هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

بچه ها یه سوال فقط امیدوارم که زیاد مسخره نباشه:

الان مشکل اصلی PS3 اینه که فقط بازی اصل رو می تونه بخونه ... بازی های اصل هم یه نمه گرونه.... ولی الان یه عده PS3 رو با همین شرایط دارن... اگه PS3 کپی خور شه PS3 اون عده می تونه بازی های کپی رو بخونه؟ یا نه؟؟؟ :confused:

شما چی‌ از جمله من برداشت می‌کنید ؟!
اگه PS3 کپی خور شه PS3 اون عده می تونه بازی های کپی رو بخونه؟ یا نه؟؟؟ :confused:

منظور من این بود که می تونه یا نمی تونه.... بعد شما گفتید قطعا همین گونه خواهد بود.... بعد من گیج شدم :blushing: ....................... ولی خیلی ممنون از توجهتون!!!! :دی

سلام ...
دوستان عزيز من چطوري از PSP ميتونم به عنوان دسته براي PS3 استفاده كنم ؟ اولش گفت بايد با usb وصل كنم به دستگاه بعد يك لود رفت و الان فقط ميتونم فايل هاي روي PSP را بر روي PS3 ببينم و بريزم وفقط با اتصال usb هر چي هم ميخوام تنظيمات ريموت پلي را درست كنم ايراد ميگيره! البته مثل اينكه psp خود ps3 را شناخته تو ريموت ولي ps3 جواب نميده ؟! چيكار كنم ؟

5z2r0gy.jpg

الان بعد از وصل كردن به ps3 اين گزينه در psp اومد روي اين گزينه كليك ميكنم منتظر جواب ميمونه ولي ps3 هيچ عملياتي انجام نميده ... فكر ميكنم يكسري تنظيمات درست نباشه ؟

چند وقته شایعاتی در مورد اومدن بازی bioshock برای ps3 شنیدم لطفا هر کی در این مورد اطلاعی داره بنویسه :confused:

waiting for the next project of famito eda

سلام ...
دوستان عزيز من چطوري از PSP ميتونم به عنوان دسته براي PS3 استفاده كنم ؟ اولش گفت بايد با usb وصل كنم به دستگاه بعد يك لود رفت و الان فقط ميتونم فايل هاي روي PSP را بر روي PS3 ببينم و بريزم وفقط با اتصال usb هر چي هم ميخوام تنظيمات ريموت پلي را درست كنم ايراد ميگيره! البته مثل اينكه psp خود ps3 را شناخته تو ريموت ولي ps3 جواب نميده ؟! چيكار كنم ؟

5z2r0gy.jpg

الان بعد از وصل كردن به ps3 اين گزينه در psp اومد روي اين گزينه كليك ميكنم منتظر جواب ميمونه ولي ps3 هيچ عملياتي انجام نميده ... فكر ميكنم يكسري تنظيمات درست نباشه ؟

شما میتونی با Remote Play تصویر خروجیه PS3 را به روی Psp ببینی و کنترل کنی...

سلام ...

5z2r0gy.jpg

شما لازم نیست با USB ، دو تا دستگاه رو به هم وصل کنید.

شما اول Wi-Fi رو روی PSP فعال کنید ؛ بعد توی Network setting پی .اس.پی (البته فرق نمی کنه PSP یا PS3 ) برید و Ad-Hoc رو انتخاب کنید. مهم نیست که چه چیزی توی اطلاعات وارد میکنید ، فقط باید برای هر دو دستگاه یکی باشه، مثلا abcdefg رو تایپ کنید. حالا همین کار رو توی Network setting پی.اس.3 بدید. روی هر دو دستگاه ، این Connection رو save کنید ؛
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
یرای استفاده از Remote Play کافیه توی PS3 ، روی Remote Play کلیک کنید ؛ و از Network Connection بالا برای ارتباط استفاده کنید ( Wi-Fi در PSP باید روشن باشه)
توی این حالت اگه درست انجام داده باشید ؛ PS3 باید بگه Remote Play in Progress . و XMB روی PSP ظاهر میشه.
البته توی Remote play فقط Photo ، Music ، و Video قابل دسترسی هستن ؛ برای استفاده از PSP به عنوان یه دسته توی بازی ؛ باید بازی مربوطه این قابلیت رو داشته باشه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or