هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سلام

دوستان می‌شه چند سایت قوی به زبان انگلیسی‌ برای پی‌ س ۳ بهم بدین،در رابطه با حک‌‌ و دانگل

با سپاس

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل هک* (پست اول تاپیک خوانده شود)
اینجا جاش نیست

majid2015

کاربر سایت
Feb 28, 2011
59
نام
majid
سلام آقایون
یه سوال دارم
بازی های ps3فرقشون چیه؟
یکی میگه پلات هست یکی میگه فلزیه و...
فرقی داره بین اینها یا نه
یه توضیحی میدید
ممنون

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام آقایون
یه سوال دارم
بازی های ps3فرقشون چیه؟
یه توضیحی میدید
ممنون

1- یکی که بازی ها تازه میاد

2- پلات که بازی های نسبتا قدیمی رو که عرضه میکنن رو میکن . فلز کجاست داداش !

pirbaba

کاربر سایت
Aug 19, 2008
65
نام
کورس
سلام دوستان من هارد ps3 40 gig هست الان با کمبود فضا روبرو شدم راهی نیست که هاردم رو فضاشو افزایش بدم بدون اینکه چیزیم پاک بشه مثلا اکانت psn ام پاک نشه save ها و... ممنون میشم راهنمایی کنید.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
سلام دوستان من هارد ps3 40 gig هست الان با کمبود فضا روبرو شدم راهی نیست که هاردم رو فضاشو افزایش بدم بدون اینکه چیزیم پاک بشه مثلا اکانت psn ام پاک نشه save ها و... ممنون میشم راهنمایی کنید.

شما از اطلاعات داخل PS3 تون با استفاده از هارد اکسترنال میتونید بکاپ بگیرید ولی اکانت PSNو تروفی هاتون پاک میشه که اونم میتونید Sign in کنید و تروفی هاتون رو اپلود کنید !
البته اگر کپی خور نکردید !!!!!

سلام آقایون
یه سوال دارم
بازی های ps3فرقشون چیه؟
یه توضیحی میدید
ممنون
پک معمولی که خودتون میدونید چطوره !
پک پلاتینیوم بعد از مدتی عرضه میشه که یکم قیمتش پایین تر هست .فرق این با پک معمولی اینه که کاور و دفترچه و دیسک و پک بازی فرق میکنه دفترچه سیاه و سفید ه پک بازی خاکستری ه دیسک هم که روش نوشته پلاتینیوم .
یکسری از بازی ها هستن که نسخه ی Special Edition دارن پکشون فلزی هست و قیمتشون بالاتره ! البته فقط فرقش تو پک نیست یکسری چیز ها اضافه دارن مثله کد DLC , Theme و .......................

آخرین ویرایش:

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
346
نام
Amir
سلام من هارد داخلی کامپیوترم رو به صورت هارد اکسترنال استفاده میکونم ولی خروجیه هارد به ps3نمیخوره
باید چیکار کنم

fireamin

کاربر سایت
Aug 1, 2008
20
من دستگام کپی خوره اگه باهاش واسه سایت باز کردن به اینترنت وصل بشم که مشکلی پیش نمیاد؟
auto update رو هم قطع کردم که اتوماتیک آپدیت نکنه

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سلام من هارد داخلی کامپیوترم رو به صورت هارد اکسترنال استفاده میکونم ولی خروجیه هارد به ps3نمیخوره
باید چیکار کنم

باهستی ! براش یه تبدیل ساتا به یو اس بی بخری به قیمت 13 تومن !
هیچ راه دیگه ای هم نداری

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
من دستگام کپی خوره اگه باهاش واسه سایت باز کردن به اینترنت وصل بشم که مشکلی پیش نمیاد؟
auto update رو هم قطع کردم که اتوماتیک آپدیت نکنه

چرا عزیزم ایراد داره چون پلی 3 که فایروال نداره که از دسترسیش به سایت سونی جلوگیری کنه پس یواشکی میره به سایت سونی و ... سونی متوجه میشه که شما cfw و ... بعد دسترسی شما رو از آنلاین قطع و ...

البته یه راهی هم هست که از اکسترنال فایروال استفاده کنی که فکر نکنم برات بصرفه و یه راه دیگه هم هست که دستکاری پ روک C از طریق رایانه و بلک لیست کردن سایت سونی و اونوقت رایانه میشه سرور و پلی3 رو بعنوان کاربر تحت سرور معرفی میکنی و خودبخود به سایت سونی نمیتونه بره
:d

آقا چه کاریه
میگم شما با همون رایانه برو اینترنت راحت و بی دردسر !

fireamin

کاربر سایت
Aug 1, 2008
20
چرا عزیزم ایراد داره چون پلی 3 که فایروال نداره که از دسترسیش به سایت سونی جلوگیری کنه پس یواشکی میره به سایت سونی و ... سونی متوجه میشه که شما cfw و ... بعد دسترسی شما رو از آنلاین قطع و ...

البته یه راهی هم هست که از اکسترنال فایروال استفاده کنی که فکر نکنم برات بصرفه و یه راه دیگه هم هست که دستکاری پ روک C از طریق رایانه و بلک لیست کردن سایت سونی و اونوقت رایانه میشه سرور و پلی3 رو بعنوان کاربر تحت سرور معرفی میکنی و خودبخود به سایت سونی نمیتونه بره
:d

آقا چه کاریه
میگم شما با همون رایانه برو اینترنت راحت و بی دردسر !

عجب گیریه این سونی ها :d
اوکی مرسی داداش

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان من الان یه 40 گیگ دارم و طبق گفته ی دوستمون این فت ها دو تا لنز دارن. من بخوام با کنسول DVD نگاه کنم بر روی لنز بلوری اثر منفی نمیزاره ؟
راستی آدرس نمایندگی سونی در دبی رو می خواستم. ( جایی که بشه اجناس کمپانی سونی رو به قیمت جهانی تهیه کرد )

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من الان یه 40 گیگ دارم و طبق گفته ی دوستمون این فت ها دو تا لنز دارن. من بخوام با کنسول DVD نگاه کنم بر روی لنز بلوری اثر منفی نمیزاره ؟
راستی آدرس نمایندگی سونی در دبی رو می خواستم. ( جایی که بشه اجناس کمپانی سونی رو به قیمت جهانی تهیه کرد )

همه ps3 ها 2 لنزه هستند...اگرم از dvd داغون استفاده كني نهايت لنز dvd خراب ميشه..ولي در كل به درايو فشار مياره..ولي در كل به اين چيزا فكر نكن ازش كار بكش و لذت ببر...

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام،میگن بعضی از بازی های پلی استیشن 3،، 30 گیگ یا حتی بیشتر جا میگیرن،درسته؟یه سوال دیگه الان ps3 fat تو بازار گیر میاد؟ چند تومان؟کلا تفاوتی با ps3 slim داره؟چه تفاوتی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر