هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
می خواستم بدونم همه نسخه های بازی های ps3آنلاین داره؟من می خوام ghost recone2رو بگیرم.تو ایران اومده؟همش آنلاین داره؟این سوالو بخاطر این می پرسم چون یکی گفته بود من موتور استورم دارم ولی onlineنداره.
لطفا راهنمایی کنید.

سلام
می خواستم بدونم همه نسخه های بازی های ps3آنلاین داره؟من می خوام ghost recone2رو بگیرم.تو ایران اومده؟همش آنلاین داره؟این سوالو بخاطر این می پرسم چون یکی گفته بود من موتور استورم دارم ولی onlineنداره.
لطفا راهنمایی کنید.
بعضي بازيها بخش آنلاين دارن بعضي ها ندارن.(مثلآ رسيستنس بخش آنلاين داره ولي هيونلي اسورد كه داره مياد نداره!)
بعضيها هم رجيون خاصيشون بخش آنلاين نداره(مثل رجيون ژاپن بازي موتوراسترم)

GRAW 2 ولي بخش آنلاين داره. از اين نظر خيالت راحت.

سلام
لطفا راهنمایی کنید.
<وقتی رفتی بازی بخری به وسطه قاب نگاه کن اگه عکسه کره زمین بود دارای بخشه انلاین هست:blushing:

اقا من یکدفعه داشتم ps3 خاموش میکردم بعد رسیدم به پشت دستگاه از اون جا داشتم خاموش میکردم تقریبا شانسی دکمه رو وسط نگه داشتم بعد یک صدای جغغ.. پلللللغ....
داد بد جوری مارو ترسوند اقا چیزه طبیعی یعنی رو همه ps3 اگه میشه بگید چون حال مارو گرفت با این صدا ها عین جرقه بود

همون 1/0 پشته دستگاه رو میگی اونجا محل قطع و وصل شدن برق به دستگاه هست وقتی وسط بزاری در اتصال کامل نیست جرقه میزنه من که دستگام این جوری نشده اونم که شده ماله تو از بی توجهی هست تو دو تا سیم رو بهم بزنی چی میشه :laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or