هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اساتید محترم:d
پی اس 3 های شما گارانتی داره؟؟؟؟
اگه داره تاحالا شده مشکلی پیش بیاد و خدمات بدهند؟؟؟؟
دوسته عزیزی گفت تو ایران پی اس گارانتی داشته باشه خدماتی انجام نمیدن چون نمایندگی نداره!!!!اما این فکر نمیکنم ربطی داشته باشه مثلا شرکت بانیان پرتو که فکر میکنم یکی از بهترین گارانتیا باشه یعنی کاری نمی کنند!!!لطفا راهنمایی کنید
سلام
خیر دوست عزیز PS3 ما گارانتی ندارند
ما تا الان ندیدیم تو ایران به گارانتی PS3 کسی جواب گرفته باشه
کلا PS3 تو ایران نمایندگی نداره و هر کسی هم میگه گارانتی داره ازش بپرسی تا حالا خدماتی مرتبط بهت دادن میگه نه
دقیقا کاری بلد نیستند که بکنند

---------- نوشته در 12:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:27 AM ارسال شده بود ----------

نخوند تا میرم تو فیلم یک فولدر میاد بعد توش که میری PS3 game و از این چیزاست هی فولدر که باز می کنی بعد میزنه هیچی نیست اینجا
ولی تو DVD مثل هولو می خونه :-/
دانگل و اینا چیه؟
آقا متین پسر خوب
منظورتو خوب نمیرسونی
ببین شما تو سربرگ ویدئو برو روی گزینه DVD یا BLUR-AY وارد بشو دگه پوشه یا چیزی نباید نشونت بده
اگه می خوای با فلش یا هارد اکسترنال نگاه کنی یه پوشه بساز به اسم PS3 و داخل اون یه پوشه بساز به اسم ویدئو و فایلهاتو بریز اون تو و نگاهش کن
یا اگه حال نداری هیمن طوری بریز تو فلشت یا هارد اکسترنالت و بهد دکمه مثلث رو بزن و گزینه DISPLAY ALL رو انتخاب کن
اگه DVD فیلمی که جنابعای میگی از این قاطی پاتی ها هستش ببین روش گزینه مثلث بزنی گزینه DISPLAY ALL میاد یا نه
اونوقت امتحانش کن
حتما باید جواب بده
سوالی بود در خدمتم

---------- نوشته در 12:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

دوستان یه صحبت جدید از فروشنده شنیدم.. در رابطه با اینکه بهش گفتم از ورژن 3.55 با بالا دیگه هک ps3 نیومده....گفتش مهم نیست الان اکثر بازیها رو هک میکنند. مثلا بازیکه برای 3.66 اومده که رو 3.55 اجرا نمیشه رو هک میکنن و کپیشو میشه رو 3.55 اجرا کرد... این حرف درسته ؟؟
درست گفته بله برای هک به این ورژن احتیاج دارید
برای اجرای بازی ها هم درست میگه اکثر بازی ها رو براش E BOOT درست میکنند و بازی رو اجرا میکنند
یه چند بازی محدود بوده که اجرا نشده

---------- نوشته در 12:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من قصد خرید پلی 3 دارم تا چند ماه دیگه یه سری سوال دارم:
1.ریجناش چه طوریاس؟123؟؟؟یعنی بازی ریجن 1 رو نمیشه رو دستگاه ریجن 3 بازی کرد؟چه ریجنی خوبه بار خرید؟
2.اسلیم ها مشکل چراغ زرد ندارن؟چقدر کار میدن؟(مثل 360 جسپر هستن)؟
3.این ای بوت چیه؟
4.اگه من فریمور 3.55 بریزم و کپی خور کنم برای انجام مثلا بازیی مثل انچارتد 3 باید فریمور رو اپ کنم؟
5.تو تایپک مشکلات پلی 3 دیدم یه سری ها لنز درایوشون مشکل پیدا کرده؟واسه همه این طور میشه؟
6. برا اجرای بازی کپی خور دیسک اورجینال لازمه؟
7.پلی 3 های جدید که تولید میشن رو نمیشه کپی خور کرد؟
8.پلی 3 های کار کرده اسلیم که کم کاردن خوبه واسه خرید یا نو بخرم؟
1- هیچی PS3 یه جور های فری ریجین هستش و شما هر بازی داشته باشی با هر ریجینی میتونی تو PS3 خودت باهاش بازی کنی فرقش فقط تو چیزهای خیلی جزئی مبوط به PSN میشه
ریجین 2 همون پال یا اروپا هستش
ریجین 1 و 3 هم مربوط به آمریکا و آسیا هستند ، در کل تو ایران بیشتر ریجین 2 میخرند یعنی همون اروپا زیاد تر هم گیر میاد
2- والله تا حالا که گزارش نشده که مشکل چراغ زرد داشته باشند و من هم ندیدم در کل کیفیت کار سونی حرف نداره و اسلیم ها هم عالی هستند(جسپر هم خوبه)(مثل هم خر کار هستند)
3- یه فایلی برای اجرای بازی ها تو کنسول های کپی خور
4- والله هنوز آنچارتد 3 نیومده که معلوم بشه روی کنسول های کپی خور اجرا میشه یا نه ولی اخیرا بازی های PS3 برای اجرا روی کنسول های کپی خور واقعا مشکل شده
5- خیر دوست عزیز اکثر بخاطر قرار دادن دیسک های CD , DVD هستش که عمر BLU RAY ها رو کم میکنه و گزاشتن دیسک های خیلی خش دار و کثیف (یارو میگه ضد خشه دهن دیسکو سرویس میکنه میزاره تو کنسول بعد می خواد لنز سالم بمون)مشکلی ندارن
6- برای بعضی هاشون فقط یه دیسک معمولی برای بوت استفاده میشه
7- من هم شنیدم روشون ورژن فریم ور بالای 3.60 هستش که همین یعنی کپی خور پر ، ولی خودم ندیدم
8- اگه از آشنا میخوای بخری و مطمئن هستش بخر ولی از غریبه باید تاریخ تولید کنسولو نگاه کنی و ببینی یارو کنسولو چجوری نگه داشته و بعد بخری
موفق باشید
در ضمن سولات درباره کپی خور اینجا جاش نیست لطف کنید در تاپیک مخصوص خودش بپرسید
چون تازه کار و کاربر جدید هستید جواب دادم

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ببین عزیز کابل کامپوزیت سه فیشه (زرد ، قرمز ، سفید) که زرد تصویر معمولیه و اون دوتا صدای چپ و ذاست هستند و آخر کیفیتش همون DVD یا 480P هستش
ولی کابل کامپوننت یا همون شش فیش (زرد(تصویر معمولی)،سبز(تصویر سیاه سفید با کیفیت)،قرمز ، آبی(رنگها و جزئیات) و سفید و قرمز(صدا)) که شما از 5 تا از فیش ها استفاده میکنی و زرد رو وصل نمی کنی و تصویر با کیفیت رو نشون شما میده یعنی HD , FULL HD من خودم X360 رو با کامپوننت وصل کردم و راحت 1080P رو نشون میده و PS3 خدمو با HDMI وصل کردم
موفق باشید
عزیز دلم میدونم همه این هارو
ولی مشکل اینجاس که اصلا فرق با 3 فیش نمیکنه با اینکه تنظیماتشم عوض میکنم
مشکل از کجاس؟

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
عزیز دلم میدونم همه این هارو
ولی مشکل اینجاس که اصلا فرق با 3 فیش نمیکنه با اینکه تنظیماتشم عوض میکنم
مشکل از کجاس؟
ببین دوست عزیز مگه شما نیمگید دستگاهو با کامپوننت وصل میکنید یعنی 6 فیش
خوب
TV شما چی هستش؟ شاید اصلا HDTV نباشه
چون کامپوننت HDTV میخواد
برای تنظیمات هم برو به قسمت SYSTEM SITTINGو بعد به قسمت Display برو و تضیماتو عوض کن
امکان نداره
آخه اصلا چیزی خاصی نداره

