هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
توی اینجا ننوشته که گرافیک 7200 نوشته 550mhz

این لینک از wikipediaس.

http://en.wikipedia.org/wiki/RSX_'Reality_Synthesizer'

Staff at Sony were quoted in Playstation Magazine saying that the "RSX shares a lot of inner workings with NVIDIA 7800 which is based on G70 architecture. Since the G70 is capable of carrying out 136 shader operations per clock cycle, the RSX was expected to feature the same number of parallel pixel and vertex shader pipelines as the G70, which contains 24 pixel and 8 vertex pipelines. [2]

NVIDIA CEO Jen-Hsun Huang stated during Sony's pre-show press conference at E3 2005 that the RSX would be more powerful than two GeForce 6800 Ultra video cards combined. [2]​

RSX از نظر ساختار داخلی خیلی نزدیک به سری 7 Geforce هستش (7800) . همچنین RSX از دو کارت گرافیکی 6800 ultra که با هم کار می کنن ، قوی تر هستش.

گفتم باور نمی کنید...

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
موفق باشین

----------------------------------------------------------------------------------
منظور من این پورته:
4otubsz.jpg

و منظور شما از هارد 2.5 اینچی چیه. یعنی هارد ایکسترناله.(هاردهای ایکسترنال پورت usb دارند .یعنی این هاردا با پورت usb به ps3 وصل میشند؟)
کنار ps3 یک جای هارد هست که میتونید از همون جا هارد خودش رو در بیارید و هارد دلخاه را ببندید بر خلاف 360 که باید دستگاه را باز کنید ودر مورد hdmi تمام ps3 ها این را داراند;)

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
help

من قبلا شنیده بودم که بعضی از بازیهای ps3 ریجیون خاصی دارندو نمیشه اونارو رو tv بازی کرد و باید رو hdtv بازی کرد.(مثل cod 3 and oblivion ) اگه من ps3 رو با کابل hdmi to dvi به مانیتور وصل کنم میتونم این بازی ها رو اجرا کنم یا نه؟
به نظر شما ps3 20 gb بهتره یا 60gb .(یعنی کدومش به قیمتی که داره می ارزه )
در اخر اگه میشه قیمت دقیق این دو مدل رو بزارید.

باتشکر

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
برای همه بازیا میشه دیگه؟ بیشتر نظرم راجع به بازیای fps؟

بستگی به بازی داره که بتونه موس و کیبورد رو ساپورت کنه. فعلا که فقط همین UT3

من قبلا شنیده بودم که بعضی از بازیهای ps3 ریجیون خاصی دارندو نمیشه اونارو رو tv بازی کرد و باید رو hdtv بازی کرد.(مثل cod 3 and oblivion ) اگه من ps3 رو با کابل hdmi to dvi به مانیتور وصل کنم میتونم این بازی ها رو اجرا کنم یا نه؟

باتشکر

اگه به مانیتور وصل کنی دیگه هیچ مشکلی نداری. خوشبختانه بازی ها region-free هستن.

از بین 20 گیگ و 60 گیگ بستگی به خودتون داره؛ فرقشون ایناس:

1. card reader در 60 گیگ

2. WiFi در 60 گیگ

3. مسلما هارد بیشتر در 60 گیگ

خودتون باید تصمیم بگیرید.

قیمت 60 گیگ هم حدود 590 فکر کنم.

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
بستگی به بازی داره که بتونه موس و کیبورد رو ساپورت کنه. فعلا که فقط همین UT3

اگه به مانیتور وصل کنی دیگه هیچ مشکلی نداری. خوشبختانه بازی ها region-free هستن.

از بین 20 گیگ و 60 گیگ بستگی به خودتون داره؛ فرقشون ایناس:

1. card reader در 60 گیگ

2. WiFi در 60 گیگ

3. مسلما هارد بیشتر در 60 گیگ

خودتون باید تصمیم بگیرید.

قیمت 60 گیگ هم حدود 590 فکر کنم.
100 درصد مدل 60 گیگ از هر لحاظ چه از نظر اقتصادی و چه از نظر امکانات بهترین انتخاب است.

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
موفق باشین

باتشکر

به نظر من هم 60 گیگ بهتره بخاطر کارت حافظه خوان و هارد بیشتر واینترنت بدون سیم که خودش یه مزیته :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر