

• Like
Reactions: jetalpha

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,159
نام
متوئیدی
این مشکلت منو یاد X360 می ندازه که وقتی Autodownload روشن بود صفحه سیاه می شد بعد از 10ثانیه خواموش اما آتودانلود تو PS3 یه شکل دیگست .
حالا تو تنظیماتت چک کن ببین AUTO دانلود روشنه یا خاموش .خاموشش کن اگه روشنه اینجوری بهتره ... هر چند فک نکنم ربطی داشته باشه.

دمت گرم رفیق فک کنم مشکل همین باشه AUTO دانلودم روشنه ، بهترین علت معقولانه ایی که میتونست باشه همینه امتحان میکنم امیدوارم که درست بشه . مرسی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر