هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
میشه PS3 رو با HDMI به لپتاپایی که HDMI ساپورت میکنن وصل کرد ؟! من یه لپتاپ دارم ویندوزش 7ـه میخواستم بدونم چجوری میشه اجراش کرد ، مرسی !

نه اخه اون hdmi ها فقط خورجی تصویر هست و حتی اگر حرفم را بارو نداری میتوانی خودتت یک امتحانی کنی
قبلا بحثش شده بود ولی نمیشه هیچ کاریش کرد متاسفانه:(
بعدشم
احتیاج نبود لینکش بذاری توی پروفایلم من تا اینجا ابدیت و یا پست جدید میخوره سریعا میام میبینم :d

• Like
Reactions: Ἁlireza
نه اخه اون hdmi ها فقط خورجی تصویر هست و حتی اگر حرفم را بارو نداری میتوانی خودتت یک امتحانی کنی
قبلا بحثش شده بود ولی نمیشه هیچ کاریش کرد متاسفانه:(
بعدشم
احتیاج نبود لینکش بذاری توی پروفایلم من تا اینجا ابدیت و یا پست جدید میخوره سریعا میام میبینم :d
یه چیزایی فهمیده بودم ! :( خیلی حیف شد ! :( :|
چون فوری بود مجبور شدم ! :دی

• Like
Reactions: se.phi.roth
دوستان اگه بخوام سیو یه بازی رو که از اینترنت گرفتم بریزم و با اون سیو بازی کنم چیکار باید بکنم .
وقتی میریزم و با اون سیو لود میکنم میگه که : این سیو برای پروفایل PS3 شما نیست و باید سیو جدید بسازید.

دوستان اگه بخوام سیو یه بازی رو که از اینترنت گرفتم بریزم و با اون سیو بازی کنم چیکار باید بکنم .
وقتی میریزم و با اون سیو لود میکنم میگه که : این سیو برای پروفایل PS3 شما نیست و باید سیو جدید بسازید.
خوب ببین همین طوره بعضی از بازی ها طوری ساخته شدن که فقط بشه با ماله یک اکانت بازیشون کرد و کسی نتوانه بره با اکانت دیگری بازی کنه و به قوله خودشون سیو دزدی نکنه و سیوهاشون قفل دارند
دقیقا همین بلا سره منم امد من یه بازی دویل می کرای4 دارم که سیوم ماله اکانته قدیمیم بود و من اکانت قدیمیم را پاک کردم و امدم با اکانت جدید سیوم را بازی کنم قبول نمیکرد و میگفت این سیو ماله اکانته دیگری هست و من برکشتم سیو را روی همون اکانت بازی کنم دیگه بدبختی این بود اون اکانت هم سیوم را نمیشناخت خلاصه شده بود مصیبت و هیچی دیگه رفتم از اول بازی کردم:((
موفق باشی:d

• Like
Reactions: A-L-I
دوستان شاید این سوال رو قبلا هم پرسیده باشم ولی به جوابی نرسیدم .
مشکل دیرلودشدن تسکچر دارم .توبعضی از بازیها . و مشکل دیگه وجود لگ هست . کسی تا حالا چنین مشکلی داشته ؟

مشکل دیرلودشدن تسکچر دارم .توبعضی از بازیها . و مشکل دیگه وجود لگ هست . کسی تا حالا چنین مشکلی داشته ؟

خوب دو تا دلیل میتوانه داشته باشه
1- چون دستگاهت قدیمی هست احتمال میرم که لنزش داره خراب میشه
2- چون دستگاهت مثله دستگاه من هست از اون قدیمی هاست احتمالا داره کم کم چراغ زرد را میده که باید بری بازش کنی و یه کامل تمیزش کنی همین:d

خوب دو تا دلیل میتوانه داشته باشه
1- چون دستگاهت قدیمی هست احتمال میرم که لنزش داره خراب میشه
2- چون دستگاهت مثله دستگاه من هست از اون قدیمی هاست احتمالا داره کم کم چراغ زرد را میده که باید بری بازش کنی و یه کامل تمیزش کنی همین:d

دستگاه کپی هست . بازی رو از رو هارد اجرا میکنم . لنز دستگاه سالم هست . چون اصلا کار نکرده . تو مدتی که داشتم . فکر نکنم 5 تا بازی رو هم از رو disk بازی کرده باشم.

لگ که مشکل از اینترنت هست نه از دستگاه .

بدبخت شدم رفت

منم مشکل این آقارو دارم

http://forum.bazicenter.com/showthre...1734160c3d0065

هارد کنسولو انداختم رو کامپیوتر دیگه بالا نمیاد البته موقعی که انداختم رو کامپیوتر گفت مستر بسه منم زدم آره فکنم همون خراب کرد
هی میگه فریمور 3.55 سیلکت و استارت رو بزن
همین 2 دقیقه پیش خریدم تروخدا کمکم کنین

سلام دوستان ،
من 2 تا کنسول دارم که یکیش 3.60 هست ، یکیش هم 3.55
حالا یه مشتری پیدا شده میگه 3.60 تتو میخرم ، به نظر شما با یه دسته 300 تومان بهش بدم خوبه ؟
میخوام پولشو بدم 2 تا موو بخرم واسه اون کنسولم که بتونم با داداشم 2 نفره تنیس و استارت د پارتی و اینا بازی کنیم

دستگاه کپی هست . بازی رو از رو هارد اجرا میکنم . لنز دستگاه سالم هست . چون اصلا کار نکرده . تو مدتی که داشتم . فکر نکنم 5 تا بازی رو هم از رو disk بازی کرده باشم.
خوب اینجا جای این جور سوالها درباره هک نیست شما باید برید به بخشش بپرسید ممنون
PS3 Jailbreak

رفتیم بالا

منم مشکل این آقارو دارم

http://forum.bazicenter.com/showthre...1734160c3d0065

هارد کنسولو انداختم رو کامپیوتر دیگه بالا نمیاد البته موقعی که انداختم رو کامپیوتر گفت مستر بسه منم زدم آره فکنم همون خراب کرد
هی میگه فریمور 3.55 سیلکت و استارت رو بزن
همین 2 دقیقه پیش خریدم تروخدا کمکم کنین

با یان که کسی کمکی نکرد مثل آب خوردن حل شد

دوستان چرا انقدر تصویر ps3 کدر و مشکی رنگه؟؟؟ من با 2 تا کابل مختلف و 2 تا تلوزیون فول اچ دی امتحان کردم تو تمام بازی ها کلا بیشتر محیط بازی از رنگ مشکی استفاده کردن!!!!
چشمام بعد از 1 ساعت بازی اینطوری شد 8-|

دوستان چرا انقدر تصویر ps3 کدر و مشکی رنگه؟؟؟ من با 2 تا کابل مختلف و 2 تا تلوزیون فول اچ دی امتحان کردم تو تمام بازی ها کلا بیشتر محیط بازی از رنگ مشکی استفاده کردن!!!!
چشمام بعد از 1 ساعت بازی اینطوری شد 8-|

ps3 اینجوریه دیگه
بازیاش هم بازی نیس تصویرش هم تصویر نیس کدره!
زیادی از مشکی استفاده کردن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or