هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام

خوب هستین

در سلامتی کامل به سر می برید؟:p

میخام یه ups برای ps3 بگیرم (به خاطر FW Update;))

میخاستم بپرسم جواب میده؟(یعنی چقدر نگه می داره؟)

یه مدل خوب که بخاد 30 دقیقه (به اندازه ای که Update تموم شه ) روشن نگه داره چند در میاد؟:confused:

مرسی

سلام

خوب هستین

در سلامتی کامل به سر می برید؟:p

میخام یه ups برای ps3 بگیرم (به خاطر FW Update;))

میخاستم بپرسم جواب میده؟(یعنی چقدر نگه می داره؟)

یه مدل خوب که بخاد 30 دقیقه (به اندازه ای که Update تموم شه ) روشن نگه داره چند در میاد؟:confused:

مرسی

اتفاقا من هم دنبالش هستم ، فقط نمی دونم واسه PS3 باید چطوری باشه...

در ضمن برای اطلاع دوستان میگم: اگه در طول آپدیت شدن دستگاه ، زبونم لال برق بره ، باید برید یه PS3 دیگه بخرید! ;)

حالا اگه کسی از این UPS اطلاعاتی داره لطف کنه اینجا بگه...

کجا باید یه ps3 دیگه خریداگه این جوری باشه که به درد نمی خوره.:sick:
ps3 جدید رو می تونید از مغازه بخرید;)

البته گارانتی داره منتها ما تو ایران هستیم و گارانتی وجود نداره میتونید بفرستید دوبی ولی به هر حال سخته دیگه

در آینده احتمال اینکه در ایران هم افرادی بتونن این کار رو بکنن زیاده ولی فعلا من که جایی سراغ ندارم:(

اتفاقا من هم دنبالش هستم ، فقط نمی دونم واسه PS3 باید چطوری باشه...

در ضمن برای اطلاع دوستان میگم: اگه در طول آپدیت شدن دستگاه ، زبونم لال برق بره ، باید برید یه PS3 دیگه بخرید! ;)

حالا اگه کسی از این UPS اطلاعاتی داره لطف کنه اینجا بگه...
شما از اینترنت دانلود کنید و بعد داخل یک فلش دیسک به صورت ps3/update فولدر ایجاد کنید و فایل آپدیت را کپی‌ کنید ... در جایی‌ که می‌خواهید آپدیت کنید این امکان هست که از روی فلش خوانده بشه ...

شما از اینترنت دانلود کنید و بعد داخل یک فلش دیسک به صورت ps3/update فولدر ایجاد کنید و فایل آپدیت را کپی‌ کنید ... در جایی‌ که می‌خواهید آپدیت کنید این امکان هست که از روی فلش خوانده بشه ...

مثل اینکه منظور منو متوجه نشدید!!!

من گفتم UPS چطوری کار میکنه نه اینکه چطوری فیرم ور دستگاه رو upgrade کنم... ;)

به هر حال ممنون از جوابت...

بالاخره من هم به هر زوری بود وارده اینترنت ps3 شدم .

یک سوال فکر کنم منم رفته بودم تو این psn که شما میگین ؟ اینجا چی میشه کرد ،؟؟؟/

چون من رفتم دیدم بازیهای مثل : نینجا و ریسیستنس و .... رو گذاشته بود و پایینش یه خورده

به زیبان ژاپنی فکر کنم بود توضیحات داد . سمت راستش نوشته بود : Demo و....

چطوری میشه تریلر یک بازی رو دید؟ من روی باز کلیک میکنم ولی چیزی مشاهده نمیکنم.؟؟؟

سوال بعد چرا تو سایتهای فارسی همه چی قاطیه و فقط کلمات و جملات انگلیسی رو خوب مینویسه؟

هیچ راهی نیست بشه این زبان رو درستش کرد؟؟؟

چطوری میشه از ps3 آهنگ دانلود کرد و ریخت توی خود هارد ps3 ???

آیا میشه کیبورد هم بهش وصل کرد ، چون اینطوری خیلی سخته با دکمه تایپ کرد .

سلام دوستان،
من يه مشكلي دارم. بازي oblivion رو كه ميزارم تو دستگام اجرا نميكنه و ميگه this game is not supported مشكل از كجاست؟
مرسي
فکر میکنم که تلویزیون شما SD باشه.
چون Oblivion یک نسخه انحصاری برای PS3 هست ودلیل انحصاری بودنش اینه که تنها ورژنی هم هست که تو رزولوشن 1080p اجرا میشه برای همین باید از HD TV استفاده کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or