هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
سلام،میگن بعضی از بازی های پلی استیشن 3،، 30 گیگ یا حتی بیشتر جا میگیرن،درسته؟یه سوال دیگه الان ps3 fat تو بازار گیر میاد؟ چند تومان؟کلا تفاوتی با ps3 slim داره؟چه تفاوتی؟

بله همینطوره حتی بازی ای هست که 40 گیگ حجم داره
فت هم الان یک مقدار کم یاب شده اگر بگردی شاید پیدا کنی قیمت هم تا یکی دوماه پیش بین 300 تا 330 بود ولی الان قیمت ندارم. تفاوت هم بین فت و اسلیم هست و پست های دیکه رو ببینی متوجه میشی چون چند سری جواب داده شده;)

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اگه فونت عربي اضافه بشه ...براي فارسي هم تقريبا مشكلي نيست...
تا زماني كه عربها ادم حساب نشن توقع اضافه شدن حروف فارسي نداشته باشين...

ANOSHIRVAN

کاربر سایت
Jun 10, 2010
30
کسی جایی میشناسه که بازی اصل ps3 بدن ؟
بخصوص بازی infamous2 رو؟
اگر میشناسید ادرس و شماره تلفن بدید اگر سایتی هم داره لطفا بگید .
ممنون میشم اگه سریع جواب بدید .
من در تهران هستم .

آخرین ویرایش:

shahzade tarik

کاربر سایت
Feb 23, 2011
137
نام
حسین
محض رضای خدا یکی بیاد بگه چجور میشه یه فیلم رو زیرنویس فارسی نیگا کرد یه دفعه پرسیدم یکی از دوستان یه راهی نشون داد که جواب نداد

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
محض رضای خدا یکی بیاد بگه چجور میشه یه فیلم رو زیرنویس فارسی نیگا کرد یه دفعه پرسیدم یکی از دوستان یه راهی نشون داد که جواب نداد

ببینم دوسته من با این روش جواب گو نیست
خودم امتحان کردم و جواب داد و حالا شما یک امتحانی بکن:d

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من XBOX 360 دارم دیگه به اخر خط رسیده می خوام بعدش PS3 بگیرم به نظر شما کار درستیه یا برای نسل بعدی کنسول ها صبر کنم؟؟
دوم اینکه دوستمون گفت فریمور دستگاه باید تا 3.55 باشه خب اگه بازی های جدید(اپدیت یا فریمور جدید) بیاد مشکلی برای هک(شرمنده اینو گفتم) به وجود نمیاد؟؟
لطفا میشه راهنماییم کنید چون من هیچی از مسائل PS3 نمیدونم.
با تشکر فراوان.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من XBOX 360 دارم دیگه به اخر خط رسیده می خوام بعدش PS3 بگیرم به نظر شما کار درستیه یا برای نسل بعدی کنسول ها صبر کنم؟؟
دوم اینکه دوستمون گفت فریمور دستگاه باید تا 3.55 باشه خب اگه بازی های جدید(اپدیت یا فریمور جدید) بیاد مشکلی برای هک(شرمنده اینو گفتم) به وجود نمیاد؟؟
لطفا میشه راهنماییم کنید چون من هیچی از مسائل PS3 نمیدونم.
با تشکر فراوان.

اووووو حالا گو تا کنسول بعدی بیاد فکر نکنم تا 5 ساله دیگه سونی کنسول بعید را بده بیرون این را مطمعن باشید و پلی3 را بگیر و حالشو ببرb-)
اینه دیگه نمیتوانم جوابتون رابدم برید به تاپیک خودش بپرسید http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33248

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوست عزیز یا لینکهاش هیتلرن یا منفجر هیچ راه دیگه ای نیست ؟

نه دیگه متاسفم برایتون من راه دیگه بلد نیستم تا راهنمایتون کنم
خوب یک سرجی تو گول میزدی و برنامه هاشو دانلود میکردی همان طور که توی پسته زده:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر