هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

یعنی آنچارتد1 1080 نیست؟:-oو 720 هست؟

واسه همه همین طوریه؟

دوست عزیز بازیهای که 1080 p یا 1080pi هستند,برای اینکه روی این حالات اجرا شوند باید تیکه 720p رو برداریدگر بازی 1080piیا 1080p
نباشه و تیک 720pهم برداشته باشید بازی به صورت 576p اجرا می شه

سلام داداش اینو خودم بلد بودم ولی نمیره تو کنسول وقتی USB میزنم میگه there is no pictures
دوست عزیز مثلث را روی آیکون فلش بزنین و گزینه ی Display All رو انتخاب کنین میبینین عکس ها رو .

اگر نمیخواین اینطوری باید عکس ها رو داخل یک فولدر به اسم picture بریزین داخل فلش بعد وصل کنید به کنسول .

درود

دوستان من تا چند وقت پیش راحت به اینترنت از طریق ps3 وصل می شدم

اما حالا هر کاری میکنم وصل نمی شه و در قسمت test اینترنت هم موقع داره i.p رو شناسایی میکنه
این ارورو میده

The PPPoE name and passwoed is not correct

اما یوزر نیم و پسوردم درسته از طریق Pc مشکلی ندارم

دوستان چی کار کنم؟

آقای یه فرمت خوب معرفی کنید میخوام یه فایل MKV رو تبدیل کنم بذارم توی PS3
کیفیت هم خیلی مهمه.

فرمتی که به کار شما میاد mts هست واین فرمت مخصوص رزولوشن های اچ دی هست و هندی کم های اچ دی سونی هم از همین فرمت استفاده میکنند .

فرمتی که به کار شما میاد mts هست واین فرمت مخصوص رزولوشن های اچ دی هست و هندی کم های اچ دی سونی هم از همین فرمت استفاده میکنند .
آیا نرم افزار خاصی برای تبدیل به این فرمت هست یا فقط پیسوند فایل رو عوض کنم؟؟؟؟؟

آیا نرم افزار خاصی برای تبدیل به این فرمت هست یا فقط پیسوند فایل رو عوض کنم؟؟؟؟؟
اگه از نرم افزار تبدیل فرمت اسفتاده کنی کیفیت بهتری میگیری . تغییر پسوند هم همیشه راه گشا نیست . نرم افزارش رو تو اینترنت سرچ کنی پیدا میکنی ولی اکثرا License Key میخوان

برنامه واسه تبدیل فقط همین Aiseesoft Total Video Converter.حالا اگه کارتم را نندازه واسه کارایه دیگه 100%بدرد میخوره.من خیلی برنامه ها رو امتحان کردم بیشتر از20تا ولی این فوق العادس.

• Like
Reactions: Francis Drake

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or