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ببین دوست عزیز مگه شما نیمگید دستگاهو با کامپوننت وصل میکنید یعنی 6 فیش
خوب
TV شما چی هستش؟ شاید اصلا HDTV نباشه
چون کامپوننت HDTV میخواد
برای تنظیمات هم برو به قسمت SYSTEM SITTINGو بعد به قسمت Display برو و تضیماتو عوض کن
امکان نداره
آخه اصلا چیزی خاصی نداره
اره عزیزم کامپوننت وصل میکنم tvsd هستش از این قدیمی ها اما پشتش جای 5 فیش داره کامپوننت 5 فیشه ام نمیدونم چرا این 6 تا قیش داره موقع خرید حواسم نبود شاید av+کامپوننت با همه
تنظیماتم توی display میرم اما هیچ فرقی نمیکنه

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اره عزیزم کامپوننت وصل میکنم tvsd هستش از این قدیمی ها اما پشتش جای 5 فیش داره کامپوننت 5 فیشه ام نمیدونم چرا این 6 تا قیش داره موقع خرید حواسم نبود شاید av+کامپوننت با همه
تنظیماتم توی display میرم اما هیچ فرقی نمیکنه
خوب پسر خوب خودت جواب خودتو میدی
شما SD TV دارید نه HDTV پس شما نمیتونید تو تنضیمات چیز خاصی رو تغییر بدی همون تصویر استانداردو میبینی
اون جای 5 فیش پشت SD TV شما هم برای DVD هستش یعنی یکم بهتر 3 فیش(خیلی کم)ولی بازم بد نیست قابل تحمل تره
شما زیاد خودتو اذیت نکن همون کامپوننتو بزن به 5 فیش و بازی کن چون hd نیست خوب نمیشه ولی کاریش هم نمیشه کرد مگه بری hd tv بخری
موفق باشید

• Like
Reactions: baris manco

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
1)پی اس 3 از کجا خریداری بشه مطمعا تر هست(تهران) ؟؟؟!!!!
2)ایا گارانتی فایده ی داره؟؟؟!!!
3)منظورم خدماتی انجام میدن در صورته نیاز؟؟؟؟!!!
4)چه گارانتی رو شما تایید می کنید؟؟؟!!!
*بقیه اساتید نظر ندادن:d

آخرین ویرایش:

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
دوست عزيز من كه به شما گفتم ، يكي ديگه از بچه ها هم همين حرف منو زد ، اگه چيزي غير از اين بود بقيه حتما ميگفتن !
اخه دلیل داره:d
من تو سایت بانیان پرتو بودم که بیمه ایران میکنه نوشته اتش سوزی نوساناته برق ضرب دیدگی .....جزءبیمه قرار داره. دیگه بیمه ایرانه اخه:-/

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اخه دلیل داره:d
من تو سایت بانیان پرتو بودم که بیمه ایران میکنه نوشته اتش سوزی نوساناته برق ضرب دیدگی .....جزءبیمه قرار داره. دیگه بیمه ایرانه اخه:-/

حالا نمیدونم امتحانش برات ضرر داره یا نه ولی یه PS3 با همون گارانتی بگیر آتیش بزن ببین اگه 1قرون بهت دادن یا نه ! :)

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
حالا نمیدونم امتحانش برات ضرر داره یا نه ولی یه PS3 با همون گارانتی بگیر آتیش بزن ببین اگه 1قرون بهت دادن یا نه ! :)
مثاله با حالی بود=))
ولی میدونی اخه من یک تلویزیون سونی چند وقت پیش گرفتم بعد 2 روز یک هو تلویزیون سوخت 3 ملیونو 700 هم پولش بود حالا ادم فکرشو هم میکنه سوزش میگیره:d
فکر میکنی چی شد زنگ زدیم سونی اومدن بردن فرداش خدا وکیلی یک دونه نو شو واسمون اوردن اینو جدی میگم;;)
من حرفم اینجاس که حالا فکرشو کن یک کنسول بگیری بزنه بعد 2 روز حالا به هر دلیلی بسوزه یا هر چیزه دیگه اون موقع طرف چی کار کنه این واسه من سواله؟؟؟
بم حق بدین چشم ترس باشم:-s

