هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

از دسته ي ps3 ميشه تو بازي كامپيوتر استفاده كرد؟؟

بله میشه !

چجوری please ؟؟؟ :d:-/

طرز استفاده از دسته ي ps3 لطفا؟؟؟؟

:d:d:d
یعنی چی طرز استفاده ؟!
با این حال:
دسته را در دوست خود قرار دهید و دستگاه را روشن کنید دیسک را داخل دستگاه قرار داده و صبر کنید تا وارد بازی شود سپس با توجه به عملکرد هر دکمه در بازی مورد نظر از دکمه ها استفاده کنید!!:d:d

مهم ترین نکته اینه که دسته رو بعد از باختن برای هزارمین بار تو بعضی بازی ها به دیوار نکوبی.

منم همين سؤال رو داشتم:-s
هزار ماشاله چه قدر من نقله قول کردم /:)
بیا باید دایو را نصب کنی برو به این پست

شما اگه بخوای بری xbox بخری باید هر چند ماه یک بار بری xbox جدید بگیری چون 3 چراغ میشه:d

من خودم قبل از ps3 یه xbox داشتم ولی عمرش رو داد به شما :d
با اون خدا بیامرز حتی 1 بازی هم تموم نتونستم کنم:(
شما با مبلغ کمی میتونی بازی های ps3 رو تعویض کنی

هک شدن که فک کنم فعلا سرش گرده:d . شما همون ps3 بخر خدا بزرگه! خواستی xbox بگیری زمستون بخر دیگه نیازی نداری خونه بخاری روشن کنی! شما بشین بازی کن بقیه دورش بخوابن!!!!:">
چرا الکی جو میدید ؟!
Xbox دیگه مدل های جدیدش مشکلی به اون صورت نداره .

اقا خواهش اینجا بحث 360 نکیند اینجا فقط مربوط به پلی 3 هست سوالی چیزی را رابطه با 360 داریم لطفا برید توی بخش خودش/:):|
خيلي ممنونم از دوستان به هر حال من بايد بدونم كه ايكس باكس مشكل داره و يانه و چون سوالم طوري بود كه كلي تر بود بايد دوستان به اين مورد اشاره مي كردند
حالا مي رم تو بخش ايكس باكس تا بپرسم ببينم كه قضيه چه جوري اس
با تشكر:x

چرا الکی جو میدید ؟!
Xbox دیگه مدل های جدیدش مشکلی به اون صورت نداره .
عزیز همه میدونن که تو مدل های جدید کمتر شده مشکل 3 چراغ ولی از بین نرفته. الان کسی که xbox داره مطمئن باش حاظر نیست بشینه با دستگاش 6 ساعت بازی کنه . در صورتی که ps3 من تا 18 ساعت هم روشن بوده . کسی رو شما میشناسی کهxbox داشته باشه و حاظر باشه بدونه روش cooling این کارو بکنه!!!!!!!!!!!

قیمت ps3 دسته دوم چنده به نظرتون باصرفه هست گرفت؟
میخوایی بخری؟ بنظرم می ارزه.من خودم دسه2 خریدم خیلی کم کار کرد.80تومنی به نفعم شد

120کم کار کرد اسلیم=حدود350
250اسلیم=حدود360

250 اگه خیلی تمیز باشه 270 هم شاید بشه فروختش !

شما250 خیلی تمیز 270 سراغ داری/:) من چند تا میخوامb-)
(اگه بخوایی 120بری بدی مفت ازت ور دارن-فروشنده ها راحت300ور میدارن-حدود1هفته کار کرد)

میخوایی بخری؟ بنظرم می ارزه.من خودم دسه2 خریدم خیلی کم کار کرد.80تومنی به نفعم شد

120کم کار کرد اسلیم=حدود350
250اسلیم=حدود360

شما250 خیلی تمیز 270 سراغ داری/:) من چند تا میخوامb-)
(اگه بخوایی 120بری بدی مفت ازت ور دارن-فروشنده ها راحت300ور میدارن-حدود1هفته کار کرد)
من FAT رو گفتم نه اسلیم !

:d:d:d
یعنی چی طرز استفاده ؟!
با این حال:
دسته را در دوست خود قرار دهید و دستگاه را روشن کنید دیسک را داخل دستگاه قرار داده و صبر کنید تا وارد بازی شود سپس با توجه به عملکرد هر دکمه در بازی مورد نظر از دکمه ها استفاده کنید!!:d:d

تو كامپيوتر

سلام بچه ها ...
یه مشکل دارم ... فقط تو رو خدا امشب جواب بدین ...
ps3 slim 120 GB وای فای داره ؟؟؟
اگه نه ... روترش چنده ؟؟؟
بله داره ...
ولي شما ميخواين ازش چه كاري بكشي ؟
فقط اينو بگم كه نميتوني ازش مثله يه Modem وايرلس استفاده كني(مثلا توسط wifi كنسول, يه گوشي يا PSP,DS رو به نت وصل كني)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or