هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ببخشید برای ساختن اکانت در شبکه ی psn و انجام بازی ان لاین هیچ نیازی به کامپیوتر نیست؟
وبا وصل کردن سیم adsl به خود ps3 میشه اکانت ساخت و ان لاین بازی کرد؟

يه سوال دارم
وقتي كه كانكشن رو با pc شير نمي كنيم و ps3 رو مستقيم به مودم و از اون ور هم به تلفن وصل ميكنيم
چجوري بايد كانكت بشيم مگه از تو ps3 ميشه user name و password شركتي كه ازش اينترنت گرفتيم وارد كنيم؟:confused:

يه سوال دارم
وقتي كه كانكشن رو با pc شير نمي كنيم و ps3 رو مستقيم به مودم و از اون ور هم به تلفن وصل ميكنيم
چجوري بايد كانكت بشيم مگه از تو ps3 ميشه user name و password شركتي كه ازش اينترنت گرفتيم وارد كنيم؟:confused:
بله...وقتی که مودم رو به PS3 وصل کنید و Network Connection Setting رو تنظیم کنید Username & Password رو می خواد که وارد کنید بعدش هم که PS3 کانکت میشه.

lمیگم منم تازه ps3 گرفتم ، میخواستم بپرسم این Psn چیه و من الان adsl دارم ،

فقط کافیه مودم رو ببرم بغل ps3 و کابل Lan که خوده ps3 رو داره بهش بزنم میشه به اینترنت وصل شد ؟

از کجا باید بفهمم اینترنت ps3 فعاله و میشه تو اینترنت گشت ( منظورم کدوم منو و قسمت هستش)

من باید این کابلی رو که قبلا از دیال آپ استفاده میکردم رو و میزدم پشت کیس و در حال حاظر به

پشت adsl نصبه رو هم به مودم زد یا نمیخواد ؟؟؟؟ و فقط همون کابل lan ps3 کافیه ؟؟؟

(منظورم همون کابله تلفنه که یک سرش به صورت دو شاخه و سر بعدیش که بصورت

lan هستش و میره داخل پورت برای وصل شدن به اینترنت).

راستی میشه cd تصویری مثلا یک فیلم رو با ps3 دید یا نه؟ چون من امروز گذاشتم اصلا نمیشناخت

سیدی رو ؟

آیا باید دستگاه برای اینکار ها آبدیت بشه یا نه؟

ببخشید که اینقدر سوال کردم ، چون هیچی فعلا از ps3 نمی دونم .

ممنون اگه به سوالاتم جواب بدین.

فقط کافیه مودم رو ببرم بغل ps3 و کابل Lan که خوده ps3 رو داره بهش بزنم میشه به اینترنت وصل شد ؟
در بخش تنظیمات شبکه میتونی‌ مشخصات را وارد کنی‌ یا اگر آی پی‌ به صورت اتوماتیک میگیری روی حالت خودکار تنظیم کنی‌ تا تنظیمات را پیدا کند...
از کجا باید بفهمم اینترنت ps3 فعاله و میشه تو اینترنت گشت ( منظورم کدوم منو و قسمت هستش)
در بخش تنظیمات شبکه بخشی‌ برای تست کانکشن اینترنت هست که از اون میتونی‌ استفاده کنی‌

من باید این کابلی رو که قبلا از دیال آپ استفاده میکردم رو و میزدم پشت کیس و در حال حاظر به

پشت adsl نصبه رو هم به مودم زد یا نمیخواد ؟؟؟؟ و فقط همون کابل lan ps3 کافیه ؟؟؟

از مودم کابل اترنت را به کنسول متصل کن

راستی میشه cd تصویری مثلا یک فیلم رو با ps3 دید یا نه؟ چون من امروز گذاشتم اصلا نمیشناخت

سیدی رو ؟

قبل از هرکاری باید دستگاه را آپدیت کنی‌ ... بعد از اون هم میتونی‌ بعضی‌ فرمت ها و سی‌ دی های موسیقی‌... دی وی دی را به راحتی‌ ببینی‌ ... قبل از آپدیت هم البته می‌شه

راستی‌ اون فن هم بیخودی گرفتی‌ ... PS3 از لحاظ گرمایی‌ هیچ مشکل نداره دوست من ... به هر حال مبارکت باشه

مي خواستم بپرسم آيا composite به پي اس 3 وصل ميشه اگر وصل ميشه چطوري؟

کابل composite توی خود جعبه دستگاس. خیلی ساده طرفی که 3 فیش داره به تلویزیون وصل میشه ، طرف دیگه هم خود دستگاه...

PS3%20back_qjpreviewth.jpg

اينكه ميگن gig 60 اسلات مموري داره كجاي ps3 هست?
ميشه يه عكسي ازش بزاريد؟

همون قسمت جلویی دستگاه ، کنار ورودی دیسک ها. زیر یه محفظه جاش دادن.

DSC00509.JPG

lمیگم منم تازه ps3 گرفتم ، میخواستم بپرسم این Psn چیه و من الان adsl دارم ،

lan هستش و میره داخل پورت برای وصل شدن به اینترنت).

سیدی رو ؟

ببخشید که اینقدر سوال کردم ، چون هیچی فعلا از ps3 نمی دونم .

ممنون اگه به سوالاتم جواب بدین.

کابل تلفن که باید به مودم ADSL وصل باشه، اگه مودمت هم ورودی LAN داره ، کابل Ethernet دستگاه رو بهش وصل کن. اگه مودمت LAN نداره ، باید اینترنت PC رو با PS3 شر (share) کنی.

وقتی sign up کردی میتونی بری تو PSN . میتونی با Internet Browser بری تو ایترنت بگردی ؛ مثلا Bazicenter رو FULL HD نگاه کنی !!!!!!

اگه فیلمت DVD باشه میشه. VCD نمیشه...

اگه میخوای بری تو PSN و آنلاین بازی کنی باید دستگاه رو آپدیت کنی.

در بخش تنظیمات شبکه میتونی‌ مشخصات را وارد کنی‌ یا اگر آی پی‌ به صورت اتوماتیک میگیری روی حالت خودکار تنظیم کنی‌ تا تنظیمات را پیدا کند...
در بخش تنظیمات شبکه بخشی‌ برای تست کانکشن اینترنت هست که از اون میتونی‌ استفاده کنی‌

از مودم کابل اترنت را به کنسول متصل کن

قبل از هرکاری باید دستگاه را آپدیت کنی‌ ... بعد از اون هم میتونی‌ بعضی‌ فرمت ها و سی‌ دی های موسیقی‌... دی وی دی را به راحتی‌ ببینی‌ ... قبل از آپدیت هم البته می‌شه

راستی‌ اون فن هم بیخودی گرفتی‌ ... PS3 از لحاظ گرمایی‌ هیچ مشکل نداره دوست من ... به هر حال مبارکت باشه

ببخشید ، مثل اینکه همزمان پست دادیم!!! اگه پست شما رو میدیدم نمی نوشتم... :blushing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or