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
دوستان این بازی fifa 2012 که قراره 5 مهر بیاد توی چه ورزنی اجرا میشه کرد ؟؟
در ضمن اگه ورژنش بالای 3.55 باشه ..میتونند کاری کنند که رو 3.55 اجراش کرد ؟؟
چند تا از این بازیها که این مشکل رو داشتد و حل شده میشه نام ببرید ؟؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
مثاله با حالی بود=))
ولی میدونی اخه من یک تلویزیون سونی چند وقت پیش گرفتم بعد 2 روز یک هو تلویزیون سوخت 3 ملیونو 700 هم پولش بود حالا ادم فکرشو هم میکنه سوزش میگیره:d
فکر میکنی چی شد زنگ زدیم سونی اومدن بردن فرداش خدا وکیلی یک دونه نو شو واسمون اوردن اینو جدی میگم;;)
من حرفم اینجاس که حالا فکرشو کن یک کنسول بگیری بزنه بعد 2 روز حالا به هر دلیلی بسوزه یا هر چیزه دیگه اون موقع طرف چی کار کنه این واسه من سواله؟؟؟
بم حق بدین چشم ترس باشم:-s
من به شما قول ميدم اگه درست مواظبت كني و همون اول يه محافظ برا برقش بگيري از اين مشكلات پيش نمياد ! من خودم الان ٤ ساله ps3م آخ نگفته ! (چشم حسوداش كـــور)

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
من به شما قول ميدم اگه درست مواظبت كني و همون اول يه محافظ برا برقش بگيري از اين مشكلات پيش نمياد ! من خودم الان ٤ ساله ps3م آخ نگفته ! (چشم حسوداش كـــور)
بترکه چشم حسود:d
کله وسایله خونه ی ما محافظ برق داره.اون تلویزیون هم سوخت داشت ولی سوخت.گفتند احتمالا مشکل داشته از کارخونه اومده
حالا اگه کنسول هم این اتفاق بیوفته که دیگه باید خر بیارم باقالی بار کنم که:d
یعنی دسته ما به هیچی بند نیست!!!

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
خوب پسر خوب خودت جواب خودتو میدی
شما SD TV دارید نه HDTV پس شما نمیتونید تو تنضیمات چیز خاصی رو تغییر بدی همون تصویر استانداردو میبینی
اون جای 5 فیش پشت SD TV شما هم برای DVD هستش یعنی یکم بهتر 3 فیش(خیلی کم)ولی بازم بد نیست قابل تحمل تره
شما زیاد خودتو اذیت نکن همون کامپوننتو بزن به 5 فیش و بازی کن چون hd نیست خوب نمیشه ولی کاریش هم نمیشه کرد مگه بری hd tv بخری
موفق باشید
ممنون مرسی اخه یه سری دوستان که اطلاعات نداشتن بهم گفتن منم خریدم گفتن خوب میشه
باز مرسی

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
من تيكن 2 رو از psn اروپا دانلود كردم و يه بازي ديگه واسه ps1 اما حس ميكنم سرعته بازي كندتر از موقعي هست كه توي كامپيوتر با مبدل بازي ميكردم!!!رفتم توي يو---ب و نسخه آمريكاي تيكن 2 رو كه يه نفر توي كنسولش داشت نگاه كردم سرعتش مثله همون كامپيوتر بود!!!
حالا اگه من اكانت امريكا بسازم و كارت هم بخرم و از psn امريكا دانلود كنم بازي اجرا ميشه با توجه به اينكه كنسولم اروپاست؟؟؟
tanks----------------------------

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر