هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

فکر میکنم که تلویزیون شما SD باشه.
چون Oblivion یک نسخه انحصاری برای PS3 هست ودلیل انحصاری بودنش اینه که تنها ورژنی هم هست که تو رزولوشن 1080p اجرا میشه برای همین باید از HD TV استفاده کنید.

نخیر عزیز من obilvon ماله پاله بخاطر همین هم ps3 پال میخواد یا یه hd tv چون فقط چند تا بازی مثل cod3 fear obilvon هستند که ریجن لوک هستند:-"

بازی هایی که از این به بعد برای ps3میان هم ممکن این طوری باشن یا در همه ی رزولیشن ها
فری رجیونند؟؟؟

تا الان تعداد خیلی کمی از بازی ها این جوری میشن ، ولی معلوم نیست بازی هایی که جدید هم میان این طوری باشن...

شما سعی کن ریجن بازی ای که میگیری با ریجن دستگاهت یکی باشه ؛ اگه دستگاهت J هست میتونی بازی های U/C رو هم بدون دردسر اجرا کنی.

کسی جواب این سوالات منو نمیده ؟؟؟:blushing:

بالاخره من هم به هر زوری بود وارده اینترنت ps3 شدم .

یک سوال فکر کنم منم رفته بودم تو این psn که شما میگین ؟ اینجا چی میشه کرد ،؟؟؟/

چون من رفتم دیدم بازیهای مثل : نینجا و ریسیستنس و .... رو گذاشته بود و پایینش یه خورده

به زیبان ژاپنی فکر کنم بود توضیحات داد . سمت راستش نوشته بود : Demo و....

چطوری میشه تریلر یک بازی رو دید؟ من روی باز کلیک میکنم ولی چیزی مشاهده نمیکنم.؟؟؟

سوال بعد چرا تو سایتهای فارسی همه چی قاطیه و فقط کلمات و جملات انگلیسی رو خوب مینویسه؟

هیچ راهی نیست بشه این زبان رو درستش کرد؟؟؟

چطوری میشه از ps3 آهنگ دانلود کرد و ریخت توی خود هارد ps3 ???

آیا میشه کیبورد هم بهش وصل کرد ، چون اینطوری خیلی سخته با دکمه تایپ کرد .

سلام سلام خوب هستین پس چرا اینجا نشستین؟ من دو روز پیش فکر کنم پست ups رو زدم دیدم جباب persiansoft هم مشکل منو دارن گفتم این پستو بفرستم بر طرف شه اول اینکه سایت ups-perag.ir در باره ups مقالاتی داره که برای کسب اطلاعات میتونید مراجعه سایتشونم فرتی لود میشه و شماره تلفن 11 شرکت که تو ایران ups عرضه میکنن: 1-پیما PIMA تلفن:88455539 - 88456763 2-زی-نر ZENER تلفن:66723972 3-پرسو تلفن:88308900 4-بستکو BESTCO تلفن:88064643 5-تیز اوج پردازش تلفن:88303598 6-آمون AMOON تلفن:22317890-2 7-توانیرو تلفن:66405593 8-هژیر صنعت تلفن:77800090 9-سورن تلفن:88902876 || 88805915 10-بهین ریز کو تلفن:22225682 || 22220094 11-توان سازان افراز تلفن:88608381 البته من اینارو از مجله های PC WORLD , NET در آوردم یکیش مال تیر 85 و یکی مال شهریور اگه به شماره های جدیدتر دسترسی داشته باشید شاید چند تا شرکت دیگه هم بتونید پیدا کنید و اگه یکی از شماره ها مشکل داشت بگید تا شماره های دیگه رو هم براتون بذارم(آخه هر شرکت 20تا شماره داره) این چون به نظرم مهم بود از همون ups-perag.ir کپی کردم: هيچگاه از يك محافظ لوازم برقي ( مانند محافظ يخچال يا كامپيوتر ) در خروجي يك UPS استفاده نكنيد يا به عبارت ديگر زمانيكه از UPS استفاده مي كنيد نبايد از اين محافظ ها به طور همزمان براي يك دستگاه استفاده كنيد چون باعث صدمه ديدن دستگاه شده و حتي از نظر ايمني شما هم مي تواند خطرناك باشد.

...این هم یه FAQ که اسم سایتش یادم نیست (BEC Pishro شبیه این بود) 1-چرا نیاز به یو پی اس داریم؟ اگر به بالاترین کارایی و طول عمر دستگاه الکترونیکی خود می اندیشید، و یا اگر نیاز به پشتیبانی برق در زمان قطع آن دارید، باید به فکر تهیه یو پی اس باشید. 2-مشکلات برق رفتن چیست؟ هر بار قطع برق باعث تأخیر در کار شما و نتیجتاً از دست دادن زمان می شود. "lost time means lost money " همچنین قطع ناگهانی برق باعث آسیب جدی به کامپیوتر ها(سخت افزار)، دیتاهای با ارزش شما ، تجهیزات شبکه و سایر لوازم حساس الکترونیکی می گردد. 3- آیا برای هر کامپیوتر نیاز به یو پی اس داریم؟ بله مورد نیاز است خصوصاً، سرورها بدون وجود یو پی اس کاملاً در معرض تهدید برق هستند. 4- چگونه می توان از مشکلات ناشی از قطع، Buck وBoost در امان بود؟ برای دستگاههای حساس الکترونیکی حتماً از یو پی اس استفاده گردد و در صورت عدم استفاده از یو پی اس حداقل ازsurge protector(رابط برق گیر) برای جلوگیری از خطرات ناشی از صاعقه استفاده کنیم. 5- Buck وBoost چیست؟ هر دو مقوله تغییر ناگهانی ولتاژ می باشد.Buck کاهش ناگهانی ولتاژ وBoost افزایش ناگهانی ولتاژ است. یو پی اس این تغییرات را کاملاً ثابت می کند. 6- چه تغییراتی را نمی توان به یو پی اس وصل کرد؟ بطور عموم، پرینترهای لیزری (بارهای غیر خطی) رانمی توان به یو پی اس وصل کرد. این پرینترها در لحظاتی بیشتر از توان نامی خود بار می کشند و این باعث over load در یو پی اس می شود. همچنین هیچ گونه برق گیری(surge suppresor ) به خروجی یو پی اس وصل نکنید. 7- منظور از برق نا سالم چیست؟ بطور کلی برقی که باعث ایجاد noise روی مانیتور و یا ایجادerror در انتقال دیتا یا حتی قطع ناگهانی اینترنت یا قفل کردن سیستمها، سوختن بردها ویا از بین رفتن و لطمه زدن به hard disk گردد، برقی نا سالم است. 8- چطور می توان، توان یو پی اس مورد نظر را استخراج کرد؟ توان یو پی اس بر اساس ولت آمپر سنجیده می شود. برای محاسبه VA ولتاژ و آمپراژ دستگاه مورد نظر را از manual یا برچسب پشت دستگاه استخراج کرده و پس از ضرب آن دو عدد بدست آمده مینیمم ولت آمپری است که آن دستگاه نیاز دارد برای تخمین توان یو پی اس، 30% بالای عدد بدست آمده را می توان معیاری صحیح و مناسب برای توان یو پی اس دانست. گاهی دیده می شود در روی برچسب چندین آمپر نوشته می شود که باید بزرگترین عدد را در نظر گرفت. عموماً کامپیوترها 2 آمپر مصرف دارند که عدد بدین نسبت بدست می آید: 2Amp*220V=440VA 9- upsmon چیست؟ پس از قطع برق باید تصمیم گرفت که چطور و چگونه سیستم(همان بار مورد نظر) خاموش گردد. ناچاراً نیاز به یک نیروی انسانی داریم که مترصد باشد در صورت نیاز دستگاهها را خاموش کند. در این زمان مدیر شبکه باید تصمیم بگیرد آیا سیستمها به کمک باطری تغذیه گردند یا پس از انجام کارهای لازم بطور نرمال خاموش گردد. حال تصور کنید که فرد متخصص در محیط حضور نداشته باشد پس از قطع برق، سیستمها از باطریها تغذیه می کنند و پس از پایان کامل شارژ باطریها دستگاهها به همان وضعیت گذشته(قطع ناگهانی برق) خاموش می گردند. بنابر این نیاز است نرم افزاری برای خاموش شدن اتوماتیک سیستم ها در نظر گرفته شود که در زمان Backup پس از دریافت سیگنال Low از یو پی اس دستگاه shut down شود. همچنین این نرم افزار می تواند پیغام ها را به تمامی workstation ها درnetwork ارسال نماید. همچنین قادر است تمامی پیش آمدهای غیر مترقبه را در جایی ضبط نماید. نتیجتاً برای دستگاههایی که اپراتور مستقیماً نظارت دائمی ندارد، لازم است. 10- آیا می توان از یک نرم افزار(upsmon) مربوط به یک شرکت خاص برای مارک های دیگر هم استفاده کرد؟ مسلماًخیر! برنامه های مختلف روش های مختلفی هم برای اجرا و ارتباط با یو پی اس دارند مثلاً شرکت ها از توپولوژی های مختلف کابل ها یا پورت های مختلف Rj45,Rs232,usb ...برای ارتباط سیستم با یو پی اس استفاده می کنند. 11- ups smart چیست؟ این یو پی اس دارای چیپ میکروپروسسوربا پورتRs232 می باشد. بیشتر مردم این تصور را دارند که ups,ups smart ای است که بطور اتوماتیک در زمان معین shut down شود. در صورتی که یو پی اس ای بتواند به کمک یک port واسط اطلاعاتی مازاد به ما بدهد smart نامیده می شود مانند ولتاژ ورودی و خروجی، فرکانس ورودی و خروجی، مقدار بار، وضعیت بار و ... 12- عمر مفید باطریها چند سال می باشد؟ حدود3تا5 سال. که این میزان رابطه مستقیم به مقدار مصرف در زمان Back up دارد 13- چگونه می توان فهمید نیاز به تعویض باطری داریم؟ زمانی که وضعیت نمایشگر باطریها مدتی خالی یا کم باشد باید بدانیم مشکلی از ناحیه باطریها است . برای چک کردن باطریها از ولتمتر استفاده می کنیم اگر ولتمترV12Vیا بالاتر را نشان دهد پس باطریها وضعیت مناسبی دارند اگر کمتر از V12Vباشند نیاز به تعویض و رسیدگی دارند. 14- چگونه می توان یو پی اس های Exim Power را روشن کرد؟ برای یو پی اس های بزرگ سه فاز از سریsheilds,Yukon حتماً نیاز به کارشناس وجود دارد. اما برای یو پی اس های line interactive سری Chato یاGLF ها کافی است کلید (on/test) در بالای یو پی اس را حدود 2 الی 3 ثانیه نگه داشته تا چراغ سبز (line ok) روشن شود و در همان حالت باقی بماند. آن گاه یو پی اس شروع به انجام یکسری عملیات برای تست خودش می کند. در این مدت چراغ line ok خاموش شده و چراغ Back up روشن می شود بعد از چند ثانیه این چراغ خاموش شده و line ok دوباره روشن می شود و در این حالت باقی می ماند. 15- SNMPچیست؟(simple network management protocol ) یکی از پروتکل های رایج برای کنترل ومانیتور کردن شبکه است. تمام تجهیزات شبکه دارای این پروتکل می باشند اما بعضی از مدل های ups قادر به کنترل وضعیت دستگاه از را دور می باشد.

کسی جواب این سوالات منو نمیده ؟؟؟:blushing:

بالاخره من هم به هر زوری بود وارده اینترنت ps3 شدم .

یک سوال فکر کنم منم رفته بودم تو این psn که شما میگین ؟ اینجا چی میشه کرد ،؟؟؟/

چون من رفتم دیدم بازیهای مثل : نینجا و ریسیستنس و .... رو گذاشته بود و پایینش یه خورده

به زیبان ژاپنی فکر کنم بود توضیحات داد . سمت راستش نوشته بود : Demo و....

چطوری میشه تریلر یک بازی رو دید؟ من روی باز کلیک میکنم ولی چیزی مشاهده نمیکنم.؟؟؟

سوال بعد چرا تو سایتهای فارسی همه چی قاطیه و فقط کلمات و جملات انگلیسی رو خوب مینویسه؟

هیچ راهی نیست بشه این زبان رو درستش کرد؟؟؟

چطوری میشه از ps3 آهنگ دانلود کرد و ریخت توی خود هارد ps3 ???

آیا میشه کیبورد هم بهش وصل کرد ، چون اینطوری خیلی سخته با دکمه تایپ کرد .

1. خوب اگه تریلر باشه ، با کلیک کردن روش میتونی اجراش کنی. Demo های بازی ها رو هم میتونی دانلود کنی. باید اجرا بشن. فیرم ورت رو آپدیت کرده بودی ؟؟

2. PS3 فونت فارسی رو نمی شناسه ، فعلا هم کسی نتونسته فارسی روش بریزه ؛ این مشکل همس...

3. PS3 سرویس دانلود آهنگ نداره ؛ ولی با Internet Browser میتونی از سایت های دیگه دانلود کنی. خوب حالا چرا با خود PC دانلود نمی کنی ؟؟؟

سلام سلام خوب هستین پس چرا اینجا نشستین؟ من دو روز پیش فکر کنم پست ups رو زدم دیدم جباب persiansoft هم مشکل منو دارن گفتم این پستو بفرستم بر طرف شه اول اینکه سایت ups-perag.ir در باره ups مقالاتی داره که برای کسب اطلاعات میتونید مراجعه سایتشونم فرتی لود میشه و شماره تلفن 11 شرکت که تو ایران ups عرضه میکنن: 1-پیما PIMA تلفن:88455539 - 88456763 2-زی-نر ZENER تلفن:66723972 3-پرسو تلفن:88308900 4-بستکو BESTCO تلفن:88064643 5-تیز اوج پردازش تلفن:88303598 6-آمون AMOON تلفن:22317890-2 7-توانیرو تلفن:66405593 8-هژیر صنعت تلفن:77800090 9-سورن تلفن:88902876 || 88805915 10-بهین ریز کو تلفن:22225682 || 22220094 11-توان سازان افراز تلفن:88608381 البته من اینارو از مجله های PC WORLD , NET در آوردم یکیش مال تیر 85 و یکی مال شهریور اگه به شماره های جدیدتر دسترسی داشته باشید شاید چند تا شرکت دیگه هم بتونید پیدا کنید و اگه یکی از شماره ها مشکل داشت بگید تا شماره های دیگه رو هم براتون بذارم(آخه هر شرکت 20تا شماره داره) این چون به نظرم مهم بود از همون ups-perag.ir کپی کردم: هيچگاه از يك محافظ لوازم برقي ( مانند محافظ يخچال يا كامپيوتر ) در خروجي يك UPS استفاده نكنيد يا به عبارت ديگر زمانيكه از UPS استفاده مي كنيد نبايد از اين محافظ ها به طور همزمان براي يك دستگاه استفاده كنيد چون باعث صدمه ديدن دستگاه شده و حتي از نظر ايمني شما هم مي تواند خطرناك باشد.

حالا مثلا یه UPS برای مصرف خانگی حدودا چند در میاد؟؟
این توضیحات بیشتر برای شرکت هاست... اندازه هاشون هم خیلی بزرگه نباید یه کم کوچیک تر باشن؟؟

اولش من دیروز رفتم آبدیت کنم این ps3 رو ، دیدم نوشته فکر کنم ورژن 1/90 بعدش پایین

هم یه درصدی اومد که فکر کنم میخواست آبدیت بشه که من cancel رو زدم و اومدم بیرون ،

چون خیلی طول کشید حتی 1 % هم نرفت . آیا از طریق کامپیوتر دستگاه رو آبدیت کنم بهتره یا از

همون طریق خودش؟؟؟؟ راستی اگه از طریق کامپیوتر بهتره چطوری باید ریخت توی کنسول ؟؟؟

نحوه ی ساختن فولدر توی ps3 چطوریه؟

حالا مثلا یه UPS برای مصرف خانگی حدودا چند در میاد؟؟
این توضیحات بیشتر برای شرکت هاست... اندازه هاشون هم خیلی بزرگه نباید یه کم کوچیک تر باشن؟؟

قیمتش بستگی به توان مصرفی دستگاه داره (اندازه هم همینطور اندازه یخچال داره رو میزی کوچیک هم داره
توضیحات بیشتر منظورتون کدومه؟ اگه اون سایت رو میگید هم درباره خودشون هست هم UPS
قیمت هم باز بستگی داره به مقداری که بخاید بهتون برق بده با توجه به توان دستگاهتون و اینکه online هست یا line interactive و فرقشون اینه که online مال دستگاه های خیلی حساسه و line interactive 2ms switch میکنه من امروز دو جا زنگ زدم برای ps3 با 15 دقیقه backup پرسو:online 553000 line interactive = 90.000 مدلهای دیگه 75.000 , 300.000 و زی-نر هم برای 30 دقیقه گفت 190.000 که فکر کنم مناسب بود (line interactive(

اولش من دیروز رفتم آبدیت کنم این ps3 رو ، دیدم نوشته فکر کنم ورژن 1/90 بعدش پایین

هم یه درصدی اومد که فکر کنم میخواست آبدیت بشه که من cancel رو زدم و اومدم بیرون ،

چون خیلی طول کشید حتی 1 % هم نرفت . آیا از طریق کامپیوتر دستگاه رو آبدیت کنم بهتره یا از

همون طریق خودش؟؟؟؟ راستی اگه از طریق کامپیوتر بهتره چطوری باید ریخت توی کنسول ؟؟؟

نحوه ی ساختن فولدر توی ps3 چطوریه؟

تا اونجا که من میدونم از طریق flash memory یا memory stick ریسکش تنها رفتن برقه ولی از CD یا internet مثل اینکه ریسک دیگه هم داره (خودم هم نمیدونم اینجوری بهم گفتن) و در مورد پوشه اگه منظورت برای update هست ps3/update فایلها تو update هست

سلام ...

حتما بايد فريمور دستگاه اپديت بشه ؟ به روز شدن چه ويژگي هايي به دستگاه اضافه ميكنه ؟

اگر دسترسي به Adsl نداشته باشيم راه ديگه اي براي اپديت هست ؟ جايي هست تو تهران دستگاه را اپديت كنن ؟

ريسك اين اپديت ها چطوره ؟ يعني چه مشكلي پيش بياد دستگاه صدمه ميبينه؟

سلام ...

حتما بايد فريمور دستگاه اپديت بشه ؟ به روز شدن چه ويژگي هايي به دستگاه اضافه ميكنه ؟

اگر دسترسي به Adsl نداشته باشيم راه ديگه اي براي اپديت هست ؟ جايي هست تو تهران دستگاه را اپديت كنن ؟

ريسك اين اپديت ها چطوره ؟ يعني چه مشكلي پيش بياد دستگاه صدمه ميبينه؟

سلام...

1.اگه نمی خوای آنلاین بازی کنی و تو PSN ثبت نام کنی ، میتونی فیرم ورت رو پایین نگه داری. البته اگه بازی های جدید بگیری ، مجبور میشی که برای اجرای بازی ، FW رو آپدیت کنی...
در هر صورت بهتره که آپدیت کنی. تا الان که آخرین فیرم ور 1.90 هست ، امکانات خوبی به دستگاه اضافه شده ، مثل Upscale کردن DVD ها ؛ بازی های PS2 و PS1 و همچنین Remote play و کلی دیگه.....

2.میشه از PC برای دانلود فایل آپدیت استفاده کرد. با Dial-Up هم میشه ولی خوب طول می کشه ( فایل ها حدود 100 مگ هستن) خودت راحت میتونی آپدیت کنی.

3. اگه وسط مراحل آپدیت برق بره ، سیستم هم میره!!!! :p البته باید خیلی بدشانس باشی که همچین چیزی رخ بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or